Výtok u 3leté dcery. Může to souviset s nemocí?

domka001
26. led 2022

Zdravím všechny,moje skoro 3,5 leta dcera je teď nemocna má kašel,rymu,a měla i teploty a teď jsem jí na wc objevila na kalhotkách výtok světle hnedozlute barvy. Vytok nezapacha. Dceru pipina ani nesvědí,jen je lehce narudla.
Může to mít souvislost s nemocí? Ráno určitě zavolam doktorce,jen se chci informovat trošku tady. Jinak na pipinu používá detsky intimní gel na mytí. Dětskou gynekologii někde v okolí vubec nemáme...

jjasmina
26. led 2022

@domka001 asi bych zajela spíše na zmíněnou gynekologii . Pokud brala nějaké leky, může mít zánět, který je potřeba také přeléčit

domka001
autor
26. led 2022

@jjasmina Dětskou gynekologii tady vůbec nemáme.. v okolních městech není žádná.
Jedine co brala je mucosolvan na vykašlávání a na noc měla jednou dithiaden.. žádné jiné léky nebrala

maminkaha
26. led 2022

Ahoj, moje dcera (4,5 roku) má výtok pokaždé, když je zahleněná (rýma, vlhký kašel). Doktorka mi to vysvětlila tak, že se tělo čistí od hlenů i spodem. Mívá i lehce zarudlou pipku, nesvědí, nebolí. Když to měla poprvé, tak jsem jí nechala vyšetřit moč a CRP z prstu a nic tam neměla. Teď už to neřeším, po skončení nemoci skončí i výtok.

domka001
autor
26. led 2022

@maminkaha Je pravda že zahlenena je hodne,vykašlává hodně a v noci má i dusivy kašel. Na noc dostává dithiaden druhým dnem jinak by ten kašel nepřestal:( snad to nebude nic vážného. Rano utíkám k dětské dr

ajja87
26. led 2022

@domka001 poradila bych se s dr, ale určitě to bude od toho nachlazení. Jinak dětská gynekologie určitě někde poblíž, jen o tom nevíš, může se na to specializovat normální gynekolog, aspon u nás to tak je, taky jsem nevěděla, že to u nás jeden gynekolog dělá, měla jsem za to, že má pouze běžnou gynekologickou ambulanci a nakonec jsem zjistila, že dělá i dětskou gynekologii v okresní nemocnici

domka001
autor
26. led 2022

@ajja87 Pokuď nás dětská posle na gyndu,zavolám svému gyndaři a snad ji vezme😊