Zácpa u 2měsíčního miminka. Poradíte?

racochejlek87
30. črc 2020

Ahoj potrebuju poradit davala jsem sunar comfort to Mel kolik tak sem. V lekarne vydela nutrilon colik co je proti kolikam a nejak malej ma zacpu tak sem prestaka davat mam I cipky ted zkousim nutrilon 1 prontura advence pouze laktoza dha je napsano na krabice... 800g...co delat aby se mimco znovu rozkakalo? Bojim. Se ze mu budu muset zas delat rourku ale to se vykajal v pondeli a Mel to tuhy a v utery nic ve stredu rano ve3h a zas roourkata zaa zas tuhy nekakal mam. Od doktorky projimadlo pro děti ale bojim seze bude mit velky boleni☹ nevite co a jak se zacpu?

hojda
30. črc 2020

Zkus to napsat srozumitelněji.

goovana
30. črc 2020

@racochejlek87 to psal nějaký tatar

martt
30. črc 2020

@racochejlek87 Moc nerozumím co píšeš. Ale zkus udělat slabý heřmánkový čaj nebo dětský heřmánkový čaj a dávat mu to po lzickach.

hojda
30. črc 2020

U dětí se zácpou se doporučovalo mléko Hipp, ale to už je několik let zpátky.

errol4388
30. črc 2020

@racochejlek87 taky se zácpou bojujeme. Já jsem začala dávat před týdnem bebu sensitive a začíná se to zlepšovat. Už se mi vykaka sám, pouze s menší pomocí, kdy mu ohybam kolena na bříško. Jinak při zacpach nám pomáhal easylax, dala jsem ho synovi když tlačil a nešlo mu nic vytlačit, zabiral okamžitě.

marti89
30. črc 2020

A jak to mlíko připravuješ, neděláš ho moc "husté"?

krupka3
30. črc 2020

Nemam pro tebe radu ohledne um, jen chci napsat, ze rourky se bat nemusis a pouzivej ji jak casto potrebujes. Ale samozrejme primarne vyresit pricinu zacpy.

racochejlek87
autor
3. srp 2020

@martt diky 🙂

racochejlek87
autor
3. srp 2020

@marti89 120ml a 4 odmerky

marti89
3. srp 2020

@racochejlek87 Odměrky rovné nebo vrchovaté? Zkusila bych trošku ubrat, třeba na to množství vody jen 3,5 zarovnaných odměrek, jestli se to nezlepší..