Zčervenání, popraskání a krev z pindíka u 4letého syna

carynka11
11. črc 2015

Maminky poraďte prosím, malej si stěžuje dva dny na svědění pindika a dnes ho má i popraskany a teče mu z toho krev, nevíte co by to mohlo být???? A čím to zahojit????

koncita
11. črc 2015

@carynka11 šmarjá, jestli mu teče z penisu krev, tak jeďte na pohotovost a neptej se na internetu, vždyť ho to musí fest bolet!!! 😨 😅 😒

carynka11
autor
11. črc 2015

Neteče mu s pindika,ale na podnikovi má prasklinku a z toho má trošku krve jako z ranky...kdyby mu tekla z pindika a hodně krev tak je jasný že jedu a nevypadá se tady.... Právě že ho to nebolí ale svědí.....

koncita
11. črc 2015

@carynka11 tak jsi to měla napsat už předtím, že je to není přímo z penisu......každopádně si s ním asi hrál a nešetrně přetáhl? Nevím...nebo se někde poranil, škrábnul....těžko říct, ale odvarem z řepíku nic nezkazíš, dávej mu obklady, uvidíš....v pondělí s ním zajdi k doktorovi

carynka11
autor
11. črc 2015

No si jsem to poprvé špatně popsala...přetáhnout si ho špatně nemohl,to kontrolujeme, a taky na boxerkach mel jakoby zaschlé výtok žlutozelené barvy.... Tak třeba nějaký zánět??!? Jj k odvar už jsme udělali a uvidíme.když se nezlepší určo zajdeme k dr.

shine2015
11. črc 2015

@carynka11 k lékaři bezte hned. Vypadá to na zánět. Ty kdyby jsi měla přirození co by svedilo, mela vytok,krev apod tak taky mazes k lékaři....pro něho to je nepříjemné..bezte co nejdřív než si to rozskrabe........odvary muztes dávat i tak,ale samy o sobě bez lékařské prohlídky atd mi přijde postavené na hlavu ho léčit pouze tím.

carynka11
autor
11. črc 2015

Takže to vypadá na zánět, nikdy jsme nic takového neměli..... 😒 tak ráno zajedeme na pohotovost.... Dnes už si právě ani nestěžoval na svědění.... Až jsem objevili při převlékání tuhle prasklinku a výtok, rano jeste nic neměl.....

werumka
11. črc 2015

@carynka11 Může to být nějaká silnější mykóza - nemáš doma Imazol? Zkusila bych ten, mělo by po něm zmizet to svědění, než to uvidí doktor.

carynka11
autor
11. črc 2015

Bohužel nemám, zatím jsme nic takového neměli 😞

pavlapl
11. črc 2015

To vypadá na zánět předkožky ale určitě běžte k doktorovi. Já dělám synovi odvar z heřmánku a mažu framykoinem.

shine2015
11. črc 2015

Hlavně ho nelec sama doma kdo ti co poradí.....

carynka11
autor
11. črc 2015

To je jasné že bych nelécila zánět sama doma....hned ráno jedeme na pohotovost, jen jsem chtěla řadu co by to mohlo být a čím trošičku zjemnit to svědění,než se dostaneme k dr. Diky všem....