Zkušenosti s kampylobakteriozou?

dzejsy
13. bře 2019

Je tu někdo, jehož dítě mělo kampylobakteriozu?

lv
13. bře 2019

Ano, dcerka měla. Průjmy, pak nechutenství.

dat
13. bře 2019

@dzejsy no paani.kdo tomu takto rika? 🙂 pracji 10 let na mikrobiologii a nikdy se to tak nenazvalo 🙂 prujmy zvraceni nechutenstvi.muzou byt i horecky. Antibiotiky se leci malo spise individualne..zalezi na stavu pacienta.. Jinak dieta 🙂

dzejsy
autor
13. bře 2019

A jak dlouho zhruba trva ta dieta? Zalezi to na vysledcich z vyteru nebo je to nejak dane? Protoze syn behem tech prujmu shodil z 10,5kg na 9,3kg. A dle propousteci zpravy ma danou setrici dietu a aby nabral aspon na tech 10kg

kata267
13. bře 2019

@dzejsy dcera mela v cca 2letech, mela mit dietu ale uprimne ji mela jen tak tyden,dva a pak uz jen tak nejak ramcove aby vubec jedla...vyrazne prujmy mela tak 4dny pak uz docela slo, tepolotu mela jeden den pak uz ne, jen vim ze ji delaly blbe klasicky mlecny vyrobky tak jsem kupovala bez laktozy nebo sojovy....nelecilo se to nicim, davala jsem.ji akorat probiotika, trvalo to dost dlouho nez byly kontrolni testy ok, urcite nekolik mesicu

beata.n
13. bře 2019

Campylobakter jsem mela se starsim synem, kdyz mu bylo 2,5 roku. Mel vysoke horecky a silene prujmy. Ja to od nej chytla za dva dny. Bylo to silene! Dietu jsme drzeli cca tri tydny. A na vytery jsme chodili, dokud jsme nemeli vysledky ok. Trvalo to asi mesic a pul, nez jsme byli cisty

dat
13. bře 2019

@dzejsy dieta no nak se to vezme alespon na ty nejhorsi prujmy by to chtelo vydrzet. Hlavne zajistit prijem tekutin a ukocirovat teplotu...Ale chapu jak tu.maminky pisi je to tezke s dietou... Probiotika urcite davat. A nez budou vysledky ok muze to trvat i v radu mesicu ale neznamena ze je x mesicu nemocny .. Jen se muze dlouho vylucovat.

dzejsy
autor
14. bře 2019

Dekuji za odpovedi 🙂