Zlatý stafylokok na kůži, máte zkušenost?

egito
8. led 2016

Maminky, nemáte některá zkušenosti s léčbou zlatého stafylokoka na kůži? Co Vám pomohlo?

mandala
8. led 2016

Ano, můj manžel měl tento problém, objednal se na imonologii, kde mu udělali vakcínu podle rozboru krve a ze stěru boláku. Užíval myslím půl roku, podle urč. pravidel a musím říct, že má od té doby klid. Oproti tomu moje známá tím trpí neustále, vředy se jí dělají především na obličeji, což je i nebezpečné, ale vakcína nepomohla, brala ji už asi 3x, pak docházela na nějaké injekce a bohužel, stále není vyléčená. Takže přeji hodně štěstí 😉

qz
8. led 2016

No, asi budu muset taky na imuno :-/ mam stejny problem a uvidime. Nekteri jsou hodne odolni, MRSA, spis mrcha :-/ pry by se mel clovek drzet i v karantene.

mandala
8. led 2016

@qz S tou karanténou je to možný, tenkrát to zřejmě od manžela chytla i tehdy asi 5 - letá dcera a to nepřeji nikomu, když ji na chýře zaživa ten bolák řezali. Jsem fakt ráda, že to svinstvo / s prominutím / už v baráku nemáme - doufám 😒

maare
8. led 2016

Slyšela jsem o přípravcích prontoderm. Dělají pěny na mytí, roztoky, přípravky k použití na různé části těla / uši , ůsta,vlasy...../. Dají se objednat a koupit na netu nebo v lékárně. Jsou dražší, ale dobré. Vím že je používají i v nemocnicích.

egito
autor
9. led 2016

Děkuji za odpovědi, doufám, že se toho u nás zbavíme co nejdřív.....