Skutečně potřebuješ tolik zavazadel? Jak balíte na cesty?

jitka_avene
27. zář 2014

Taška oblečení a půl tašky kosmetiky, pleny,.....? Taky máte problém zabalit se úsporně? Pomáhají vám minibalení kosmetických přípravků mít menší zavazadlo? 🙂 Pořizujete si vzorky svých oblíbených produktů, pokud ano, kde?

kocour1
28. zář 2014

Dříve jsem jezdívala na dovolenou na motorce a tam se mi úspora místa vždy vyplatila. Tenkrát jsem objevila v drogerii komplet kosmetickou taštičku od Nivea visage a musím říct, že to pro mě bylo k nezaplacení. Teď už sice na motorce nejezdíme, ale i tak pokaždé bojuji s místem...zabalit dítě, pleny a kosmetiku dává zabrat. Právě minibalení může být značnou úsporou, třeba i kvůli váze do letadla. Z minibalení si nyní kupuji hlavně bepanthen, který tak můžu mít vždy po ruce. Ale uvítala bych více výrobků, hlavně mezi svými oblíbenými značkami. Většinou se totiž prodávají minibalení nějakých neznámých značek a to se zase bojím, aby to mě, nebo mému dítěti zrovna na dovolené nezpůsobilo nějaké potíže.

bledulka
28. zář 2014

Snažím se o úsporné balení, i tak jezdíme,jako bychom se stěhovali. Ráda používám minibalení . Pokud dojde originál, plním si většinou malé lahvičky z klasických balení. Na krémy, make-up atd mám malé plastové kalíšky (které lze koupit v drogerii),které si plním a průběžně doplňuji. Cestujeme často, takže mám vše už rovnou zabalené. Trochu mi chybí malinkaté balení zubních past.. Sice jsem dostala od kolegyně několik minitubiček elmexu,ale už dochází 😉

buldrik
28. zář 2014

Zasadne cestuju s minibalenimi - at uz jedu treba do hor nebo na sluzebku. Mam koupeny mini lahvicky a prubezne doplnuju nebo nakupuju - od samponu po zubni pastu, az makeup.. Libi se mi, ze cim dal tim vice drogerek nabizi miniaturky. Taky vyuzivam takhle vzorky, co dostanu treba v parfumerii. Usetrim hromadu mista a zavazadlo je min o kg lehci.

mariti
28. zář 2014

Minibalení si nekupuji, protože jsou asi tak 3 - 5x dražší, připadá mi to jako vyhazování peněz. Vždy si z velkého balení potřebné množství odleju do malé lahvičky nebo kelímku (ty mám už z dřívějška). Asi kdybych neřešila peníze, tak proč ne, ale zatím to mám takto.

jitka_avene
autor
29. zář 2014

@mariti
@buldrik
@bledulka
@kocour1 děkuji vám za vaše "balicí" zkušenosti 🙂, již několik let Avene připravuje sezónní balíčky na dovolenou, které minibalení obsahují, většinou jsou v balíčku zdarma a vy zaplatíte jen cenu termální vody (která má standardní velikost). Aktuální nabídku zjistíte v partnerských lékárnách nebo na FB profilu značky AVENE.

holubice.petra
29. zář 2014

Obcas kupuji minibaleni v DM maji tam vsechno vetsinou u kasy..zubnipasty kremy sampony sprchace..znackove i ty jejich