Ryanair a příruční zavazadlo. Opravdu to kontrolují?
Dnes v 05:48
Za pár týdnů letíme s Ryanairem a řeším klasické dilema. 😅
Mám batoh, který je jen o pár centimetrů větší, než uvádějí v podmínkách. Když není úplně naplněný, vypadá menší, ale technicky vzato limit nesplňuje.
Máte někdo čerstvou zkušenost? Kontrolovali vám velikost příručního zavazadla, nebo to většinou neřeší?
Ano, zrovna Ryanair to často kontroluje. ALe pokud jde batoh trochu zmáčknout a nebude narvaný, tak Ti asi projde...
Ano, kontrolujou. Ale přesně, mikinu bych si na chvíli vzala na sebe a batoh namačkala do šablony
@anonym_autor Ryanair je v zavazadlech nejhorší bych řekla, nejraději lítám se Smartwings

Poku ho vmáčneš do té jejich konstrukce, tedy ne úplně naplněný, bude to ok. Vyndávám třeba mikinu, uvážu do pasu, po kontrole vracím,