icon

Ryanair a příruční zavazadlo. Opravdu to kontrolují?

Dnes v 05:48

Za pár týdnů letíme s Ryanairem a řeším klasické dilema. 😅

Mám batoh, který je jen o pár centimetrů větší, než uvádějí v podmínkách. Když není úplně naplněný, vypadá menší, ale technicky vzato limit nesplňuje.

Máte někdo čerstvou zkušenost? Kontrolovali vám velikost příručního zavazadla, nebo to většinou neřeší?

avatar
lv
Dnes v 07:05

Poku ho vmáčneš do té jejich konstrukce, tedy ne úplně naplněný, bude to ok. Vyndávám třeba mikinu, uvážu do pasu, po kontrole vracím,

avatar
patypresdevaty
Dnes v 07:14

Ano, zrovna Ryanair to často kontroluje. ALe pokud jde batoh trochu zmáčknout a nebude narvaný, tak Ti asi projde...

avatar
drep
Dnes v 09:03

Ano, kontrolujou. Ale přesně, mikinu bych si na chvíli vzala na sebe a batoh namačkala do šablony

avatar
petrakaluzi92
Dnes v 10:55

@anonym_autor Ryanair je v zavazadlech nejhorší bych řekla, nejraději lítám se Smartwings