Kdo věděl o miminku jako první?

lidka_hipp
14. říj 2015

Asi to bude znít hloupě, ale já vůbec nepoznala, že jsem těhotná 😉 Měla jsem za sebou náročnou léčbu, byla krátce po operaci a ještě brala další léky. Těhotenství bylo podle lékařů velmi nepravděpodobné, a tak jsem si vůbec nepřipouštěla, že bych mohla tak rychle otěhotnět. O těhotenství dozvěděla v nemocnici, kde náhodou ordinovala moje kamarádka. Oznámila mi, že jsem těhotná a já byla v šoku 😀 Právě ona byla první, kdo o mém těhotenství věděl.

Jak to bylo u vás? Kdo se první dozvěděl, že čekáte miminko? Nebo to snad někdo poznal sám? 🙂

pavlikovarenata
14. říj 2015

Já na sobě těhotenství ani jednou nepoznala, takže test jsem dělala až po zpožděné ms a první to věděla nejlepší kamarádka, protože byla po ruce dřív než manžel 😀

pavlinna28
14. říj 2015

Já jsem to věděla snad od prvního dne,prostě jsem to cítila a test mi to jen potvrdil 🙂 První,komu jsem to řekla,byl samozřejmě manžel...tak nějak to vyšlo a dostal těhu test k narozeninám 😉 Maličkej byl očekávané miminko ♥ l

luckiesj
14. říj 2015

Já jsem byla v té době, kdy jsem měla dostat menstruaci s kamarádkou na horách, tak jsem jezdila celé dny s tamponem v kapse a pořád nic. Nějak jsem to neřešila. Poslední den jsem si zranila nohu, v nemocnici jsem dostala ortézu a jeli jsme domů. Ten večer k nám dorazila nejlepší kamarádka s manželem, tak jsem si vzpomněla, že vlastně menstruace pořád nedorazila a kamarádka mě vlastně donutila si udělat druhý den test 🙂 A tam byly dvě čárky, první to samozřejmě věděl manžel, který byl ten den doma a zrovna loupal brambory na nedělní oběd a pak jsem hned informovala kamarádku, která mi k testu dotlačila 🙂

xb111
14. říj 2015

U nás to bylo plánované a povedlo se hned 14 dní po svatbě - paradoxně ne na svatebním pobytu, ale až po návratu domů 🙂 V podstatě jsem intuitivně odhalila těhotenství hned v začátku a kontrola u dr už byla jen oficiálním potvrzením téměř 11. týdne gravidity. Nejprve se to dozvěděla moje mamka a byla nadšená a manželovi jsem to ještě chvilku tajila, protože se blížilo naše výročí vztahu, a tak jsem mu to chtěla nachystat jako překvapení.
14.10. 2013 jsem vstala brzy a nachystala do obýváku malou zabalenou krabičku a vedle kartičku se symbolickým textem. Jako hudební podkres jsem měla připraveno CD Dětská hrací skříňka (pouštím dceři k usínání dodnes). Jakmile manžel vstal, zapnula jsem přehrávač, zapálila svíčky a nechala přítmí. Manžel věděl, že se jedná o oslavu našeho výročí, ale netušil, že vlastně oslavujeme ještě jednu výjimečnou věc - zrození nového života 🙂 Když krabičku rozbalil, byly v ní maličké dětské botičky 🙂 Nemohl tomu uvěřit. Vše mám jako památku zdokumentované na videu 🙂

jjjannie
14. říj 2015

my se s přítelem snažili 4 měsíce a pořád nic, už jsem si ani nedělala testy, ale pak jsem šla k zubaři a měli mi dělat rentgen...pro jistotu jsem si udělala test, v den očekávané menstruace a tam dvě čárky...zrovna u nás spala kamarádka a já vyšla z koupelny s rozklepanýma rukama a testem v ruce, takže jako první to věděla ona 🙂

cattus
15. říj 2015

Po partnerovi to jako prvni vedela moje babicka. Mela svatek a ja ji poslala zpravus pranim a ona mi jako obvykle volala zpatky. Vyptavala se jak se mam a jestli jdu do prace. A ja po pravde rekla ze ne ze marodum ze mam potize se zaludkem. Chvile ticha.. a pak jen " doufam ze to necekas s tim deb*lem" tim myslela myho bejvalyho. Uklidnila jsem ji ze ne ale premyslela jsem kde m ten satelit a radar a vsechny ty spiony ze na vzdalenost 100km to takhle pekne tipla. Vydrzela jsem mlcet az do 11tt kdy jsem jela k rodicum a rekla jim ze budou mit prvni vnouce.

twoangels
15. říj 2015

Mně prozradil těhotenství taky test... I když si že mně trošku dëlal srandu 🙂 O miminko jsme se snažili a moc po něm toužili. Na Silvestra jsem si udělala test, protože už jsem mëla spožděnou MS víc jak týden, a test byl negativní. Tak jsem se naštval a sama na sebe a řekla si, že teda aspoň toho Silvestra pořádně oslavíme 🙂Normálně nepiju, ale tehdy jsem že smutku vypila víc jak půl flašky zlatého rumu...Jak mi bylo následující dva dny, nemusím nikomu líčit... No a protože se MS nedostavila, tak nàsledoval další test, který mi potvrdil 5 týden těhotenství. Naštěstí je malý zdravý a rum ho nepoznamenal 😀 V jeho deníčku je toto první záznam 🙂

absti
16. říj 2015

Náš pes, který mi začal dávat na břicho hlavu.

mississka11
17. říj 2015

O miminku jsem samozřejmě věděla první já a halda kamarádek 😀 Pak přítel a po 13tt rodina.