SOUTĚŽ o Masážní olej na strie

lidka_hipp
15. říj 2015

Nebojte, nezapomněla jsem na soutěž pro těhulky 🙂 Mám tu pět balíčků s HiPP Masážním olejem na strie s BIO mandlovým olejem, jojobovým olejem a výtažkem z rakytníku. Náš masážní olej poskytuje intenzivní péči a ochranu, kterou pokožka v těhotenství potřebuje, a je určený pro pravidelnou masáž a péči o oblasti bříška, boků a prsou. Více o těhotenských masážích najdete na našem webu: http://goo.gl/wG5B4Y

Jestli chcete vyhrát, napište mi, jak o sebe pečujete během těhotenství. Co děláte proto, abyste se cítila dobře? Chodíte na masáže? Více dbáte na složení kosmetiky, kterou používáte? Pět z vás se může těšit na voňavý balíček 🙂

mina_
16. říj 2015

Mazání celého těla je u mě nutnost po každé sprše, máme extra tvrdou vodu a po každém mytí mám pocit že se začnu drolit jako sušenka. Na tělo v současné době používám krém s bambučským máslem, které nádherně hadratuje a na těhu břicho mám zbyteček Hippíka, který nádherně voní a promazání namáhané pokožky je opravdu kvalitný... mám uz jen na pár dní ☹ Veškerých mazadel máme doma spotřebu, synek s atopickou pokožkou také "holduje" mazání ve velkém.

nemcovapetulka
16. říj 2015

O druhátko se snžíme a já mám bříško plné strií od prvátka... Miluji ho nadevše a když mi na popraskané bříško šahá a kouká, říkám mu..tady jsi měl domeček a hrozně ses tam roztahoval.. každá jizvička mi připomíná obrovskou lásku k tobě! 🙂 mazala jsem snad vším.. a stejně před porodem a při porodu bříško popraskalo.. o Hipp jsem nevěděla..určitě vyzkouším při druhém těhotenství..třeba strie zjemní.. 🙂

mississka11
17. říj 2015

V těhotenství jsem se snažila vyvarovat jakémukoli nebezpečí, chystala věcičky pro miminko a samozřejmě odpočívala. Mazala bříško, chodila plavat (do normálního bazénu) a nechala se hýčkat od přítele 🙂 (POPROSÍM MOU ODPOVĚĎ ZAŘADIT JAKO MIMOSOUTĚŽNÍ, PŘENECHÁM NĚJAKÉ TĚKULCE, PÍŠU JEN ZKUŠENOST 🙂)

alkuska
17. říj 2015

Pro mě je během těhotenství nejdůležitější psychická pohoda, takže se cíleně vyhýbám konfliktům a snažím se zbytečně nerozčilovat nad věcmi, které stejně nezměním. Bříško a prsa si preventivně mažu olejíčkem, nepoužívám speciální krémy na strie ale věřím na kvalitní přírodní oleje, už jsem vypotřebovala konopný a právě používám mandlový. Chodím také na reflexní masáže kvůli bolestem zad, to je úžasný relax, ale fyzicky mi nejvíc pomáhá těhotenské cvičení, kam chodím poctivě dvakrát týdně. A jednou za měsíc si zajdu na kosmetiku, tam se mi podaří někdy i usnout 🙂 Shrnula bych to tak, že se snažím dostat do života více psychické i fyzické pohody.

meckousheck
17. říj 2015

Během těhotenství si s malinkou v bříšku dopřáváme plavání v bazénu,malinká je klidnější a mému tělu se uleví a protáhnu se. Jinak pokožku mažu krémama,abych striim co nejvíce zabránila,tohle si především užívá nastávající tatínek. Občas si napustím teplou vanu,abych mohla chvíli relaxovat a dopřávám si vysoký přísun ovoce a zeleniny,abych malinké dopřála potřebné vitamínky 🙂 těhotenství si moc moc užívám :3

ejicul
17. říj 2015

V těhotenství chodím na procházku, chodím na těhu cvičení, ráda si dopřeju těhu masáže, bříško si mažu olejem proti striím hned od začátku, snažím se zdravě jíst, prostě jednám tak abychom se měli já i mimi co nejlépe. U prvního těhotenství se mi to osvědčilo a těhu proběhlo bez komplikací až do konce, bříško bez strií, nyní se snažíme o druhé mimi a postup bude stejný 🙂