Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Vaše zkušenosti s kosmetikou HiPP

konik_testuje
25. kvě 2018

Kosmetika HiPP Babysanft, kterou 10 maminek se svými miminky testovaly, obsahuje BIO mandlový olej, který je bohatý na nenasycené mastné kyseliny, jež jsou pokožkou velice dobře snášeny. Mají pozitivní účinek na suchou pokožku, starají se o ni a chrání ji. Mandlový olej také obsahuje vitamín E, který je přirozeným antioxidantem, a tím chrání pokožku před vnějšími vlivy.

HiPP je BEZ složek, které mohou být potenciálně alergenní, je totiž bez: parabenů, éterických olejů, PEG emulgátorů, parafinového oleje, silikonových olejů, pšeničné bílkoviny a aluminiových solí.

Testovací balíček kosmetiky HiPP obsahoval:

Pleťový olej - vhodný pro cilivou dětskou pokožku už od narození. Obsahuje BIO mandlový olej. Má příjemnou nevtíravou vůni, kterou si maminky vychutnaly při masáži svého miminka.

Sprchový gel - šetrně čistí pokožku těla i jemné vlásky. Neobsahuje mýdlo, proto neštípe v očích. Naopak obsahuje BIO mandlový olej. S tímto gelem bylo každé koupání miminka příjemným zážitkem.

Pleťové mléko - se při aplikaci rychle vstřebává a nezanechává mastný film. Pokožce poskytuje dobrou hydrataci. Obsahuje BIO mandlový olej. Navíc, maminky ho doporučují i na dospělou pokožku.

Vlhčené ubrousky - nenahraditelná pomůcka každé maminky. Ubrousky mají velmi jemnou texturu, a tím absorbují více nečistot. Nejsou mastné a obsahují BIO mandlový olej. Navíc dobře posloužily také na odlíčení make-upu.

A co říkají maminky na tento voňavý a příjemný test? Přečtete si to v jejich recenzích o pár řádků níže.

---

Více se o kosmetice HiPP dozvíte také na:
https://babyclub.hipp.cz/bez-zbytecne-chemie

---

S maminkami a jejich miminkami jsme testovali taky HiPP BIO Combiotik: https://www.modrykonik.cz/forum/modry-konik-testuje/vase-zkusenosti-s-hipp/

michalelka
4. čer 2018

Testování kosmetiky HiPP

Když se malý narodil, tak jsem se strašně těšila jak si k němu přivoním a pak budu léta vzpomínat na to, jak to bylo krásné. No, tak Jonáš mi teda nevoněl. Je to asi ošklivé takhle napsat, ale tak to prostě je. Ale! Odpoledne mi malého odvezli a vrátili mi sladce vonící uzlíček a já se ho mohla učuchat! Až později jsem zjistila, že mi ho okoupali a namazali kosmetikou od HiPP, která měla v porodnici 100% zastoupení.

Jak to tak bývá, doma jsem díky všem zmatkům a novým zážitkům na nějaký krémy zapomněla a používala jsem ty, co jsem měla předpřipravené. Malý byl vypulírovaný, ale ne tak, jak to jen napsat, miminkovsky. Když se tu objevila možnost testování, zkusila jsem se přihlásit a ejhle, vyšlo to.

Balíček se vzorky dorazil obratem v pořádku, nic nám tedy v testování nebránilo. Po první koupeli mi doslova vyhrkly slzy (jasný, za něco mohly i ty zpropadený hornovy 😀 ). Zase jsem držela v rukách to voňavé miminko a vzpomínky na ty první okamžiky s ním byly hned zpět. Každá to známe, maličkosti dělají nejvíc. Ale abych se jen nerozněžňovala..

SPRCHOVÝ GEL přímejmě voní, skvěle se nanáší a klouže bez toho, aby dělal nepříjemný film. Jedinou výtkou je asi za mě to, že malému se dostal mou zbrklostí do očí a bylo hned zle. Možná náhoda a více věcí v jednom, ale za mě za to “mohl” právě gel a do budoucna budu muset hold dávat větší pozor.

Po koupeli jsem prvně zkusila PLEŤOVÝ OLEJ a za mě nejlepší věc na světě. Voní, malého nijak nesráždí a musím ještě jednou.. ta vůně je D-O-K-O-N-A-L-Á! A bez mučení se přiznávám, že spotřeba u nás bude obrovská, protože jsem na něj malému začala taky chodit. Jak už tu bylo nejednou zmíněno, skvělá věc na pupínky po holení.

U TĚLOVÉHO MLÉKA jsem už tak nadšená nebyla, ale asi za to mohla rozmazlenost z olejíčku.. ale určitě bych jej nezatracovala, ale pro mě to top produkt nebude.

Na závěr jsme s Jonášem měli možnost zkusit VLHČENÉ UBROUSKY. Na první dobrou mě nijak nezaujala jejich vůně, přišla mi skoro kořeněná, ale je to o zvyku anebo mám divný nos. Vlhčené jsou tak akorát a malý po nich měl zadeček šetrně ošetřený bez opruzenin.

A abych tu nepsala romány.. za mě bylo tohle testování impulzem k nákupu plnohodnotného balení a rozšíření o další produkty. Krém na zadek a záhyby se skvěle osvědčil, ač nebyl v balíku na testování. Jemná struktura a trvající film jsou za mě naprosto skvělý. Koupelové výrobky dorazí už brzy a určitě i Jonáš se nemůže dočkat na další koupání, já tedy rozhodně.

V balíčku byla balení dvě, druhé poputuje kamarádce, která teprve své první miminko čeká a jsem si jistá, že bude stejně nadšená jako já.

Dodatečně ještě doplňuji otázky od @konik_testuje , snad někomu pomohou v rozhodování 🙂 Do textu je již nezačleňuji, abych neztratila nit 🙂

-Plánuješ kvůli testování/zkušenosti HiPP kupovat?
•Ano, již jsem zakoupila výrobky “ve velkém”.

- Doporučila bys HiPP své kámošce?
•Rozhodně, kudy chodím, tudy chválím.🙈😁

- Zajímá tě složení kosmetiky? Co by dle tebe neměla mít ve složení?
•Po pravdě mě to dříve ani nenapadlo řešit. Teď koukám na co nejvíc přírodní složení bez s*aček (pardon za ten výraz, ale nenapadla mě jiná alternativa).

- Co nejvíce oceňuješ na kosmetice HiPP?
•Vůni🙈, jemnost složení, dostupnost.

- Jak hodnotíš malé balení kosmetiky HiPP?
•Na cesty určitě ano, lahvičky by bylo fajn sehnat i ve volném prodeji, třeba v “dárkovém balení”. Minimálně je to skvělé pro ozkoušení anebo jako malá pozornost.

Ještě jednou děkuji za možnost testovat @konik_testuje a firmě #hipp #test_hipp2, že se rozhodla testování umožnit.

svobodka14
7. čer 2018

Dobrý večer vespolek,

ráda bych Vám představila naší testerku Emičku a její dojmy z kosmetiky Hipp.

Kosmetika Hipp je jedna ze značek, které v péči o miminko věříme, ať se jedná o kosmetiku, první příkrmy a nebo třeba kojící čaj pro maminky. Vše se nám osvědčilo a doporučuji kudy chodím. Emička řádně vyzkoušela balíček, který ji dorazil. Ve svých 4 měsících už přeci jen něco vyzkoušela a ví co ji sedí a co od kosmetiky vyžaduje. Nicméně, já jako její maminka věřím léty prověřeným značkám a abych přiznala barvu, složení u kosmetiky až tak pečlivě nestuduju. Jednak mi příjde, že je napsána cizím jazykem a za druhé stejně nevím, které jsou zlé a které dobré složky.

Pojďme se tedy podívat na to, co jsme měly možnost vyzkoušet.

Sprchový gel:

Vzhledem k tomu, že koupání Emičky je záležitost tatínka, nechala jsem to zcela v jeho režii. Některé sprchové gely už zavrhl, jiné doporučoval, tak jsem zvědavá, jak jeho odbornému oku bude sedět tento sprcháč.

Verdikt zněl: Už jen tento. Jemná, příjemná pěna bez velkých bublinek, vůně čistého miminka bez přehnané parfemace a po vyndání z vany byla Emička celá heboučká.

Pleťový olej:

Masáž je zase v režii maminky. Byť Emička již z vany vylezla heboučká, je potřeba miminko namasírovat. To je prostě náš večerní rituál, který se nám osvědčil. Emička se při masáži ulidní a připravuje na spánek.

Olej se velmi rychle vstřebává a není po něm mastné pyžámko. To je za mě veliké plus, protože to co nemám ráda, je olej, který se nevstřebává, pokožku dusí na porvrchu a stejně nakonec zůstane utřené v pyžámku, které po 2 nocích musí putovat do prádla.

Zde je to úplně jinak. Miminko jde do pyžámka zhydratované, voňavoučké ale ne mastné. Za mě jednička s hvězdičkou a je to naše nové “must have”.

Pleťové mléko:

Přiznám se, že to zrovna není naše parketa. Vzhledem k tomu, že masírujeme olejem, už krémem nemažeme a tak jsem předala štafetu hlídajicí babičce. U babičky jsme předtím měly konkurenční krém “na dobrou noc”, který byl přehnaně, až agresivně parfemovaný a člověk mazal a mazal a stejně miminko nebylo potřebně hebké.

Tady je to jiná. Stačí trošička krému, miminko je heboučké a zase je zde všudypřítomná vůně miminka, pro péči od Hippu tak typická. Babička hned v Globusu, kde zrovna Hipp byl akci, koupil krém na chalupu, ať nemusíme “na dobrou noc” už používat.

Růžové vlhčené ubrousky:

U nás jsou stálice. Jediné, po kterých se naše citlivá prdelka neoprudí. Doma sice využíváme perlanu a slavného Medvídka, ale na cestách a na chalupě máme právě tyto vlhčené ubrousky, které už bych nevyměnila ani za nic. Po jiných “senstive” ubrouskách měla naše princezna Ema červenou puntikatou prdelku a tady vůbec nic. Navíc menší balení do přebalovací tašky je perfektní, protože jen tak nevyschnou a v DMku se dá také sehnat.

Po vyzkoušení růžové varianty jsme na chalupu pořídily i modré Hippácké ubrousky a příjdou mi ještě jedmnější a méně parfemované. Za nás tedy numero uno.

Kosmetiku Hipp bych doporučila každé mamince i s těmi nejcitlivějšími miminky, které milujou heboučké a voňavoučké miminka. S mými kamarádkami, které mají větší děti jsme se shodly, že na jejich pleť je to to nejlepší, co jde aktuálně na běžném trhu sehnat.

Vzhledem k našemu stálému cestování jsem sobecky za druhou testivací sadu ráda, protože takto můžeme mít naše oblíbené produkty stále sebou. Těkuji celému týmu @konik_testuje a firmě Hipp za možnost takto celou řadu důsledně otestovat. A teď Hipp Hipp Huráááá do Globusu na Hippp v akci 🙂

twoangels
6. čer 2018

Naše testování Hipp aneb HiPP HiPP Hurááá 🍓

Ahoj,

ráda bych se s vámi podělila o dojmy a zkušenosti z našeho testování dětské kosmetiky HiPP.

Jsem maminkou tří dětí - 12 let, 5 let a 11 měsíců. Všechny mé děti mají od narození velice citlivou a atopickou pokožku. Nejmladší syn je na tom nejhůř - od narození ho trapila seborea, kojenecké akné a ekzém - který ho svědil, škrábal se, v noci ho to budilo... Vyzkoušela jsem všelijaké "babské rady" ale nic nezabíralo (dieta, zinkové masti, bambucké máslo, konopný olej). Nakonec jsem se odhodlala a změnila kožní doktorku. Ta nám předepsala dělanou mastičku a synkovi se hned ulevilo.

Musím se přiznat, že kosmetiku jsem kupovala jen v lékárně a velmi drahou. Měla jsem strach cokoli zkoušet, ale když jsem na Modrém koníkovi zahlédla výzvu o testování kosmetiky Hipp - hned jsem si řekla, že to by byla šance pro nás - teda hlavně pro synka i starší 2 děti. Nutno dodat, že jiné značce bych šanci nedala - ale s HiPP mám výborné zkušenosti ze strany Bio příkrmů, které chutnají nejmladšímu (dokonce i 5ti lety si ještě rád dá) a vlastně ani jiné nekupujeme. Vím, že toto je ve společnosti maminek ožehavé téma - skleničky/domácí jídlo. Každá maminka vybere to, co si myslí, že je pro její dítko nejlepší. Já vybrala skleničky - už kvůli tomu, že jsou kontrolované (dusičnany atd) a samozřejmě i pohodlnější. V kupované zelenině člověk nikdy neví, ani odkud je, ani co se v ní skrývá. Dokonce i doma vypěstovaná zelenina se hnojí... Takže prostě u nás frčí HiPP 💗

Když jsem dostala zprávu z Modrého koníka, že jsme byli vybráni k testování, měla jsem obrovskou radost! Za pár dní přišel krásné zabalený balíček, v kterém se ukrývaly vzorečky:

2x vlhčené ubrousky HiPP
2x tělové mléko HiPP
2x sprchový gel HiPP
2x olejíček HiPP
Musím se přiznat, že o vzorečky jsem se sobecky s nikým nepodělila, protože jsem chtěla vyzkoušet kosmetiku na všechny 3 děti 🙂 Malé balení se mi moc líbí, je praktické na cestování.

A teď k testování, jako první jsme vyzkoušeli VLHČENÉ UBROUSKY (maminky mi dají za pravdu - těch není nikdy dost). Pečlivě jsem prostudovala složení. Ubrousky jsou bez parafínového oleje, bez éterických olejů, bez alkoholu, mýdla a barviv, bez parabenů a s neutrálním PH. Ubrousky jsou dostatečně velké, vlhké, pevné a zároveň jemné k dětské citlivé pokožce. Velice jemně a nevtíravě voní. Nejmladší syn na ně neměl žádnou kožní reakci a starší děti taky ne. Od nás palec nahoru 👍

SPRCHOVÝ GEL Babysanft

Zase jsem před použitím prostudovala složení - dozvěděla jsem se, že se jedná opravdu o přírodní produkt s výtažkem z mandlí (bez parabenů, konzervačních látek, živočišných složek, mýdla, mineralnich olejů a aromatických látek). Sprchový gel se pohodlně nanáší, použila jsem i na vlásky. Krásně, jemně voní a neštípe do očí. Po použití je pokožka jemná a klidná. Jsem nadšená - u syna neproběhla žádná reakce. Tento gel, stejně jako ubrousky u nás už nikdy nesmí chybět!

Dětský jemný pleťový olej Hipp

Musím se přiznat, že s olejíčkem už osobní zkušenost mám - a to z těhotenství, kdy jsem si s ním poctivě, každý den, ráno a večer, mazala rostoucí bříško. Určitě i díky němu mi bříško nepopraskalo a já mám krásné vzpomínky na chvilky - mazlení a povídání si s miminkem přes bříško při jemné masáži. Teď jsem zkoušela přímo na synka po koupání. Olejíček se krásně roztírá, aplikace je jednoduchá a rychlá. Olejíček krásně jemně voní a já jsem nadšená, že jeho tak citlivá pokožka je klidná a hydratovaná.

TĚLOVÉ MLÉKO Hipp Babysanft

Složení tělového mléka je opět přírodní, bez čehokoli "navíc", tak se pouštíme do testování 🙂 po koupání jsem natřela maličkého krásné vonícím - lehce roztíratelným telovým mlékem. Krásně se po chviličce vstřebalo. Oblékla jsem pyžámko - nezanechalo na něm žádné stopy. Nechce se mi ani věřit, že i tělové mléko synova pokožka akceptuje a kontroluji ho i při přebalování v noci 😃 kdy zjišťuji, že zázraky se dějí - HiPP HiPP Hurááá!!!

Jsem nadšená, všechny testované produkty u nás dopadly na 1* 😃 a rozhodně u nás už zůstanou 🙂 Moc děkujeme Modrému koníkovi, že nám testování umožnil a HiPP rozhodně všem doporučujeme!

peacev
8. čer 2018

TEST kosmetiky HiPP

Úvodem bych řekla, že možnost testování na koníkovi je bezva věc, určitě se tu čas od času objeví produkty, které by člověk využil a recenze přímo „z terénu“ od skutečných maminek se moc hodí. Je to fajnový nápad.

Na příležitost testovat kosmetiku HiPP jsem narazila docela náhodně, na koníka chodím ale často (opravdu se člověku nezmění nikdy život tak moc jako v období mateřství – včetně přátel kolem vás a leč sociální sítě skýtají mnoho zlého, je na nich i dost dobrého, mockrát jsem nad tím opravdu bloumala, no ale to je jiná věc 🙂) a vždycky „sjedu“ co je nového. No a kosmetika ta se hodí vždycky, že ano, tuto jsem ještě nikdy nekoupila, tak proč to nezkusit teď. A hle, ono to zrovna vyšlo, myslím že (tak jak to často bývá) zrovna když to nejméně čekáte! 🙂

Balíček dorazil během pár dní, obsahoval miniaturky produktů, všechny po dvou kusech. Prozatím jsem – ostuda 😃 - nikomu druhou sadu nevěnovala, ale určitě bude ještě komu, zrovna mám jednu těhotnou kámošku, co čeká svoji skutečně vymodlenou holčičku, takže zřejmě jí. A nebo, jak už tu někdo přede mnou zmínil, na cesty se miniaturky využijí vždycky. Rozhodně se nikomu z nás nechce tahat velké lahvičky, navíc teď zvlášť pro mimi i pro dospěláky, když i tak je těch tašek vždycky požehnaně.

Zatím jsem se do žádné kosmetiky výhradně „nezamilovala“ a tak zkouším vše možné, přiznám se, že v poslední době dost fandím spíše českým produktům obecně.

Nicméně tato značka je určitě kvalitní, už jen pro to, že výrobky neobsahují parabeny. Dřív mě to nějak zvlášť nezajímalo, až do doby, než se mě samotné objevil atopický exzém – nečekaně, po své první návštěvě solária (nejsem toho zrovna fanda, ale pracovala jsem jako studentka v relaxačním centru a měly jsme to „zadara“, tak se prostě zkoušelo 🙂) A tehdy jsem taky musela začít sledovat složení toho, co si na tělo „paplám“. Naštěstí, mě se exém už delší čas znovu neobjevil - neprojevil, ale dědičné to rozhodně je, takže bude jistě dobré dávat pozor na to, co dávám svojí dceři. Takže tohle je za mě určitě asi to největší plus.

Testovaly jsme sprchový gel, olejíček, tělové mléko a vlhčené ubrousky. A v tomto pořadí bych to i ocenila – od nejslabšího po nejlepší 🙂

Co se týče vůně, tak ta je moc příjemná, svěží, zkrátka „vůně čistoty“ - a i když je toto záležitost dost subjektivní, tak si myslím, že snad bude příjemná každému. Výrobky voní všechny stejně.

Sprchový gel byl pro mne nejslabší, asi hlavně pro to, že ho zatím moc nevyužijeme – nepotřebujeme. Nejlepší na mytí prcky je pro nás stále obyčejné tuhé mýdlo. Na zadeček, nožičky i pod paží. Dceru při každém přebalování umývám pod umyvadlem, přijde mi to tak nejlepší a je fajn, že tam mám mýdlo stále po ruce. Na olejíčku mě štve, že si ho nalijete na ruce a než ho stihnete aplikovat, tak všude kape a zkrátka obecně i ta „mastnota“. Tento ale až tak extrémně mastný - lepivý není a co jsem tu už tak viděla nějaké komentáře, tak opravdu tělíčko miminka je pak krásně jemné a neodolatelně voňavoučké. V porodnici nám říkali, že olejíček máme dát i na obličej, do vlasů a všude, ale to si nejsem úplně jistá, jestli je opravdu vhodné.

Nicméně myslím si, že je většinou člověk zvyklý buď používat olejíček nebo krém/ mléko. A za mě je tedy určitě lepší mléko 🙂 Už kvůli konzistenci, kápnu si na ruku hromádku. Mléko HiPP je opravdu příjemné, mohu ho tedy doporučit. Vy ani miminko nebudete ulepené, pokožka je po aplikaci krásně jemná. Úplně nejlepší jsou za mě vlhčené ubrousky, těch opravdu není nikdy dost, asi zatím nejlepší vůně a to jsem jich zkoušela opravdu požehnaně. I to malé balení je vskutku zlaté, do kabelky na cesty. Já si určitě koupím i to velké, na přebalovací pult.

Děkuji za možnost testování, snažila jsem se být objektivní, tak nějak jsem jedním tahem a přirozeně sepsala, co mi na jazyk přišlo… a přeji všem, kdo jste se dostali až sem krásný den! Určitě produkty taky zkuste, mě by zajímal třeba i šampón 🙂

Moc vás zdravíme!

sabinovotna
18. čer 2018

Testování kosmetiky HIPP

Když jsme byli vybráni na testování výborné kosmetiky HIPP měli jsme obrovskou radost, jelikož značku kosmetiky HIPP používáme od prvních dní narození Noiska 😍 v porodnici kde se naše štěstí narodilo 👶🏼🍀 byla hlavně kosmetika od HIPPU co se týče mlíčka na tělíčko, mazání na zadeček a sprchový gel na koupání 🤩 doma už samozřejmě zásoby byli nakoupené ještě před narozením takže jsem byla maximálně nadšená, že je to značka která je i na novorozence v porodnici, že jen budeme v HIPPU pokračovat i doma 🤩

U testování jsme dostali miniatury produktů které byli vynikajicí na cestování určitě by bylo skvělé i takto malé balení někde sehnat ke koupi ☺️ Naše největší nadšení bylo z olejíčku které jsme zkoušeli poprvé 👌🏼👍🏼 Olejíčej maximálně úžasně voní, nejvíc mně zaujalo i to, že se úžasně vstřebává a nedělá žadné mastné mapy na tělíčku miminka i maminky 👍🏼❤️😍 olejíčkem jsme mazali i v teplých dnech ☀️ A SUPER!!!

Co se týče sprcháčku a krémíku tak to je naše denní rutina a bez toho se doma neobejdeme 😆😁 DÁ SE ŘÍCI ZAVISLÁČCI NA TÉ VŮNI 😂😊 Spokojenost i co se týče pokožky u Noeho nikdy jsem s Hippem nespozorovala pupínky, nějaké opruzeninky či osypání 👌🏼 TAKŽE ZA NÁS SPOKOJENÉ MIMINKO je to nejvíc co můžeme pro jeho tělíčko udělat 🍀🤩

Od narození také používáme hygienické vlhčené ubrousky, už díky recenzím jsem žádné jiné nenakupovala a věřila většině maminek z internetu 😊😊 a udělala jsem dobře a ty samé výborné zkušenosti předávám dalším maminkám i já 😍👌🏼 Ubrousky jsou bez parfemace, alespoň té co měli třeba jiné levnější varianty které jsme dostali 🤦🏼‍♀️ Ale diky tomu jsem i sama zkusila ze uz nic jineho malickemu nedam!! HIPP UBROUSKY jsou skvele jak na prebalovani miminka 👶🏼 Tak i do kabelky pri rychlem utreti pusinky a rucicek 👌🏼😘

SHRNUTI TESTOVANI HIPP 🍀

Dekujeme za vyborne testovani a vyzkouseni “pro nas” noveho produktu a to olejicku ktery jsme hned domu nakoupili do zasob jelikoz se mazeme cela rodina vcetne maminky a tatinka 🤩😁

Celkove produkty kosmetiky doporucujeme kazde mamince a jejimu ditatku protoze jestli chcete to nejlepsi pro Vas zivot tak jedine HIPP ❤️❤️ I my dali na vyzkouseni kamaradce ktera ma tydenniho chlapecka a je nam vdecna za rady jelikoz uz nic jineho nechce 👶🏼😊

My jako cela rodina doporucujeme VSEM HIPP at se tyce jidla ci kosmetiky 🤩 spokojenost je to nejvic co muzeme pro sebe udelat 😍 a videt stastne a usmevave miminko ❤️❤️

jonasska
9. čer 2018

Jak jsme testovali kosmetiku HiPP

Nikdy jsem nebyla k ničemu vybrána a tak jsem byla moc ráda, když přišla zpráva, že zrovna toto testování vyšlo🙂 Kosmetiku HiPP jsem znala již od první dcery, konkrétně olej a krém na obličej proti větru, a byla s ní spokojená! Velice mě potěšila vdlikost testovacího balení, ideální jako cestovní sada!

A teď k testování:

OLEJ

Ten jsem znala již od první dcery. Miluju jeho vůni. Je to vůně "čistého miminka". Krásně promastí pokožku a je vhodný i k masáži děťátka. Velmi oceňuji i to, že nedělá na oblečení žádné skvrny. Pazří k našim každodenním večerním rituálům.

TĚLOVÉ MLÉKO

Výhodou bylo snadné roztírání a rychlé vstřebání. Nicméně syn měl druhý den na hrudníku lehkou krupičku. Za mě lepší na miminko olej. Ale vyzkoušela jsem ho i na starší dceru a tam jsem byla mile překvapená. Poslední dobou mívala suchou pokožku a po pravidelném večerním mazání tímto mlékem má pokožku krásně hebkou a jemnou!

ŠAMPON/MYCÍ GEL

Opět jsem byla mile překvapená. Vůně parádní. Lehké nanášení. Málo pěnil, ale snadno se smýval. Na těch pár synových vlásků se moc vyzkoušet nedalo. Proto jsem opět zapojila dceru. A jiný šampon už nechci! Krásně se vmasíroval, neštípal v očích a lehce se vymyl.

VLHČENÉ UBROUSKY

Velikost balení příjemná. Za mě byly ubrousky příliš mokré, ale každěmu vyhovuje něco jiného. Pozitivní byla opět ta krásná vůně a malý se po nich neosypal. Odstranily vše co měly.

Celkově mohu výrobky HiPP jen doporučit každé mamince, která chce pro své dítě to nejlepší. Mají krásnou vůni a jsou šetrné k dětské pokožce.

Děkuji za možnost testování🙂

m.e.l
5. čer 2018

Moje testování kosmetiky HIPP

Byla jsem ráda, že jsem byla vybrána na testování kosmetiky HIPP. Nejsem zrovna osobou, která by bezhlavě nakupovala kosmetiku a dělala na svém dítku pokusy. Takže u druhorozeného syna jsem sáhla po osvědčených značkách, které jsem měla vyzkoušené u prvního a značka HIPP to nebyla.

Olej

Olej koupil manžel ještě před mým přihlášením k testování. Vlastně když jel na nákup, tak jsem řekla kup tenhle nebo tenhle, přivezl HIPP. Jára stejně jako jeho bráška, když byl miminko, bojuje se suchou kůži ve vláskách, pravda Jára má těch vlásků méně, ale přesto promaštění a vyčesání byl boj. To se změnilo s olejíčkem, je dostatečně tekutý, dobře a rychle se vstřebává. Takže pravidelné promazávání se změnilo v příjemnou rutinu místo nenáviděné povinnosti. Takže za mě volba č.1

Zkusila jsem i masáž, ale na mé dítko působila ne na uklidnění, ale spíše se z něj stal ještě živější tvor. 🙂

Tělové mléko

Testování mléka donutilo mou jinak sklerotickou osobu k pravidelnému natírání Járovo suchého „miminkovsky“ krátkého krku. Jeho ekzém/potničky se díky tomu velice rychle spravily a já se nemusela bát, že se mu rozjede více. No a o obličeji ani nemluvím, krásné jemné tvářičky spokojeného miminka. Mléko se dobře roztírá i vstřebává.

Šampon/tělový gel

Tak tady opět bomba, jemně pěnivý, není potřeba velké množství a dobře se smývá i z vlásků. Kůže po něm nezůstává vysušená. Do očí se Járovi nedostal, takže nemohu říci zda štípe a zkoušet to nehodlám. 😃

Vlhčené brousky

Kupovala jsem si je již už staršího syna – teda právě to malé balení, které se vždy pohodlně vejde do kabelky/tašky a je po ruce. Jsou akorát vlhké a dokonale utřou nejen zadeček ale i pusinku upatlanou od jídla.

Všechny testované produkty provází velice příjemná nevtíravá vůně, Jára po něm neměl žádnou vyrážku ani se mu nijak nezhoršila pokožka. Ovšem kdyby uměl mluvit, tak by nějakou kosmetiku vyměnil za jídlo.

Docela bych uvítala v testovacím balíčku krém na opruzeniny, který by se zrovna k otestování hodil, protože Járovi začali růst zoubky a jak předtím se zadečkem neměl problémy, tak u zoubků začaly.

Druhá testovací sada putuje ke kamarádce, která již brzy očekává narození druhého dítka, snad z ní bude mít radost a pomůže jí k tomu nejlepšímu rozhodnutí ohledně kosmetiky pro miminko.

Závěrem jsem měla zodpovědět nějaké otázky, takže vzhůru do toho.

Plánuješ kvůli testování/zkušenosti HiPP kupovat? - Teď po testování určitě budu nadále používat tuto kosmetiku, jak už jsem psala na začátku, nerada dělám pokusy na svých dětech a když už nám jednou něco sedne, tak neměním.

Doporučila byt HiPP své kámošce? - Ano, proto také druhá část putuje k ní.

Zajímá tě složení kosmetiky? Co by dle tebe neměla mít ve složení? - Tak tady se přiznám, že jsem moc nezkoumala, ale pokusím se to napravit. 😉

Co nejvíce oceňuješ na kosmetice HiPP? - Zcela určitě cenu a celkem velký výběr produktů.

Jak hodnotíš malé balení kosmetiky HiPP? - Malé balení se vždy hodí a velice bych ho ocenila, když jsem s Járou jela za starším synem do lázní a měla na věci pro mě a Járu jen batoh, kam jsem musela narvat věci na 12 dní.

Jako hračka se to také hodí...

t22d
10. čer 2018

Testování HiPP

Nejdřív bych chtěla poděkovat Modrému koníkovi za možnost vůbec něco testovat (doufám, že to nebylo naposledy). Na to, že jsem se přihlásila na testování Hipp, jsem samozřejmě zapomněla, takže bylo překvapení, když mi interní poštou přišla informace o tom, že jsem byla vybrána.

Kosmetiku Hipp jsem měla možnost použít v porodnici, takže se mi při otevření lahviček vrátily vzpomínky na tu dobu. Doma jsem jí ale nepoužívala a to z důvodu, že díky dárkům k narození miminka, máme zásobu dětské kosmetiky (od jiných značek) na několik let dopředu.

Všechny produkty mají společnou krásnou vůni.

Mýdlo- Protože má syn na kůži několik sušších citlivějších míst, které při koupání nebo zpocení zčervenají, byla jsem zvědavá, jak to bude vypadat po koupeli v Hipp. A kupodivu po koupeli s Hipp to bylo o dost lepší. Dobře se smývá i z vlasů a v očích neštípe (což jsem kvůli testování vyzkoušela i na sobě).

Olej-Rychle se vstřebává a nemastí oblečení.

Nevím v čím to je, že při používání není omatlaná celá lahvička, jako u ostatních (nejen dětských) olejů.

Krém- Konzistence akorát, dobře se roztírá i vstřebává.

Vlhčené ubrousky- Už u prvního syna jsem zjistila, že jsou určité typy vlhčených ubrousků, které mi opravdu nevoní a další které nejsou moc šetrné k dětské prdelce. To, ale není případ Hipp. A ach, ta vůně. Nejraději bych si je při přebalování omatlala po obličeji (samozřejmě před utřením dětské pok*kané prdýlky.

Testování jsem si bohužel, díky tomu mému drakovi moc, neužila. V 8 měsících je to totiž pěkné číslo a momentálně ho nejvíc baví zdrhat. Takže koupání, mydlení, mazání a oblékaní je u nás opravdu fičák. Škoda tedy, že testování neproběhlo tak před 3 měsíci, kdy byl ještě klidné ležící miminko.

Musím se přiznat, že složení výrobků moc nesleduji, raději si pročtu recenze a dám na zkušenosti kamarádek. Malé balení kosmetiky mě baví, hlavně když jedeme někam na víkend či na dovolenou, to beru malé lahvičky i pro sebe.

Hipp kosmetiku určitě všem doporučuji.

zouzelkova
12. čer 2018

Testování kosmetiky HIPP

Každý kdo má doma miminko chce dopřát jeho pokožce to nejlepší co se na českém trhu nachází, co je krásnější než spokojené vonavé čisté miminko které tak sladce spinká pro žádnou maminku nic není víc.

Zapojila jsem se do testování této kosmetiky jelikož dcerka má sklony k ekzému ale zatím se naštěstí neprojevily takže jsem ráda ale počítat s tím hold člověk musí tuto kosmetiku dcera snáší velmi dobře ale hlavně i krásně voní je vyrobená přesně pro tu citlivou dětskou pokožku která je po této kosmetice heboučká. S výtažkem z mandlí a kvasinek vytváří ochraný plášt proti kyselinám což nepomáhá dětské pokožce být v přirozeném prostředí. Sprchový gel je super stačí málo a krásně pění takže na umytí naší princezny stačí vážně malinko, olej a tělové mlíko taky super jen mlíko používáme přes den a olej na noc s masáží tělíčka co je víc než spokojené miminko s plným bříškem po koupeli namazané užasně vonící kosmetikou.

Za mě super jen je škoda že v sadě na testování nebylo něco na zadeček to je trošku zklamání, a ubrousky kromě té vuně mi nepřipadaly nějak jiné než ostatní. Máme nakoupeno větší balení a určitě budeme používat dál.

a_vav
6. čer 2018

Testování kosmetiky HiPP

Když mi přišla zpráva od @konik_testuje , že si nás vybrali pro test kosmetiky HiPP byla jsem velmi ráda. A také moc děkuji za možnost to takto vyzkoušet.

Když se narodila první dcera, používala jsem pouze kosmetiku HiPP a používala jsem jí celkem dlouho, protože dceři nevadila ani na pokožku s AE. Kosmetika ji nikdy nevysušila a, i když jsem jí namazala olejem, nebyla mastná.

Pro druhou dcerku jsem kosmetiku také pořídila a pořídila jsem toho více. Jenže jsme od porodnice používali pouze olej a zbytek zůstal v šuplíku (v zimě jsme se mazali s dcerami krémem do nepříznivého počasí).

Tím, že to pro mě nebylo první „setkání“ s touto kosmetikou tak jsem tak nějak věděla, do čeho jdu. Ale přeci jen jsem to za ty dva roky, co nepoužíváme dětskou kosmetiku a tak jsem toho docela dost zapomněla. Od koníka přišel balíček a v tom dvojí dávka vzorečků, pro mě a třeba nějakou maminku/kamarádku. Přišel olejíček, tělové mléko, mycí gel a ubrousky.

Po jednom jsem si nechala na zkoušku doma, a protože nemám v okolí maminku s dítkem do roka tak jsem olejíček dala mé tetě, ať vyzkouší po holení nohou. Mycí gel mé mamince co má také AE a mléko tchýni, aby se také mohla namazat.

Tělový olej

I když je to olej a tělo krásně promaže, za chvilku se vstřebá a nenechává mastný film. Pozitivum vidím i v tom, že když se dostane na oblečení, jde krásně vyprat a nenechává mastné fleky po vyprání (u pár značek se mi to stalo). A TA VŮNĚ? To je vůně miminka. Po oholení si namazat nohy olejem mi poradila jedna „koníkovka“ a můžu říci, že je to vážně super. Kůže je krásně hebká, mě osobně to nekouše a prostě mi to voní.

Tělové mléko

Ač nejsem příznivcem mlék tak jsme i tak vyzkoušeli. Pro malou budu stále používat pouze olej! Vše pro děti zkouším nejprve na sobě! Mléko krásně voní, je jemné, nenechává film moc dlouho, hezky se vstřebá, ALE zkoušela jsem si namazat nohy po oholení a strašně mě to kousalo a udělali se mi drobné červené flíčky. Dobře pokožka byla podrážděná holením, ale dětská pokožka je citlivá. Přeci jen jsme jednou otestovali i na malé a i u ní se udělali jemné mapy dočervena (nešlo mi to pomocí foťáku zachytit).

Šampon/tělový gel

Mýdlo, milujeme! Krásně miminkovský voní, je jemné, příjemné, nevadí nám na AE. Malá krásně voní i ráno. Já používám mýdlo i na mytí a odlíčení obličeje. Díky tomu, že neštípe, můžu v klidu malé umýt i hlavičku. Jestli je dobrý i na vlásky, nemůžu říci, máme doma plešounku.

Vlhčené ubrousky

Ubrousky můžu doporučit. Nejsou ani suché ani mokré. Mě nepění a malé po nich nezčervenala prdelína. Zadeček je po nich krásně čistý, ruce umyjí hned a „vejde“ se do nich toho spousty.
Já jsem ráda, že jsme mohli testovat. Protože jsme, s druhorozenou, kosmetiku nějak zanedbávali a díky testu jsme ji zase „vytáhli“ a malá voní jako z porodnice takže budeme dál víc mazat a koupat s mýdlem. Ubrousky jsme dokoupili do zásoby, tak nám budou vždy po ruce. Kosmetiku HiPP můžu doporučit a když budu mít v okolí nějakou budoucí či novopečenou maminku ráda jí budu o této kosmetice referovat, protože já jsem zase nadšená.

Malá balení kosmetiky jsou fajn na cesty, nebo když s miminkem chodíte plavat. Malé balení kapesníků na zkoušku dobré, ale co si budeme, povídat s deseti kousky toho člověk moc neudělá.

My se s malou budeme těšit na další testování.

robin92
25. kvě 2018

S touto kosmetikou mam dobrou zkusenost, pouzivame ji u syna uz od narozeni a jsem s ni spokojena, maly krasne voni 🙂 a s oblibou se ted uz maze sam i maminku 🙂.

zelenaesmolda
25. kvě 2018

Me by zajimalo podle ceho se ty maminky na testy vybiraji?

terezs2716
25. kvě 2018

Pro 14ti měsíční dceru taky jedině Hipp,od narození...a to všechno,ne jen kosmetika,ale i ubrousky,skleničky,UM
Všechno,kde je nápis Hipp je podle dcery MŇAM MŇAM-včetně mýdla :D
14dní zpět mi jejich UM konečně pomohli dceri odstavit.

ariadna12
25. kvě 2018

Na atop. pokozku /plus kvasinky/ pouzivame kremik /balzam/ Hipp Wind und Wetter pres den (pouze oblicej) a kratkodobe zinkovou mast na noc. Kremik Hipo Wind und Wetter je vyzivny az mastny, ale dobre roztiratelny a rychle vstrebatelny (a pokozka po namazani hlavne nerudne). Jinak nam vyhovuje i olejik pro mimina na masaz telicka od Hippu.

Sem začni psát odpověď...

Odešli