SOUTĚŽ: kosmetika HiPP
Krásný den všem 🙂 Jsem moc ráda, že tu píšete o svých dobrých zkušenostech s kosmetikou HiPP 🙂 Myslím, že právě nastal čas na soutěž o kosmetické balíčky HiPP! Mám jich tady hned pět a doufám, že vám udělají radost 🙂 Stačí sem do diskuse napsat, jaký kosmetický výrobek HiPP máte nejraději a proč. Aby se vám lépe přemýšlelo, můžete se podívat na náš web, kde najdete přehled kosmetiky HiPP: http://www.hipp.cz/kosmetika/produkty/produkty/
Těším se na vaše odpovědi 🙂
Stručné shrnutí
- HiPP nabízí rozsáhlou řadu dětské kosmetiky včetně Čistících vlhčených ubrousků ULTRA SENSITIVE, Pleťového oleje, Tělového mléka s BIO mandlovým olejem, Sprchového gelu na tělo a vlasy (s pumpičkou) a pěny do koupele "Kačenka", které rodiče v diskuzi uvádějí jako běžná denní řešení péče o dítě.
- Pro suchou nebo citlivou pokožku a periorální ekzémy rodiče v diskuzi nejčastěji doporučovali Balzám "Vítr a zima" (Wind&Wetter) a Pleťový olej jako prostředky, které zmírnily suchost pokožky a zlepšily ekzémové projevy.
- Praktické potřeby rodičů pokrývají HiPP Vlhčené ubrousky ULTRA SENSITIVE (mini balení 10 ks populární pro kabelku), Sprchový gel s pumpičkou (usnadňuje jednoruké dávkování) a náhradní balení pěny "Kačenka" (levnější doplnění), přičemž výrobky rodiče zmiňují jako dostupné v lékárnách a v německých drogeriích.
Nejčastější otázky
Q: Kde koupím HiPP kosmetiku v Česku a v zahraničí?
A: Rodiče v diskuzi zmiňují nákup HiPP kosmetiky v lékárnách v ČR a v německých drogeriích (Rossmann); někteří uvádějí dovoz nebo nákup přímo v Německu kvůli širší nabídce.
Q: Které HiPP výrobky pomáhají na suchou nebo citlivou pokožku a ekzémy?
A: V diskuzi jsou doporučovány Pleťový olej, Balzám "Vítr a zima" (Wind&Wetter) a Hipp tělové mléko; více uživatelek hlásilo zlepšení stavu pokožky během týdnů pravidelného používání, někde i po cca jednom týdnu.
Q: Jsou HiPP produkty vhodné pro novorozence a používají je porodnice?
A: Ano, několik příspěvků uvádí, že HiPP kosmetiku (pleťový olej, krém na opruzeniny, vlhčené ubrousky) používaly již v porodnici a rodiče ji tak začali používat od narození dítěte.
Q: Jaké HiPP výrobky jsou praktické pro koupání a cestování?
A: Praktické jsou sprchový gel s pumpičkou pro jednoruké dávkování, pěna do koupele "Kačenka" (hračka i dávkovač) a mini balení vlhčených ubrousků (10 ks) do kabelky; rodiče oceňují i možnost náhradních doplňků k "kačence".
Q: Existuje HiPP ochranný krém proti chladu a větru?
A: Ano, Balzám "Vítr a zima" (Wind&Wetter) je v diskuzi často zmiňován jako bezvodný ochranný krém proti mrazu a větru; rodiče uvádějí, že se dobře roztírá a nezanechává výrazný voskový film.
Q: Které HiPP produkty rodiče často berou na cesty nebo jako "rychlé řešení"?
A: Vlhčené ubrousky ULTRA SENSITIVE (malá balení), sprchový gel v pumpičce a malé lahvičky pleťového oleje nebo tělového mléka jsou v diskuzi uváděny jako nejpoužívanější cestovní položky.
Závěry z diskuze
Shoda
- HiPP kosmetika obsahuje produkty jako Čistící vlhčené ubrousky ULTRA SENSITIVE, Pleťový olej, Balzám Vítr a Zima, sprchový gel s pumpičkou a pěnu "Kačenka", které rodiče běžně používají od narození.
- Mnoho rodičů v diskuzi uvádí, že Pleťový olej po koupeli a Balzám "Vítr a zima" fungují jako základní péče o suchou či citlivou dětskou pokožku.
Sporné názory
- Někteří rodiče popisují, že vlhčené ubrousky Ultra Sensitive jsou ideální a bez podráždění, zatímco jiní uvádějí, že u jejich dítěte vyvolaly osypání; obě zkušenosti jsou v diskuzi zastoupeny.
- Několik rodičů preferuje speciální dermatologickou kosmetiku (např. Linola) pro chronické atopické potíže, zatímco jiní uvádějí úplné vyřešení nebo výrazné zlepšení ekzému po používání HiPP olejů a krémů.
Otevřené otázky
- Jak účinná je HiPP kosmetika u těžších forem atopického ekzému v porovnání s dermatologickou (receptní) léčbou?
- V jakých případech by měla HiPP kosmetika doplňovat, nikoli nahrazovat, lékařskou péči pro atopické děti?
- Jaké jsou dlouhodobé efekty pravidelného používání HiPP pleťového oleje a balzámu Wind&Wetter u různých typů dětské pokožky?
Zmíněné značky a firmy
HiPP, Weleda, Linola, Rossmann
Zmíněné produkty a metody
Čistící vlhčené ubrousky ULTRA SENSITIVE, Balzám Vítr a Zima (Wind&Wetter), Pleťový olej, Tělové mléko s BIO mandlovým olejem, Masážní olej na strie (Mamasanft/olej na strie), Dětský olejíček, Sprchový gel na tělo a vlasy (s pumpičkou), Pěna do koupele "Kačenka", Pečující krém na opruzeniny SENSITIVE, Ochranný krém proti slunci SPF30, Šampon "Vlasy & Tělo" (tuleň/lachtánek), Hipp kojící čaj, Hipp umělé mléko (Comfort), Pleťové mléko Sensitive
Místa a osoby
Německo, Rakousko, Česko
Já celé těhotenství používám masážní olej pro maminky na strie a jsem moc spokojená. Pro malou mám připravený pleťový olej a ubrousky.
Hipp pěnu na mytí, syn si ji dávkuje sám a je nadšený že mu pěnu dává kačenka ze zobáčku 🙂 Kosmetiku Hipp používáme od narození syna a na mandlový olejíček nedám dopustit je skvělý!
@lidka_hipp Zdravím všechny příznivce značky Hipp. 🙂 I my mezi ně patříme. Používáme toho více, ale TOP a denně využívaný je u nás sprchový gel. 🙂
u mna a mojich obidvoch deti jednoznacne obrusky na citlivu pokozku-ako jedine zo vsetkych moznkch znaciek niesu mokre ako vsetky ostatne a nezostava po nich zadocek cely mokry. moj starsi syncek miluje penu hipp a kazdy den sa pyta kedy bude pena. Tak za nas takto a uprimne 😉
Nejraději máme vlhčené ubrousky a pletový olej, který používáme od porodnice. Přidáváme jej do vany. A proč? Protože po něm miminko krásně voní a není vysušené
Rozhodne vyhráva Masážny olej na strie pre maminky, krásne voní a pokožka je po ňom jemná na dotyk a hebká 🙂 🙂
Miluju všechny přípravky od Hipp, ale nejvíce Hipp do koupele a tělovýchovy krem 🙂
pleťové mléko...tím mažeme po koupání a krém proti opruzeninám..no a nesmím zapomenout na olej proti striím ...ten jsem hodně využívala v těhotenství u obou dětí
@lidka_hipp
Všechny výrobky Hipp jsou kvalitni. U nas doma ted vede Hipp sang mydlo v lahvicce s kachnickou. Muj syn si s nim uzije spostu legrace a hlavne ma po pouziti krasnou a vonavou pokozku. Pouziva ho i starsi syn, kteremu pomaha s jeho atopickym ekzemem a stejne jako maly si s lahvickou ve tvaru kacenky uziva spousty legrace. Dostat oba z vany je ted jeste tezsi nez pred tim nez jsem tento vyrobek koupila
Uz od narození pouzivame kosmetiku Hipp,nejen ze krasne voni,ale hlavne je to kvalitni kosmetika,ktera nestipe v ocich. Nakupuji ji prevazne v Nemecku. Nejradeji mame myci gel na telo i vlasy,telove mleko a mycí penu ve tvaru kachnicky. Nedam na tuto kosmetiku dopustit.
Nejraději mám vlhcene ubrousky, protože s nima umyju fakt vše 🙂 nejen prakticky pomocnik k dítěti, ale i do domácnosti, na cesty a vlastně všude.
Milujeme všechen HIPP, Eli se s ním cítí líp 🙂
Ubrousky mám na zadeček, šampón zase na vlasy,
ve vaně mám plno hraček, rostu přece do krásy.
Tělíčko si namažu, s tuleněm si zaplavu
a když bude štěstí, třeba něco vyhraju 😀
U nas momentalne vede pena na myti, jelikoz se malemu moc libi kachnicka a rad se s ni koupe 🙂 jinak mame radi vsechny vyrobky cela rodina.
Tak my používáme od malička jedině kosmetiku hipp. Všechny výrobky krásné voní. Tuto kosmetiku jsme si velmi oblíbili. A nejraději máme krém proti opruzeninam. Okamžitě zklidní podrážděný zadeček a ještě vlhké ubrousky máme velice rádi. Opět krásná vůně a jsou tak akorát vlhké a krásně se tím otírá prdelka😀
nejradeji mame penu na myti ve tvaru kacenky...velmi prakticke davkovanihlavne kdyz jednou rukou drzim dite a 2. vymacknu potrebne mnozstvi mydla...a navic krasne voni a je citlivy k detske pokozce
Bubli, bubli, bubliny,
nasaďme si na chvíli detektivní holiny!
Hipp pěna na mytí odcizena byla,
maminka tento těžký zločin nahlásila.
Policie přijela k nám domů - na místo činu,
aby zjistila, kdo největší má vinu.
Podezřelých byla celá řada,
každá osoba tady má pěnivou koupel ráda.
Původně stála tady, v koupelně na vaně,
"nebojte, najdem ji", usmál se policista odevzdaně.
Poté otisky z celého bytu vzal,
a podepsat protokol nám dal.
Detektiv řekl: "nyní výslechy provedeme,
jednoho po druhém k rozhovoru předvedeme."
Tatínek celé odpoledne olympiádu sledoval,
z vítězství Martiny Sáblikové se radoval.
Maminka vařila a pak nádobí umývala,
hned poté haldu ponožek štupovala.
Dcera se matiku pilně učila,
až se z toho celé dopoledne nudila.
Syn u počítače seděl,
že hru vyhraje dopředu věděl.
A co půlroční Verča dělala?
Celý den přece spinkala!
"Každý alibi má", řekl policista,
záhada je tedy jistá.
"Co se tu dnes ještě stalo?
Co jste mi řekli, je zoufale málo!"
"Já vím", vykřikla náhle dcerka,
"vajíčka půjčit si tu byla sousedka Mirka."
Mirka - to je hlavní podezřelá osoba,
vyslechnout ji šel sám poručík Obora.
„Ale já to nebyla!“ tvrdila Mirečka,
„U nás je Hippu plná skříněčka.“
Policisté však důkaz postrádali,
proto nakonec Mirku jít nechali.
Všichni už dostávali strach,
co když se vyšetřování promění v prach?
V obýváku smutně a tiše seděli,
že pravdu odhalit bude těžké, věděli.
V tom do místnosti vstoupil starý a moudrý děda:
"proč tu všichni brečíte, ó běda?"
Celý příběh děda říct si dal,
a pak se jen z plna hrdla smál.
"Už vím", vesele děda hlaholil,
"kdo další, kromě mě, zločince odhalil?"
Na sousedku vinu svalila,
z matiky se silně potila!
Maminka na dceru se velmi zlobila,
ta jen oči k zemi studem klopila.
"Když já si ji chtěla jen půjčit,
poctivě na jedničky se učit.
Koupel s pěnou je taková pohoda,
že jsem si ji tam vylila celou, to byla náhoda!“
"No", zhodnotili policisté, "to jsme všichni už někdy zažili,
tak snad abychom trest ti snížili.
Každému, kdo bude chtít,
musíš poctivou koupel připravit!“
U nás jinou kosmetiku, než je HIPP nenajdete...ale úplně nejvíce používáme šampon sensitiv. Jelikož ten náš malý nezbeda má od narození více vlásků než já s tatínkem dohromady 😀 , je to pro nás jasná volba. Navíc šampon od HiPPu nám maximálně vyhovuje, příjemná nenásilná vůně, nevysušuje a pomohl nám i když jsme válčili se seboreou na hlavičce. Foto - důkaz náš malý vlasateček 🙂
My máme nejradši Hipp olejíček - protože krásně voní! A také nám moc pomohl při vyčesávání stroupků z vlásků.
my používame, resp. Šimonko z hipp používa najmä telové mlieko, penu do kúpeľa, krém na telo a tvár a takisto umývací gélik a vlastne načo to budem vypisovať prikladám fotku čo všetko máme aktuálne doma, zvykneme používať aj obrúsky ale tie bohužial práve nemám ☹ a prečo máme túto kozmetiku radi? lebo krásne vonia a používali ju už u nás v pôrodnici a mne tak krásne synček voňal že som zistovala od sestricky co pouzivaju a hned od navratu domov sme zacali pouzivat aj doma. je to pre nas Number one!!!
Ahoj, u nás se osvědčil pleťový olej. Malá se narodila s kůží stařenky, úplně vyschlá a loupající, tak jsme mazali olejem. Pomáhal okamžitě, navíc moc pěkně voní. Mimoto máme taky v oblibě vlhčené ubrousky na cestách.
Kazdy den využíváme krem proti zime,takze ten je aktualbe nejoblíbenější, dale mam moc ráda olejicek po koupani a u babicky mame mydlo kachnicku 🙂
u nás vede sprchový gel, krásná vůně s praktickou pumpičkou, vyhovuje mě že můžu mít na umyvadle když synovi umývám prdelku. Z novinek bychom rádi vyzkoušely Šampón “Vlasy & Tělo“, líbí se mi obal.
U nás aktuálně, co se týče kosmetiky, boduje šampón Vlasy&Tělo ve tvaru lachtánka (nebo je to tuleň? 😀 ) No každopádně krásně voní a malá si s ním ráda hraje 🙂
Je velmi tazke vybrat iba jeden vyrobok, kedze z Hipp kozmetiky mame radi uplne vsetko a tuto kozmetiku pouzivame denne 🙂 Ale ked musim vybrat iba jeden vyrobok, tak by to bol asi Sampon na vlasy a telo s tulenom, krasne voni - ako vsetky Hipp kozmeticke vyrobky, ma skvelu konzistenciu, hlavne ocenujem to, ze nestipe v ociach a u nas sluzi aj ako hracka do vane 😀
nejraději s mým špuntem máme pleťový olej od hipp 🙂 vždy po koupeli prcka namažu pak promasíruji ten si to užívá a drží jak hluchý dveře 🙂 a pak se natřu já , jelikož mám atopicky ekzém a hodně vysušenou pokožku tak je to super volba jak zvláčnit i moje ruce alespoň nachvilku.. 🙂
Tak za mě HIpp olejíček na strie - stačí malinko, je hutnější, ale krásně se vstřebává a pokožka je po něm sametová a vláčná. Používala jsem pravidelně večer na bříško a super výsledek - ani jedna jizvička!
Dcerka má asi nejraději mycí gel - kačenku, která jí ze zobáčku dává každý večer mýdlo na umytí 🙂 A já všechno ostatní. Kosmetika krásně voní, nedráždí kůži. Jsme moc spokojení 🙂




U nás vede pleťové mléko, krásně se roztírá a výborně se vstřebává. Jinak se mi moc líbí kačenka. jen trochu tápu v použití - má sloužit na mytí rukou jako tekuté mýdlo nebo na celé tělo do vany místo sprchového gelu? 🙂