SOUTĚŽ: kosmetika HiPP

lidka_hipp
2. únor 2016

Krásný den všem 🙂 Jsem moc ráda, že tu píšete o svých dobrých zkušenostech s kosmetikou HiPP 🙂 Myslím, že právě nastal čas na soutěž o kosmetické balíčky HiPP! Mám jich tady hned pět a doufám, že vám udělají radost 🙂 Stačí sem do diskuse napsat, jaký kosmetický výrobek HiPP máte nejraději a proč. Aby se vám lépe přemýšlelo, můžete se podívat na náš web, kde najdete přehled kosmetiky HiPP: http://www.hipp.cz/kosmetika/produkty/produkty/

Těším se na vaše odpovědi 🙂

ppepik
6. únor 2016
benca
6. únor 2016

my sme si oblubili penu v tvare kacicky

banditarich
6. únor 2016

Tak u mě vede určitě mycí pěna kačenka, olej a čistící ubrousky. Všechno je prostě skvělé! 😎

lisey
6. únor 2016

U nad vede pletove mleko sensitive (u dcerky i u mne) a ve bublinkova koupel s penou do koupele Hipp

faminka
6. únor 2016

My mame nejradeji pletove mleko, je uzasne jemne, nemasti a naaadherne voni! Sprchovy gel je taky perfektni a casto ho dceri "kradu" 😉

vevebubu
6. únor 2016

Já mám moc ráda pleťový olej, protože po něm naše sedmiměsíční Michalka taaaak krásně voní 🙂

mishen
6. únor 2016

Vasi uzasnou kosmetiku jsem mela moznost zkusit hned v porodnici,kde ji pouzivaji a tak me nadchla, ta krasna jemna miminkovska vune, ze ji pouzivame do dnes uz devet mesicu, co mame Julinku...Myci sampon lachtanek, je to i oblibena hracka pri myti, potom pletove mlicko, na ven krem do zimy, pena do koupele nesmi chybet 🙂

kvicalaaa
6. únor 2016

Mydlo s kachnickou, protoze je dcerka uplne stestim bez sebe, kdykoli ji vidi 🙂 Pouzivame i jako rozveselovadlo ve chvilich nejtezsich 😉

hantsja
6. únor 2016

U nás v kosmetice jednoznačně vede Sprchový gel na vlasy a tělo (mimochodem, po tom s tuleněm už dlouho pokukuji, ale ještě jsem ho v obchodě nepotkala 😒). Po koupeli mažu jedině Hipp olejíčkem, který prostě parádně voní a hezky se vstřebává. Dělám si zálusk ještě na Balzám Vítr a Zima, ale vzhledem k průběhu té letošní zimy nevím, jestli ho vůbec vyzkoušíme 😀 Na vaši kosmetiku nedám dopustit, jelikož jsem vyzkoušela i spoustu dalších značek (naštěstí jen ve vzorcích) jako např. Nivea, Bioderma, Linola, Bochko, Sebamed a po většině se syn osypal, takže se mi potvrdilo, že nejen vaše umělá výživa, ale i kosmetika je prvotřídní a proto u nás Hipp prostě vede na plné čáře!!!!! 😉

laska.nezna.hranic
6. únor 2016

nej je tělové mléko. pořád ho dětem kradu a myslím, že ho budeme kupovat i poté, co mi odrostou 😵
a pak ubrousky, krásně mi voní 🙂

lucy_89
6. únor 2016

Nejradeji mame kacenku hipp 🙂 maly se s ni ve vane i zabavi jako s hrackou 🙂

sakas
6. únor 2016

U nás vede HIPP tělové mléko a olej....dlouho u nás nevydrží. Je to i má kosmetika 🙂

zanolkamanolka
6. únor 2016

Už od porodnice u nás vede sprchový gel, ten je prostě NEJ!

face1988
6. únor 2016

U nás boduje sprchový gel a olejíček po koupeli. Když mi náhodou dojde můj sprchový gel nebo tělové mléko, tak neváhám použít synovu kosmetiku a cítím se skvěle 😎

bartoskovi
7. únor 2016

Moc se nám osvědčily krémy a jsmy stím moc spokojeni. Krém na opruzeniny na zadeček zrovna nám došel musím jit koupit nový je užasný. Také krém na obličej hlavně když fouká studený vítr. Pak olej na těličko a pěnu do koupele. A i vlhčené ubrouzky nesmí u nás chybět jsou nelepší pro nás. Pro nemocného syna nic jiného nepouživáme. Jsem ráda že hipp vyrábí poctivou kosmetiku pro děti. Děkuji že ji prezentuje te. 🙂

ewulka88
7. únor 2016

V tomto počasí máme nejraději ochranný krém na obličejík do větru a deště, který klukům hezky zhydratuje a nemají ho suchý. No a všeobecně mám nejraději dětský olej, který používáme už od narození 🙂

silvie206
7. únor 2016

U nás vede od narození sprchový gel, tělové mléko, krém na obličej proti chladu - po jiné značce měla i "krupičku" na tvářích. Hipp je u nás na prvním místě ve všech směrech 😀

dominikaenk
7. únor 2016

Tak my máme rádi vše od Hippu. 🙂 Začali jsme s ním v porodnici od sprchového gelu až po vlhčené ubrousky. Nejen, že nám prcek nádherně voní, ale má i jemnou pokožku. Hipp je jediná značka, která se nám osvědčila na výbornou od jídla až po kosmetiku. 🙂

marthaking
7. únor 2016

Nejlepší jsou olejíčky...Na strie a dětský... Krásně voní a výborně pečují. Za mě palec nahoru 🙂