SOUTĚŽ: kosmetika HiPP
Krásný den všem 🙂 Jsem moc ráda, že tu píšete o svých dobrých zkušenostech s kosmetikou HiPP 🙂 Myslím, že právě nastal čas na soutěž o kosmetické balíčky HiPP! Mám jich tady hned pět a doufám, že vám udělají radost 🙂 Stačí sem do diskuse napsat, jaký kosmetický výrobek HiPP máte nejraději a proč. Aby se vám lépe přemýšlelo, můžete se podívat na náš web, kde najdete přehled kosmetiky HiPP: http://www.hipp.cz/kosmetika/produkty/produkty/
Těším se na vaše odpovědi 🙂
Stručné shrnutí
- HiPP nabízí rozsáhlou řadu dětské kosmetiky včetně Čistících vlhčených ubrousků ULTRA SENSITIVE, Pleťového oleje, Tělového mléka s BIO mandlovým olejem, Sprchového gelu na tělo a vlasy (s pumpičkou) a pěny do koupele "Kačenka", které rodiče v diskuzi uvádějí jako běžná denní řešení péče o dítě.
- Pro suchou nebo citlivou pokožku a periorální ekzémy rodiče v diskuzi nejčastěji doporučovali Balzám "Vítr a zima" (Wind&Wetter) a Pleťový olej jako prostředky, které zmírnily suchost pokožky a zlepšily ekzémové projevy.
- Praktické potřeby rodičů pokrývají HiPP Vlhčené ubrousky ULTRA SENSITIVE (mini balení 10 ks populární pro kabelku), Sprchový gel s pumpičkou (usnadňuje jednoruké dávkování) a náhradní balení pěny "Kačenka" (levnější doplnění), přičemž výrobky rodiče zmiňují jako dostupné v lékárnách a v německých drogeriích.
Nejčastější otázky
Q: Kde koupím HiPP kosmetiku v Česku a v zahraničí?
A: Rodiče v diskuzi zmiňují nákup HiPP kosmetiky v lékárnách v ČR a v německých drogeriích (Rossmann); někteří uvádějí dovoz nebo nákup přímo v Německu kvůli širší nabídce.
Q: Které HiPP výrobky pomáhají na suchou nebo citlivou pokožku a ekzémy?
A: V diskuzi jsou doporučovány Pleťový olej, Balzám "Vítr a zima" (Wind&Wetter) a Hipp tělové mléko; více uživatelek hlásilo zlepšení stavu pokožky během týdnů pravidelného používání, někde i po cca jednom týdnu.
Q: Jsou HiPP produkty vhodné pro novorozence a používají je porodnice?
A: Ano, několik příspěvků uvádí, že HiPP kosmetiku (pleťový olej, krém na opruzeniny, vlhčené ubrousky) používaly již v porodnici a rodiče ji tak začali používat od narození dítěte.
Q: Jaké HiPP výrobky jsou praktické pro koupání a cestování?
A: Praktické jsou sprchový gel s pumpičkou pro jednoruké dávkování, pěna do koupele "Kačenka" (hračka i dávkovač) a mini balení vlhčených ubrousků (10 ks) do kabelky; rodiče oceňují i možnost náhradních doplňků k "kačence".
Q: Existuje HiPP ochranný krém proti chladu a větru?
A: Ano, Balzám "Vítr a zima" (Wind&Wetter) je v diskuzi často zmiňován jako bezvodný ochranný krém proti mrazu a větru; rodiče uvádějí, že se dobře roztírá a nezanechává výrazný voskový film.
Q: Které HiPP produkty rodiče často berou na cesty nebo jako "rychlé řešení"?
A: Vlhčené ubrousky ULTRA SENSITIVE (malá balení), sprchový gel v pumpičce a malé lahvičky pleťového oleje nebo tělového mléka jsou v diskuzi uváděny jako nejpoužívanější cestovní položky.
Závěry z diskuze
Shoda
- HiPP kosmetika obsahuje produkty jako Čistící vlhčené ubrousky ULTRA SENSITIVE, Pleťový olej, Balzám Vítr a Zima, sprchový gel s pumpičkou a pěnu "Kačenka", které rodiče běžně používají od narození.
- Mnoho rodičů v diskuzi uvádí, že Pleťový olej po koupeli a Balzám "Vítr a zima" fungují jako základní péče o suchou či citlivou dětskou pokožku.
Sporné názory
- Někteří rodiče popisují, že vlhčené ubrousky Ultra Sensitive jsou ideální a bez podráždění, zatímco jiní uvádějí, že u jejich dítěte vyvolaly osypání; obě zkušenosti jsou v diskuzi zastoupeny.
- Několik rodičů preferuje speciální dermatologickou kosmetiku (např. Linola) pro chronické atopické potíže, zatímco jiní uvádějí úplné vyřešení nebo výrazné zlepšení ekzému po používání HiPP olejů a krémů.
Otevřené otázky
- Jak účinná je HiPP kosmetika u těžších forem atopického ekzému v porovnání s dermatologickou (receptní) léčbou?
- V jakých případech by měla HiPP kosmetika doplňovat, nikoli nahrazovat, lékařskou péči pro atopické děti?
- Jaké jsou dlouhodobé efekty pravidelného používání HiPP pleťového oleje a balzámu Wind&Wetter u různých typů dětské pokožky?
Zmíněné značky a firmy
HiPP, Weleda, Linola, Rossmann
Zmíněné produkty a metody
Čistící vlhčené ubrousky ULTRA SENSITIVE, Balzám Vítr a Zima (Wind&Wetter), Pleťový olej, Tělové mléko s BIO mandlovým olejem, Masážní olej na strie (Mamasanft/olej na strie), Dětský olejíček, Sprchový gel na tělo a vlasy (s pumpičkou), Pěna do koupele "Kačenka", Pečující krém na opruzeniny SENSITIVE, Ochranný krém proti slunci SPF30, Šampon "Vlasy & Tělo" (tuleň/lachtánek), Hipp kojící čaj, Hipp umělé mléko (Comfort), Pleťové mléko Sensitive
Místa a osoby
Německo, Rakousko, Česko
Mam docela pro mne usmevne hororovou historku, diky ktere jsem se dostala k vlhcenym ubrouskum hipp sensitive a ihned si je oblibila. Snad tim nikoho nepohorsim. Jsem ted v 3. trimestru, snazili jsme se o miminko od r. 2007 s dvemi neuspesnymi tehotenstvimi v roce 2011. Loni se zadarilo zcela prirozene po martyriich s lekari a v dubnu ocekavame chlapecka.
Chodim ted docela casto na WC, coz kazda tehule dobre zna. Hlavne v noci je to vstavani za rozespaleho stavu v temnem byte fakt neprijemne. Jednou v noci, kdyz uz jsem nad ranem sla na onu mistnost asi po desate. Vykonam potrebu, odmotam kus toaletniho papiru a konam nezbytnou hygienu. Jenze v tom rozespani odmotam pouze slaby kousek, utiram se a co se nestane, papir se protrhne a ja se trochu skrabnu. Zanadavam. Odmotam dalsi kousek, opravim utirani. Na papire jasne cervena krev, podotykam, ze to byl asi 24 tt tehotenstvi. Zacinam panikarit, utiram znova, opet krev .... vybavim si dva potraty, kamaradku, ktera rodila pred tydnem v 30 tt, a druhou, co pred sesti lety v 27 tt, kdy jeji syn ma nasledky dodnes. Panikarim, nemyslim logicky. Budim manzela, ten okamzite vyskakuje, oblika se a ze pry jedem do nemocnice. Najednou ho uklidnuju, ze jsem se asi skrabla .... odchazim na WC, uz je to dobry. S miliony omluv, ze jsem pitoma ulehame do luzka zpet. Posledni, co pred usnutim rikam, je to, ze do konce tehotenstvi nechci toaletni papir videt.
Jo jo, psychika je hrozna vec.
Druhy den letim do obchodu pro vlhcene ubrousky. Kupuju v akci nekolik balicku Hipp sensitive. Jsou krasne vonave, tak akorat, pekne pevne. Uz se tesim, az budu pouzivat i pro syna.
Zdravím všechny, my máme rádi olejíčky, takže olejíček od HIPPu patří v naší koupelně ke stálicím na poličce 😉
Já mám od Hippu nejradši pleťové mléko - už jako těhotná jsem se zamilovala do té miminkovské vůně. 🙂
Dobrý den, kosmetiku HIPP používáme na koupání, sprchování a poté masáž olejíčkem ... všechny 3 věci jsou TOP 😉
Momentálně používáme často balzám proti větru a zimě, který se parádně roztírá a jemňoučce voní, ale jinak jsou u nás stálicemi i přípravky na koupání a po koupeli. Oby s manželem milujeme tu miminkovskou vůni! 🙂
Ahoj🙂, přiznám se, že používám na moje první miminko Sprchový gel, ale nejraději mám Pěnu na mytí. Protože ji nosím kamarádkám takříkajíc do kóta a vždycky se moc líbí těm starším capartům nebo dětským návštěvám a podobně. Takže krom supr věci na mytí vykouzlím i úsměv na dětských tvářích.
Dobrý večer, kosmetiku Hipp mám moc ráda. Aktuálně je pro mě nejoblibenější balzám vítr a zima, který máme pořád "po ruce".
Kosmetiku HiPP jsem si zamilovala už v těhotenství a olejíčku pro těhulky se nevzdala ani po porodu - možná i proto, že se mi stýskalo po bříšku a po těch krásných chvilkách, kdy jsem ho hladila, nabírala krásně jemně vonícím olejíčkem a zpívala miminku - jsou to nezapomenutelné chvíle. S dětmi používáme i sprchový gel s pumpičkou a šampon a jsme moc spokojení, protože i když mají děti velmi citlivou ekzematickou pokožku, tak jim HiPP vyhovuje 🙂
Naše dvojčátka se rády koupou ve vaničce a tam mají hračky a tm vede žlutá kačenka. Pak když jsem v obchodě viděla pěnu na mytí od HiPP, která má pumpičku a tvar kačenky, tak jsem to musela těm našim miláčkům koupit. Ted mají děti z koupání ještě větší radost 🙂 Děkuji HiPP 🙂
U nás jsme si nejvíc oblíbili pleťové mléko sensitive mnohem lepší než olejíčky a krásně voní a taky sprchový gel i ubrousky
Musím říct, že máme kosmetiku Hipp moc rádi, ale nejkrásnější vzpomínky mám asi na dobu, kdy se Eliášek mazal vaším krémem na opalování, protože to byla doba nejkrásnější dovolené na řeckém ostrově Santorini. Snažili jsme se ho držet hodně ve stínu, takže nám 30 bohatě stačila. Nádherně voněl, pěkně se roztíral a hlavně se nesmýval ani mořskou vodou. Za nás určitě palec hore🙂
U nas vede jasne olejicek Hipp,maze se snim Eliska a mazu se s nim i ja,miluju tu vuni a je proste skvelej🙂
Úplně nejraději máme Hipp mandlový olejíček. Nádherně voní, nedělá fleky na oblečení a krásně promastí pokožku. Dceru jsem s ním mazala už v porodnici, po návratu domů jsem se začala mazat i já a nedávno se přidal i manžel, ať teda voníme sladěně 🙂
Mám jen malý návrh, nechtěli byste vyrábět menší, cestovní balení? Třeba jen 30ml?
Nejraději máme pleťový krém na obličej a tělo Hipp. Hlavně pro jeho univerzálnost, výbornou snášenlivost (což se u pokožky se sklonem k ekzémům více než hodí) a také vyhledávám kosmetiku bez parabenů. Všechno tento krém splňuje, takže u nás naprostá spokojenost 🙂.
My máme nejraději Hipp pletové mléko a pletový kém.Dcera má citlivější pokožkutakže mažeme pořád a nádherně voní 🙂
Rádi používáme krém Wind&Wetter, tím mažu nejen 5 měsíčního syna, ale i starší dceru i sebe 🙂 a samozřejmě vlhčené ubrousky, které nejen očistí důkladně zadeček, ale využijeme i na výletech nebo v parku
Uplne nejradeji mam bio mandlovy olej, ktery pridavam do kazde koupele a sama si s nim delam zabal na ruce, ktere mivam casto suche... Syn ma nejradeji asi krem na zimu a pri vetru, protoze ta tubicka je hrozne fajnova... 😀 Otevre, mackne si na prst, mazne na oblicej a rika "Nyny"... 🙂 A tvaricky ma pak, ze bych je libala od rana do vecera... 🙂
My máme nejradeji hipp pleťový olej po koupání, protože se krásné vstřebá a krásné voní. A to máma nesnáší oleje na telo, ale na tento nedá dopustit 🙂
U nás už rok vede olejiček a od vánoc má náš malej novou kamarádku ve vaně-kačenku mycí pěnu. Dnes se mu ji podařilo i trošku spapat, tak doufám, ze bříško to zvládne...
Veškerá kosmetika již v těhotenství byla od hipp takže výběr té dětské byl jednoznačný 😉 nejradeji mam krém proti zimně teď a celoročně tělové mléko po koupání 😉
Olej, jednoznačně olej. Večer po koupání z ní vždycky uděláme pěknej mastnej knedlík, který se při oblékání do pyžamka vysmeká jak úhoř 😀.
My máme nejraději dětský krém do větru a zimy. Bydlíme v místě, kde to dost fučí, a bez pravidelného mazání před odchodem ven by děti brzy vypadaly jak scvrklé vysušené rozinky 😀
My máme miminko ještě v bříšku, ale ráda bych pochválila olejicek Hipp na bříško. Mažu každý večer po koupeli,rychle se vsakuje a není příliš mastný, nedělá skvrny.navic voní tak miminkovsky.jsem moc spokojená a doporučuji tento výrobek dalším maminkám které čekají.... Pokud bude Hipp kosmetika mému mrnouskovi vyhovovat, ráda bych ji zvolila i pro něj.hezky den 🙂
My pouzivame od hipp vlastne vse vcetne mlicka ..ale hipp s tulenem na obale ten slouzi pri koupani i jako hracka 🙂 takze za nas spokojenost ..krasna je take vune a to ze hezky peni🙂
Ráda bych nějaký doporučila, ale jelikož je miminko stále v bříšku, tak si budu muset ještě chvilku počkat. Doufám, že bych mohla vyhrát, aby jsem byla další spokojenou uživatelkou 😊.
U nás určitě sensitive ubrousky, vždy když cítí tu vůni, tak se mi vybaví porodnice a Ella jako úplně malinké miminko, ptž jsem je měli už v porodnici 🙂
Šampon Hipp s bio mandlovým olejem. Strašně krááásně voní a vlasy jsou pak jemňoučké a úplně k poňumlání 🙂
Nakoupila jsem s předstihem dětskou kosmetiku (tělové mléko, olejíček, pěnu do koupele, šampon, krém do větru) a budu muset dokupovat. Tak čistá a nevinná vůně, takže testování na mě dopadlo tak, že jsem hipp zařadila do své běžné kosmetiky a budu se těšit, až to v červnu budu používat i na naší princeznu 🙂 Olejíček je to nejlepší na prevenci strií !
Za mě určitě dětský olejíček. Krásně voní, takže pak furt chodím malou očuchávat 😀 a hlavně jí ho všichni bereme. Dokonce i manžel. A nejlepší je, že nenechává stopy na oblečení. A ještě máme rádi krém do zimy a větru. Také úžasně voní 🙂


Ahoj vsem 🙂 Nejradeji mame sprchovy gel Hipp. Je vonavy, krasne peni a Kubicek ma po koupani hebkou kuzi. Bohuzel nam dosel, tak jsme se rozhodli vyzkouset i neco jineho at mame srovnani. Koupili jsme Johnsons. Vubec nepeni a o ostatnim nemluve. Uz aby jsme meli zase Hipp a koupani nas bavilo. 🙂