SOUTĚŽ: kosmetika HiPP

lidka_hipp
2. únor 2016

Krásný den všem 🙂 Jsem moc ráda, že tu píšete o svých dobrých zkušenostech s kosmetikou HiPP 🙂 Myslím, že právě nastal čas na soutěž o kosmetické balíčky HiPP! Mám jich tady hned pět a doufám, že vám udělají radost 🙂 Stačí sem do diskuse napsat, jaký kosmetický výrobek HiPP máte nejraději a proč. Aby se vám lépe přemýšlelo, můžete se podívat na náš web, kde najdete přehled kosmetiky HiPP: http://www.hipp.cz/kosmetika/produkty/produkty/

Těším se na vaše odpovědi 🙂

xperia1985
4. únor 2016

Ahoj vsem 🙂 Nejradeji mame sprchovy gel Hipp. Je vonavy, krasne peni a Kubicek ma po koupani hebkou kuzi. Bohuzel nam dosel, tak jsme se rozhodli vyzkouset i neco jineho at mame srovnani. Koupili jsme Johnsons. Vubec nepeni a o ostatnim nemluve. Uz aby jsme meli zase Hipp a koupani nas bavilo. 🙂

mische
4. únor 2016

Mam docela pro mne usmevne hororovou historku, diky ktere jsem se dostala k vlhcenym ubrouskum hipp sensitive a ihned si je oblibila. Snad tim nikoho nepohorsim. Jsem ted v 3. trimestru, snazili jsme se o miminko od r. 2007 s dvemi neuspesnymi tehotenstvimi v roce 2011. Loni se zadarilo zcela prirozene po martyriich s lekari a v dubnu ocekavame chlapecka.
Chodim ted docela casto na WC, coz kazda tehule dobre zna. Hlavne v noci je to vstavani za rozespaleho stavu v temnem byte fakt neprijemne. Jednou v noci, kdyz uz jsem nad ranem sla na onu mistnost asi po desate. Vykonam potrebu, odmotam kus toaletniho papiru a konam nezbytnou hygienu. Jenze v tom rozespani odmotam pouze slaby kousek, utiram se a co se nestane, papir se protrhne a ja se trochu skrabnu. Zanadavam. Odmotam dalsi kousek, opravim utirani. Na papire jasne cervena krev, podotykam, ze to byl asi 24 tt tehotenstvi. Zacinam panikarit, utiram znova, opet krev .... vybavim si dva potraty, kamaradku, ktera rodila pred tydnem v 30 tt, a druhou, co pred sesti lety v 27 tt, kdy jeji syn ma nasledky dodnes. Panikarim, nemyslim logicky. Budim manzela, ten okamzite vyskakuje, oblika se a ze pry jedem do nemocnice. Najednou ho uklidnuju, ze jsem se asi skrabla .... odchazim na WC, uz je to dobry. S miliony omluv, ze jsem pitoma ulehame do luzka zpet. Posledni, co pred usnutim rikam, je to, ze do konce tehotenstvi nechci toaletni papir videt.
Jo jo, psychika je hrozna vec.

Druhy den letim do obchodu pro vlhcene ubrousky. Kupuju v akci nekolik balicku Hipp sensitive. Jsou krasne vonave, tak akorat, pekne pevne. Uz se tesim, az budu pouzivat i pro syna.

kacazagi
4. únor 2016

Zdravím všechny, my máme rádi olejíčky, takže olejíček od HIPPu patří v naší koupelně ke stálicím na poličce 😉

alyssa18
4. únor 2016

Já mám od Hippu nejradši pleťové mléko - už jako těhotná jsem se zamilovala do té miminkovské vůně. 🙂

jamborka
4. únor 2016

Dobrý den, kosmetiku HIPP používáme na koupání, sprchování a poté masáž olejíčkem ... všechny 3 věci jsou TOP 😉

uglyduckling
4. únor 2016

Momentálně používáme často balzám proti větru a zimě, který se parádně roztírá a jemňoučce voní, ale jinak jsou u nás stálicemi i přípravky na koupání a po koupeli. Oby s manželem milujeme tu miminkovskou vůni! 🙂

oano
4. únor 2016

Ahoj🙂, přiznám se, že používám na moje první miminko Sprchový gel, ale nejraději mám Pěnu na mytí. Protože ji nosím kamarádkám takříkajíc do kóta a vždycky se moc líbí těm starším capartům nebo dětským návštěvám a podobně. Takže krom supr věci na mytí vykouzlím i úsměv na dětských tvářích.

tajemna30
4. únor 2016

Dobrý večer, kosmetiku Hipp mám moc ráda. Aktuálně je pro mě nejoblibenější balzám vítr a zima, který máme pořád "po ruce".

twoangels
4. únor 2016

Kosmetiku HiPP jsem si zamilovala už v těhotenství a olejíčku pro těhulky se nevzdala ani po porodu - možná i proto, že se mi stýskalo po bříšku a po těch krásných chvilkách, kdy jsem ho hladila, nabírala krásně jemně vonícím olejíčkem a zpívala miminku - jsou to nezapomenutelné chvíle. S dětmi používáme i sprchový gel s pumpičkou a šampon a jsme moc spokojení, protože i když mají děti velmi citlivou ekzematickou pokožku, tak jim HiPP vyhovuje 🙂

papetula
5. únor 2016

Naše dvojčátka se rády koupou ve vaničce a tam mají hračky a tm vede žlutá kačenka. Pak když jsem v obchodě viděla pěnu na mytí od HiPP, která má pumpičku a tvar kačenky, tak jsem to musela těm našim miláčkům koupit. Ted mají děti z koupání ještě větší radost 🙂 Děkuji HiPP 🙂

doskocilovaeliska
5. únor 2016

U nás jsme si nejvíc oblíbili pleťové mléko sensitive mnohem lepší než olejíčky a krásně voní a taky sprchový gel i ubrousky

apacheee
AMBASADORKA
5. únor 2016

Musím říct, že máme kosmetiku Hipp moc rádi, ale nejkrásnější vzpomínky mám asi na dobu, kdy se Eliášek mazal vaším krémem na opalování, protože to byla doba nejkrásnější dovolené na řeckém ostrově Santorini. Snažili jsme se ho držet hodně ve stínu, takže nám 30 bohatě stačila. Nádherně voněl, pěkně se roztíral a hlavně se nesmýval ani mořskou vodou. Za nás určitě palec hore🙂

makynaeliska
5. únor 2016

U nas vede jasne olejicek Hipp,maze se snim Eliska a mazu se s nim i ja,miluju tu vuni a je proste skvelej🙂

charmed
5. únor 2016

Úplně nejraději máme Hipp mandlový olejíček. Nádherně voní, nedělá fleky na oblečení a krásně promastí pokožku. Dceru jsem s ním mazala už v porodnici, po návratu domů jsem se začala mazat i já a nedávno se přidal i manžel, ať teda voníme sladěně 🙂
Mám jen malý návrh, nechtěli byste vyrábět menší, cestovní balení? Třeba jen 30ml?

tynka23
5. únor 2016

Nejraději máme pleťový krém na obličej a tělo Hipp. Hlavně pro jeho univerzálnost, výbornou snášenlivost (což se u pokožky se sklonem k ekzémům více než hodí) a také vyhledávám kosmetiku bez parabenů. Všechno tento krém splňuje, takže u nás naprostá spokojenost 🙂.

radusacekr
5. únor 2016

My máme nejraději Hipp pletové mléko a pletový kém.Dcera má citlivější pokožkutakže mažeme pořád a nádherně voní 🙂

katy007
5. únor 2016

Rádi používáme krém Wind&Wetter, tím mažu nejen 5 měsíčního syna, ale i starší dceru i sebe 🙂 a samozřejmě vlhčené ubrousky, které nejen očistí důkladně zadeček, ale využijeme i na výletech nebo v parku

matous24
5. únor 2016

Uplne nejradeji mam bio mandlovy olej, ktery pridavam do kazde koupele a sama si s nim delam zabal na ruce, ktere mivam casto suche... Syn ma nejradeji asi krem na zimu a pri vetru, protoze ta tubicka je hrozne fajnova... 😀 Otevre, mackne si na prst, mazne na oblicej a rika "Nyny"... 🙂 A tvaricky ma pak, ze bych je libala od rana do vecera... 🙂

wawwaw
5. únor 2016

My máme nejradeji hipp pleťový olej po koupání, protože se krásné vstřebá a krásné voní. A to máma nesnáší oleje na telo, ale na tento nedá dopustit 🙂

zdenka07
5. únor 2016

U nás už rok vede olejiček a od vánoc má náš malej novou kamarádku ve vaně-kačenku mycí pěnu. Dnes se mu ji podařilo i trošku spapat, tak doufám, ze bříško to zvládne...

meduzka123
5. únor 2016

Veškerá kosmetika již v těhotenství byla od hipp takže výběr té dětské byl jednoznačný 😉 nejradeji mam krém proti zimně teď a celoročně tělové mléko po koupání 😉

chanelle1
5. únor 2016

Olej, jednoznačně olej. Večer po koupání z ní vždycky uděláme pěknej mastnej knedlík, který se při oblékání do pyžamka vysmeká jak úhoř 😀.

llluckaaa
6. únor 2016

My máme nejraději dětský krém do větru a zimy. Bydlíme v místě, kde to dost fučí, a bez pravidelného mazání před odchodem ven by děti brzy vypadaly jak scvrklé vysušené rozinky 😀

vewinka
6. únor 2016

My máme miminko ještě v bříšku, ale ráda bych pochválila olejicek Hipp na bříško. Mažu každý večer po koupeli,rychle se vsakuje a není příliš mastný, nedělá skvrny.navic voní tak miminkovsky.jsem moc spokojená a doporučuji tento výrobek dalším maminkám které čekají.... Pokud bude Hipp kosmetika mému mrnouskovi vyhovovat, ráda bych ji zvolila i pro něj.hezky den 🙂

iv1983
6. únor 2016

My pouzivame od hipp vlastne vse vcetne mlicka ..ale hipp s tulenem na obale ten slouzi pri koupani i jako hracka 🙂 takze za nas spokojenost ..krasna je take vune a to ze hezky peni🙂

mimo
6. únor 2016

Ráda bych nějaký doporučila, ale jelikož je miminko stále v bříšku, tak si budu muset ještě chvilku počkat. Doufám, že bych mohla vyhrát, aby jsem byla další spokojenou uživatelkou 😊.

veroniquecz
6. únor 2016

U nás určitě sensitive ubrousky, vždy když cítí tu vůni, tak se mi vybaví porodnice a Ella jako úplně malinké miminko, ptž jsem je měli už v porodnici 🙂

ladeka
6. únor 2016

Šampon Hipp s bio mandlovým olejem. Strašně krááásně voní a vlasy jsou pak jemňoučké a úplně k poňumlání 🙂

lucie_vavi
6. únor 2016

Nakoupila jsem s předstihem dětskou kosmetiku (tělové mléko, olejíček, pěnu do koupele, šampon, krém do větru) a budu muset dokupovat. Tak čistá a nevinná vůně, takže testování na mě dopadlo tak, že jsem hipp zařadila do své běžné kosmetiky a budu se těšit, až to v červnu budu používat i na naší princeznu 🙂 Olejíček je to nejlepší na prevenci strií !

asvobodova
6. únor 2016

Za mě určitě dětský olejíček. Krásně voní, takže pak furt chodím malou očuchávat 😀 a hlavně jí ho všichni bereme. Dokonce i manžel. A nejlepší je, že nenechává stopy na oblečení. A ještě máme rádi krém do zimy a větru. Také úžasně voní 🙂