SOUTĚŽ: kosmetika HiPP

lidka_hipp
2. únor 2016

Krásný den všem 🙂 Jsem moc ráda, že tu píšete o svých dobrých zkušenostech s kosmetikou HiPP 🙂 Myslím, že právě nastal čas na soutěž o kosmetické balíčky HiPP! Mám jich tady hned pět a doufám, že vám udělají radost 🙂 Stačí sem do diskuse napsat, jaký kosmetický výrobek HiPP máte nejraději a proč. Aby se vám lépe přemýšlelo, můžete se podívat na náš web, kde najdete přehled kosmetiky HiPP: http://www.hipp.cz/kosmetika/produkty/produkty/

Těším se na vaše odpovědi 🙂

lidka_hipp
autor
2. únor 2016
frantiska85
2. únor 2016

Čistící vlhčené ubrousky ULTRA SENSITIVE mám nejraději, protože šetrně očistí zadeček i zapečenou troubu nebo žaluzie 🙂

radkadrona
2. únor 2016

@lidka_hipp
Ahoj, my jsme teda jestě v bříšku, ale já používám olejíček na strie, nádherně voní a pro malého mám nakoupený sprchový gel na tělo a vlásky a přírodní pleťový olej. Tato kosmetika mi je příjemná a k tomu jsem dala na doporučení kamarádek (maminek). 🙂

karinvy
2. únor 2016

My jsme si oblíbili veškerou Hipp kosmtiku ale TOP je u nás momentálně Balzám proti zimě a větru. Loni v zimě malá hrozně trpěla na ekzémy a osypky a nikdo mi nedokázal říct proč, měli jsme všelijaké masti, krémy a nevím co všechno ale její pusinka byla neustále osypaná. Až letos jsem u kamarádky viděla tento balzám tak mi to nedalo a šla jsem hned koupit a pokaždé když jdeme ven mažu sofince pusinku. A tak jsem zjistila že má malá citlivou plet a opravdu její pusince vadí mrazy a silnější větry. Od té doby co co použiváme váš balzám jsme bez ekzému i osypek a za to jsem moc ráda já a hlavně Sofinka která má krásnou tvářičku 🙂

kukuss
2. únor 2016

@lidka_hipp momentálně je to balzám Wind&Wetter. Velmi jemně voní, a malé nevysusuje pleť, lehce se roztira. Ráda si jej dávám i já 🙂.

lidka_hipp
autor
2. únor 2016
tomikkubik
2. únor 2016

Ubrousky ultra sensitive nám vyhovovaly 🙂

zuzanasimova
2. únor 2016

Ahoj všem výrobky od Hipp kupujeme v lékárně jak kosmetiku tak jídlo pro prcka🙂 Doporučuji šampon který neštipe do očiček přitom nadherně voní. Krásné obrázky na balení to se libi nejen malé ale i větším dětem.

zuzaaanka
2. únor 2016

Mame toho vice, ale nyni vede balzam proti vetru a zime, ten je vazne paradni! Kdyz jsem ho tehdy objevila v regalu, doslova jsem po nem skocila a udelala jsem dobre 🙂

jankana13
2. únor 2016

Mame radi vse od Vasi znacky ☺, ale momentalne opravdu balzam proti zime a vetru je paradni, malej take trpi na ekzemy a tento mu nesmirne pomohl 😃

zlatkavlk
2. únor 2016

Hezké ráno, jak už jsem tu psala, za nás vede také Balzám vítr a zima - krásně voní, hezky se roztírá a nezanechává "voskový film" na tvářičce, dcerka trochu trpí na taky suchou, hrubší pleť, ale vždy, když ji beru po odpoledním spánku z venku domů, má tvářičku krásně čistou a hebkou... už nám krém dochází, budu muset pořídit další... 😉

nat
2. únor 2016

My mame radi nejvice sampon na vlasy a telo.Nemusim mit doma milion lahvicek a kazde davat zvlast,takhle je to vse pri jednom 😉

lenkaatom
2. únor 2016

U nás nejraději používáme Hipp šampón na vlásky a tělo je super a taky pěnu do koupele. 🙂 🙂 Jsme spokojeni 🙂

kami1984
2. únor 2016

U nás vedou právě vlhčené ubrousky,nechápu,jak jsem před dětmi bez nich mohla fungovat;)) a poslední dobou jsem přišla na chuť balzámu na zimní a větrné počasí,dobře se roztírá,kluci nejsou bílí a moc hezky voní;)

superterik
2. únor 2016

Teď u nás frčí Hipp šampon na vlásky a tělo - dokonce ho tajně kradu i na svoje vlasy, pač po ostatních přípravcích pro dospělé mě svědí hlava... 😉

bledulka84
2. únor 2016

Asi nedokážu vybrat jeden výrobek, na domácí koupačku nám nejvíc vyhovuje sprchový gel, protože má pumpičku a dobře se dávkuje, na plavání beru lachtánka šampon, protože je menší a malá se s ním i na chviličku zabaví při převlíkání a na procházkách v zimě jsem ocenila balzámek na obličej. Všechna kosmetika je super a malé vyhovuje🙂

joyride
2. únor 2016

My jsme zatim pro nasi dcerku vyzkouseli pletove mleko hipp a jsme nadseni. Olejicky nas vysusovaly, tak jsme hledali alternativu a dcerka ma pokozku jemnou opravdu jak miminko 🙂

mari90
2. únor 2016

My mame nejradeji vlhcene ubrousky. Jsou proste super.

tria002
2. únor 2016

Stále používáme kosmetiku minimálně. Ale začala jsem používat šampon. A máme pěnu. At ma prcek nějakou zábavu, při koupání. Musím říct, ze pulhodinka to jisti a porad je, co dělat. 🙂
A vlasy mam krásný..

jannca82
2. únor 2016

U nás frčí pleťové mléko, používala jsem ho už v těhotenství a teď ho používám i na malou a vhledem k tomu, že se jí to moc líbí,tak poctivě maže i tatínka. 🙂 🙂 do koupele máme žlutou kačenku pěnu na mytí. 😀

lenula4
2. únor 2016

U nás se nejvíc začlenila pěna do koupele a pleťové mléko sensitive. Po koupání máme krásně voňavé a jemné miminko.

1miska
2. únor 2016

nejvíce rada mam krem do zimy, je to 4. krem který dcerka vyzkoušela a první po kterem nemá problémy a pote sampon, který opravdu nestipe. Umyvat vlasy byl vždycky boj a je porad, ale tim ze vůbec nestipe je ten boj aspon o trosku mensi 🙂 A vybrat si dcerka tak to bude urcite pena do koupele - te mame velikou spotřebu, protože vždycky chce tolik bublinek ve vode ze tam není skoro ani videt

markytka_1
2. únor 2016

Z kosmetiky máme rádi balzám vítr a zima, jak jsme psali v diskuzi, je bez vody, nádherně voní a krásně se roztírá, navíc Klárce moc vyhovuje

verkaunka
2. únor 2016

Zdravím, u nás vede pěna kacenka, ubrousky a pletove mleko-vse na každodenní používání...kraaaaane voní....

bimmka
2. únor 2016

Nejraději máme dětský olejíček a to pro jeho krásnou vůni a nejen, že krásně promaže dětské tělíčko. Ale nedráždí a manželovi musím kupovat taky jeho balení. Prvně chodil dceři na zásoby, teď má svoje. Jako ekzematik si to nemůže vynachválit a říká, že ještě lepší promašťování neměl.

prada11
2. únor 2016

Dobrý den Lidka. My milujeme výrobky Hipp. Nejlepší jsou pro nás ubrousky bez parfémace, které nedrazdi prdku naší holčičky a pak je úžasná pěna ve tvaru kachnicky, která krásně voní opravdu miminkovsky ale naši holčičce se i kachnicka moc líbí.

tichackova
2. únor 2016

Jednoznacne pena Kacenka! Je jemna a krasne voní a hlavne od te doby, co ji mame, si dcera rada myje rucky🙂

asadek
2. únor 2016

u nás jednoznačně vede dětský olejíček po koupání, je to moje i bětuščina nejoblíbenější kosmetika vůbec 😀 moje zlatíčko nádherně voní miminkem a navíc vůbec nemastí oblečení. K tomu ještě v tomto počsí moc rádi používáme krém na obličej proti zimě a větru 🙂

kariii
2. únor 2016

Už v porodnici měly na používání přípravky od Hipp a od té doby jsem s nima spokojená... Měly jsme tam sprchový gel a olejíček 🙂

p_ch
2. únor 2016

hipp do koupele... krásně voní- miminkovsky a čistě...