SOUTĚŽ: mléko HiPP Combiotik

lidka_hipp
3. únor 2016

Jsem moc ráda, že hodně z vás má dobré zkušenosti s naší mléčnou výživou HiPP Combiotik. Je pro nás moc příjemné mít informace přímo od vás 🙂 Myslím, že by bylo fajn udělat radost vám, které už naše mlíčko rády používáte a také třeba potěšit ty maminky, které by mlíčko HiPP Combiotik rády vyzkoušely. Proto je tu dnešní soutěž 🙂

Soutěžíme o pět balíčků našeho pokračovacího mléka, které si můžete vybrat podle věku svého miminka. V každém balíčku pak budou čtyři balení mlíčka HiPP Combiotik.

Stačí napsat, proč vám naše mléko vyhovuje nebo proč byste ho rády vyzkoušely. Pět odpovědí odměníme krásným balíčkem 🙂

sisina28
5. únor 2016

Dobrý den, prostě a jednoduše. Toto mléko našemu pokladu vyhovuje a je zde tato soutěž, takže proč ji nevyužit. Nebudu psát nějaké otrepane fráze, prostě každý kus zadarmo se na mateřské počítá ttakže pokud vyhrajeme budeme moc radi a velmi nás to potěší.ať všem chutná a přejeme hodně úspěchu.

ivekr
5. únor 2016

Když se narodili kluci, byli moc nedonoseni a malinci. Měli veliké potíže s trávením a kolikami. Vyzkoušeli jsme vše možné značky a u jediného hippu byla vidět uleva od bříška a i chuťově jim smakovalo. Krásně kakali a prdeli :D. A kluci jsou na něm dodnes, 15mesicu!

lulumka
6. únor 2016

Na Hipp jsme najeli rovnou po příchodu z porodnice a malému vyhovuje, pijeme ale HA kvůli alergiím v rodině. Občas mám pocit, že by ho nejraději zbaštil i s krabicí 🙂 V průběhu jsem zkoušela ještě přechod na jiné značky, ale žádná jiná mu nevyhovovala. Za mě má Hipp prim!

dvoranna
6. únor 2016

Mléko hipp máme téměř od narození, Anetka trpěla refluxem a AR mlíček v nabídce moc není. Nakonec jsme si vybraly Hipp hlavně pro jeho chuť a také jí po něm netrápilo bříško, narozdíl od jiných značek.
Když se ublinkávání upravilo zůstaly jsme značce věrni.

faminka
6. únor 2016

My jsme na mlicku Hipp od 6. mes (ted 18 mes), materske mleko tehdy doslo a vyzkouseli jsme nekolik konkurecnich mlicek, ale zadne "neproslo", az pak konecne Hipp vzala na milost a zlepdily se nam po nem i brisni koliky. Za nas tedy Hipp Forever 😉

nikysek16
6. únor 2016

Po několika zkouškách různých umělých mlék jsme se rozhodli přejít na HIPP Combiotik, který jsme si oblíbili a využíváme dosud z mnoha důvodů. HIPP nepění jako jiné přípravky, což pomáhá při boji s prdíky, krásně se rozpouští, oproti jiným mlíčkům obsahuje prebiotika a praebiotika, což je skvělé na střeva a opět na zmiňované prdíky 🙂, je to Německý výrobek vyrobený v Německu a hlavně, jelikož chceme pro naši malou to nejlepší, budeme ho používat pořád 🙂

xalla
6. únor 2016

My měli Nutrilon HA...který má ale v současné době nějaký výpadek a není k sehnání...vyrazila jsem tedy do obchodu a bez přemýšlení sáhla po Hippu HA 🙂 Této značce věřím a doufám, že maličké bude chutnat a bude mít spokojené bříško 🙂

hantsja
6. únor 2016

Žádné jiné, než vaše mléko jsme nezkoušeli a rozhodně ani nemáme důvod jej měnit. Syn se narodil s porodní váhou 2 350g a kvůli císaři se mi kojení téměř nerozjelo, takže byl už v porodnici dokrmován Hippem a 4. den jsme z porodnice odcházeli téměř s porodní váhou, což se určitě nestává tak často 😉 . I toto pro mě bylo znamení, že sestřičky zvolily ten nejlepší příkrm jaký mohly. Měly tam i Nutrilon, nevím podle čeho mléko vybíraly, ale jsem ráda že na nás padl právě Hipp. U mléka jsme samozřejmě zůstali, syn svou váhu rychle dohnal a v 8 měsících je z něj kluk jako buk 😀 Navíc jsem ráda, že jsme nikdy nemuseli řešit problémy s nadměrným ublinkáváním (což u již výše zmiňované konkurenční značky slýchávám často) a díky obsahu probiotik a praebiotik syna ani moc netrápily koliky. Sestřičky v porodnici byly navíc tak hodné, že nám jako první pomoc daly domů 2 lahvičky (promo balení) namíchané výživy, protože jsme s přikrmováním opravdu nepočítali a neměli jsme doma tudíž žádné mléko 😎 Posílám fotku prcka při narození a dnes. Je vidět že Hipp mu opravdu prospívá 😎

mjanina
6. únor 2016

Dobrý den,
starám se o opuštěná miminka, která nemají to štěstí, aby mohla být se svou maminkou. Proto je umělá dětská výživa jedinou možností... Přesto, že jsou dětičky v mé péči a náruči jen po omezený čas, chci pro ně to nejlepší. Ze zkušeností mohu s čistým svědomím říct, že je to mlíčko této značky. Pokud nemá děťátko nějakou formu nesnášenlivosti k mléku jako takovému, HIPP je vždy dobře snášen, je kvalitní syté papání.

1maries
6. únor 2016

My zatím kojíme, takže s UM nemáme zkušenost. S přibývající "hyperaktivitou" našeho broučka, budeme muset přidat do jídelníčku i UM, jelikož mateřské mléko už mu nebude stačit. Chtěli bychom tedy vyzkoušet HIPP COMBIOTIK. A důvod? Spousta maminek je s ním spokojených, je v BIO kvalitě (což oceňuje tatínek), a hlavně obsahuje praebiotika a probiotika (doufám, že nás nebudou trápit prdíky, jako během prvních měsíců). 🙂

face1988
6. únor 2016

My jsme dokrmovali už od začátku a Hipp jsme dostali už v porodnici. Vyhovoval, takže jsme u něj zůstali dodnes a já jsem za to moc vděčná. Svým složením je mléko Hipp určitě jedno z nějkvalitnějších na trhu (ne-li to nejkvalitnější 😅 ) a já mu plně důvěřuji. Proto se také této značky držíme a kupujeme i vaše kašičky 😎 Navíc oceňuji, že se mléko dá prakticky pořád sehnat za zvýhodněné ceny a nejen to - ještě k tomu i s milým dárkem navíc! Nedávno jsme např. kupovali balení 4x 600g mléka za perfektní cenu a k tomu byl jako dárek ještě velký balík vlhčených ubrousků, kterých není nikdy dost, takže radost byla hned dvojitá!!! 😀

terys
7. únor 2016

Vyzkousime, uvidíme ;o)
Až nás pustí domů zkusim dle recenzí
Hipp ha 1 ( uzuž ceka doma)
U prvni dcerky jsme meli bebu ha a chci zkusit toto... Hezky den

skyvik
7. únor 2016

Mléko Hipp jsme ještě nezkoušeli, od malička používáme jiné, ale je pravda, že má dcerka docela problémy s dlouhodobějším průjmem, tak bychom asi měli vyzkoušet jiné. Svádíme to na zoubky, které jí neustále rostou, ale možná to tím nebude. Z lahvičky ho pít vůbec nechce, tak jí ho dáváme do nemléčné kaše na večeři, případně i do ovesné kaše ráno k snídani, aby měla vůbec nějakou chuť, jen z vody je nijaká..

xluccca
7. únor 2016

Dobrý den,
mlíčko Hipp bych moc ráda vyzkoušela. Zatím používáme Nutrilon, malému chutnal, ale poslední dobou ho moc nemusí a poohlížíme se po jiném mléce. O značce Hipp jsem slyšela plno pozitivních recenzí, ale cena je trošku vyšší. Na našem malém rozhodně nechceme šetřit, ale bojím se, že nakoupím Hipp a malý ho bude odmítat stejně jako Nutrilon, tak by bylo ideální ho vyzkoušet a viděli bychom 🙂

superterik
7. únor 2016

Syn zatím pije jinou značku UM, ale jelikož po ní dost přibírá poohlížím se po jiné...zkoušeli jsme už UM s medvědy, ale má po nic průjem, tak jsme se zase na čas vrátili k tomu, co nám sedí.
Na Hipp mléčku se mi líbí, že obsahuje prebiotika i probiotika...tak nemusela synovi dávat extra v sirupu 🙂.

jitamala
7. únor 2016

Brzy budeme přecházet z kojení na UM, tak bych ráda vyzkoušela, pokud by zachutnalo, stanou se z nás odběratelé 🙂. Zatím jsme Hipp mléka nezkoušeli, ale rádi kupujeme kaše a příkrmy.

hohe
7. únor 2016

Jsme ve fázi, kdy se snažíme pomalounku odbourávat kojení a chceme ho nahrazovat mlíčkem. HIPP mléko jsem používala i u dcery a ráda bych ho dopřála i synovi...