Jak zvládáte nákupy s dětmi?

lidka_hipp
28. dub 2015

Taky si v obchodě někdy připadáte jako chobotnice, který potřebuje co nejvíc rukou a ještě musí zařídit, aby si nikomu nic nestalo? 😀 Já jsem byla neskutečně zmatená, když jsem poprvé vyrazila na nákup a neměla s sebou svůj malý ocásek 🙂 Jak je to u vás? Máte nějaký zaručený trik jak zvládnout nákupy s dětmi? Nosíte jim hračky nebo dáváte něco k jídlu?

p_ch
28. dub 2015

nakupování je v pohodě ale u pokladny je to horší :D

zuhur
28. dub 2015

Nákupy zvládáme dobře. Nikdy nedostával ani jeden z prcků jídlo před zaplacením - vždycky jsem jim opakovala, že dostanou jakmile ho zaplatím. Dřív nám nepatří. Opravdu mi to vadí. Už mi jednou i prodavačka říkala "Tak mu ho přece dejte." Zeptala jsem se jí co by řekla, kdybych pak zjistila, že nemám peněženku.........
Od chvíle co začal prcek chodit si dokonce nosil svůj vlastní košík z domu a v obchodě do něj dostal svůj nákup (rajče, pytlík rozinek, prostě něco lehkého) byl na to hrozně pyšný nebo mi pomáhá dávat věci do mého košíku. Dcera zatím tráví nákupy v kočárku nebo v nákupním vozíku, ale i ona už šla nakupovat se svým malým košíčkem.

lucy_89
28. dub 2015

Zaručený trik jak zvládnout nákupy s dětmi? Nechat je doma ať je někdo pohlídá 😀 😎
My Toníka na nákupy nebereme - je tam moc lidí a takové malé dítě z toho stejně nic nemá.. Navíc při jeho zdravotních problémech nechci, aby ještě něco zbytečně chytil - zvlášť v době chřipkových epidemií. Nám malého vždy pohlídá jedna z babiček. Na nákup jezdíváme 1-2x za týden 🙂

zuuzzaa
28. dub 2015

S malou jsem chodila do obchodu v šátku, zabavilo jí dělaní ksichtíků na ostatní vyjukané nakupující. Teď jezdí víc v nákupním vozíku a náramně jí to baví. Prostě si vystačí s lidma kolem.

jaja01k
28. dub 2015

Zatím bez problémů, u ovoce si vyřve banán a je klid 🙂

billi
28. dub 2015

V současnosti bez problémů. Mladší je v kočáru a starší je celkem poslušný, tak ví, co si může a nemůže dovolit. Chodíme spolu jen do malých obchůdků v místě bydliště, tak to není nic dlouhého.
Velké nákupy se snažíme řešit bez dětí.

1denca
29. dub 2015

Vojtíšek je v obchodě úplně zlatý. Sedí na košíku a kouká okolo sebe, miluje když může něco pozorovat a šmírovat :D Jo ale přeci jenom je to chlap takže když už mi to trvá a nějaké věci delší dobu a on už to má okoukaný, tak na mě houkne, jakože mami už jdeme jinam :D