Jaké máte zkušenosti s HiPP?

lidka_hipp
8. pro 2014

Jsem moc zvědavá, jaké jsou vaše zkušenost s mléky, příkrmy nebo třeba kosmetikou HiPP. Co vám z našich výrobků vyhovuje a proč?

Sama jsem se pro výživu HiPP rozhodla kvůli BIO kvalitě a také se mi hodně líbí přísný systém kontrol, který zaručuje, že mé dítě dostanete jen to nejlepší. My v HiPP bereme kvalitu příkrmů zatraceně vážně, a tak obsah každé skleničky musí projít systémem zajištění jakosti s až 260 kontrolami, od rozborů půdy, až po analýzu surovin a testy hotového výrobku. Jakmile naši farmáři sklidí a dovezou ovoce a zeleninu, testují se všechny suroviny na přítomnost nejdůležitějších látek. Pokud by naše laboratoř zjistila jakoukoli látku, která tam nepatří, nebude se daná surovina vůbec zpracovávat.

kachorka13
19. pro 2014

@lidka_hipp Děkuji za odpověď. Mohl by ten škrob v tom německém mlíčku nějak vadit, když je zvyklá na mlíčko bez škrobu? Myslím třeba zácpa nebo tak? Jsem na vážkách jaké mléko tedy kupovat 😒

lidka_hipp
autor
19. pro 2014

@kachorka13 Škrob v německém mléku určitě není nijak škodlivý 🙂 Jde o to, že když už se pro jedno mléko rozhodnete, je lepší u něj zůstat a nestřídat jej. Malá miminka mohou být citlivá na každou menší změnu stravy.

drosea
19. pro 2014

Na Hipp mlíku je syn od narození, byl líný, nechtěl tahat z prsu a popravdě ani ze savičky moc ne, od narození pil strašně málo mlíka, ale zato chtěl často. Pil třeba 60 ml, ale chtěl zase už za hodinu či hodinu a půl. Byla jsem z toho nešťastná, ode všad jsem jen slyšela že musí pít už 120 ml za 3 hod, ale nikdo mi neřekl jak to udělat. Že prý se UM déle tráví. Já naprosto vystreslá matka, která počítala že bude kojit a na tohle jsem nebyla vůbec připravená. Ale pak jsem si na plechovce přečetla, že se může podávat podle potřeb miminka stejně jako MM. Nevěřila jsem tomu. Nicméně mě něco osvítilo a já zavolala na infolinku Hipp. Zprvu jsem se nedovolala. A asi za hodinu první překvapení- volala pani že je z Hippu a co že jsem potřebovala. Řekla jsem jí svůj problém, nevěděla jak mi odpovědět, nicméně slíbila, že se zeptá kompetentní osoby a že zavolá zpět. Popravdě nic jsem nečekala, ale asi za dvě hodiny nato druhé překvapení- pani volala zpět a že mě přepojí přímo k někomu, kdo se tím zabývá a odpoví mi. Mé otázky byly zodpovězeny, já ujištěna, že dělám dobře, že dávám synovi jíst podle jeho potřeb a ne podle hodin a tabulek. Já se uklidnila, tím pádem i syn a začal i pořádně baštit. A za týden třetí překvapení- pani mi zavolala zpátky a ptala se jak se nám daří a jestli už je vše v pořádku.
Nyní je synovi 7 měsíců, už jsme přešli na 2, a všichni syna chválí jak je šikovný, hodný, a že nevypadá vůbec jako že vyrůstá na UM- ano, roste jak z vody, pardon z mléka, je taková žížalka, která roste do dálky víc jak do šířky- za poslední měsíc o 4 cm.
Takže moje zkušenosti s mléky Hipp jsou jen výborné a všem doporučuji.
(Bohužel ovesná celozrnná kašička mu moc nejede a to mu jí ještě míchám do rýžové, ale on to nějak pozná, se nedá nic dělat 🙂 )

lidka_hipp
autor
20. pro 2014

@drosea Moc děkuji za vaše zkušenosti 🙂 Určitě se ozvu kolegyním z informační linky. Budou moc rády, když se dozví, že se miminku dobře daří 🙂 Pozdravujte svoji žížalku 🙂