SOUTĚŽ: Jak jste vybíraly kosmetiku pro miminko?

lidka_hipp
22. dub 2015

Milé maminky, hodně si vás přálo soutěž o balíček voňavé kosmetiky HiPP 🙂 Vůbec se vám nedivím, protože HiPP kosmetiku u nás používá celá rodina a to už moje Anička chodí do první třídy 🙂 Napište mi, podle jak jste vybíraly kosmetiku pro miminko. Co pro vás bylo důležité při výběru? Daly jste na zkušenosti jiných maminek? Používáte kosmetiku, se kterou jste se setkali už v porodnici? Všechno mě zajímá 🙂 Soutěžit samozřejmě mohou i těhulky 🙂 Pět vylosovaných odpovědí se může těšit na kosmetický balíček HiPP.

V HiPP víme, že citlivá dětská pokožka si zaslouží jen tu nejjemnější péči, a proto jsme vytvořili kosmetiku s BIO mandlovým olejem. Mandlový olej má již po staletí prokázané účinky v kosmetice a je dlouhou dobu známý svými blahodárnými účinky na pokožku. Osvědčil se v péči o citlivou pokožku miminek, protože je mimořádně dobře snášen suchou pokožkou a je doporučován na promazání pokožky. Mandlový olej je neuvěřitelně jemný a nedráždivý.

kacinda
2. kvě 2015

Musím říct, že jsem značku Hipp nějak moc neznala než jsme si přivezli našeho Filípka z porodnice domů. Rodila jsem v porodnici ve Frýdku-Místku, kde používali pouze Johnsons baby, já měla taky nakoupené jiné značky. Po příjezdu z porodnice domů jsem bohužel nemohla kojit a museli jsme přejít na umělé mléko. Poslala jsem tedy manžela, které donesl Nutrilon, jelikož jej občas Filípek dostával na příkrm i v porodnici, ale pořád po něm dost ublinkával, a tak manžel musel pro další mlíčko a přivezl Hipp Bio Combiotic. Po tomto mléku byl Filda spokojený a dobře napapaný, a tak jsem se o tuto značku začala víc zajímat. Nakoupila jsem tedy výrobky Hipp, včetně ubrousků a kosmetiky a byla jsem naprosto spokojená. Člověk za dítě vždycky rád připlatí, protože pro něj chce to nejlepší a hlavně spokojenost a kvalitu 🙂 Toť moje zkušenost.

nikolapomahacova
2. kvě 2015

Copak se dá té dokonalé vůni odolat? Já sama dcerce občas HiPP kosmetiku použiji a cítím se na pokožce jako batole 🙂 Takže vím, že je to ta nejlepší kosmetika pro mou dceru 🙂