SOUTĚŽ PRO TĚHULKY

lidka_hipp
21. dub 2015

Chcete být během těhotenství krásná? 🙂 Jak o sebe během těchto krásných a zároveň náročných měsíců pečujete? Napište mi, co pro sebe děláte a tři z vás se mohou těšit na voňavý balíček s HiPP Masážním olejem na strie s BIO mandlovým olejem, jojobovým olejem a výtažkem z rakytníku. Náš masážní olej poskytuje intenzivní péči a ochranu, kterou pokožka v těhotenství potřebuje, a je určený pro pravidelnou masáž a péči o oblasti bříška, boků a prsou. Více o těhotenských masážích najdete na našem webu: http://goo.gl/wG5B4Y

terula1
21. dub 2015

Ze začátku jsem používala Elasti -Q ale pak jsem dostalá právě tento masažní olej od HIPP a nedávno ho dodělala a je perfektní 🙂 Každému jen doporučit mažu si nejen břísko ale i hráz a ostatní partie kde mohou strie vzniknout a musím říci ani jednu strii nemám . 🙂

noname24
21. dub 2015

Jsem nyní v polovině těhotenství a již od začátku se poctivě mažu HiPP masážním olejem na strie. Zkoušela jsem i jiné přípravky, ale postupně jsem je rozdala, neboť mi z různých důvodů nevyhovovaly. Kromě toho jdu již podruhé na těhotenskou masáž, kde masérka používá taktéž HiPP 🙂 Prostě mi vyhovuje 🙂

camuska
21. dub 2015

Já jsem teprve ma začátku 4. měsíce a bříško ještě v podstatě žádné nemám tak se teprve rozhlížím jaké oleje a krémy existují a určitě jsou mi obecně oleje sympatičtější než krémy - po koupeli mi přijdou ideální a nejvíc vyživující. Moc ráda bych ten od HIPP vyzkoušela a začala se poctivě mazat už nyní 🙂

kacabkaamisanek
21. dub 2015

Co pro sebe dělám? Já se vlastně snažím dělat hlavně pro miminko, co nosím v bříšku. Tento Váš olej mám koupený už 3tí. Momentálně mi zbývá ještě v druhé lahvičce na dně a další na mě čeká ve skříni, takže každý večer a každé ráno mažu bříško. A zatím si nemůžu stěžovat. Ale co dělám pro nás? Každé ráno hodinku procházka (jelikož delší vycházky bohužel nemám) a odpoledne chodíme na procházku i s tatínkem a užíváme si sluníčka. 🙂 Snad bude bříško pěkně růst, prcek prospívat a sluníčka přibývat 🙂

jajinka25
21. dub 2015

@lidka_hipp a co proto mužem udělat 😵 ??

jajinka25
21. dub 2015

@lidka_hipp jej jsem to tam nějak přehlídla... Jsem v 6mesici čekám třetí ditko u prvního mi dost brisko popraskalo i kdyz jsem mazala 😔 u druhého pribili další praskliny ted u třetího mazu jak mne napadne aby uz žádná prasklinka nepřibyla moc rada bych zkusila vás výrobek a třeba i u nej zůstala 😵 Používám olejik na masaz hráze abych ani ted nebyla nastražena jim zdravěji prave ted jim bily jogurt s nakrajenymi jahodami a kiwi nám to jim skoro každy den jen měním ovoce miluji to 😀

lin18
21. dub 2015

Co dělám pro to, abych byla krásná? Vzhledem k tomu, že jsem už přestala chodit do práce mám víc času i pro sebe, ačkoliv se starším dítkem toho času ani tak není nazbyt 🙂. Ale:
- dělám si domácí vlasové zábaly
- pravidelný peeling
- domácí pleťové masky
- na zadeček a stehna si dopřávám jednou za čas masáž se skořicí proti celulitidě
- chodím na masáže
- večer po peelingu obličeje si dělám masáž obličeje
- snažím se jíst zdravě...hodně mléčných výrobků, ovoce, zelenina, kvalitní maso
- teď na jaře sbíráme se synem kopřivy a děláme si čaj
- časté procházky a pobyt v přírodě
a hlavně se snažím být pozitivní, zbytečně se nerozčilovat, uvědomovat si věci, za které jsem vděčná, mít radost z maličkostí, být milá na lidi kolem mě a mým blízkým dávat pocítit jak jsou pro mě důležití a jak moc je miluju. Krása vychází hlavně zevnitř....v rozzářeném a šťastném obličeji si pár pupínků nikdo ani nevšimne 😉

michell28
21. dub 2015

Jsem 28.týden 🙂 mám atopickou pleť resp. atopický ekzém, se kterým jsem na úplným začátku velmi bojovala poměrně hodně se mi zhoršil. Zřejmě vlivem hladiny hormonů 😒 co se týká strií, tak mám krásné bříško 😀 bez strií a prasklinek. Ekzém jsem zaléčila s pomocí paní doktorky. A snad už nyní bude všechno v pořádku. Jinak promazávám různými krémy hlavně, aby bříško bylo promazané a nikoli suché. Miluji krémy různého, hustého charakteru. 😀

sarka49
21. dub 2015

Ahoj Lidko, pro mě je všechno kolem těhotenství nové. Pro začátek jsem si koupila masážní olej od Welledy, který moc krásně voní. Mažu si bříško, stehna a byly mi doporučeny i prsa. Každopádně mi ta jedna lahvička nebude stačit na celé těhotenství a tady na koníkovi si čtu o Hipp samá pozitiva. Takže půjdu do toho a další koupě bude směřovat do těhotenského masážního oleje Hipp. Už se těším, jak bude vonět. Další aktivity jak o sebe a miminko pečuji je sluníčko, spánek a jarní nálada. S manželem je to pro nás první mimčo, takže je pro nás všechno nové a krásné 🙂 Pěkný den všem.

svatbataz
21. dub 2015

Jsem teprve za půlkou těhotenství, kvůli jedné nepříjemné komplikaci jsem zůstala doma neplánovaně už od 14tt, naštěstí se vše zdá v pořádku a tak se radujeme z toho, co je a bude 🙂... Zatím moc změn nepociťuji a tudíž nemám moc potřebu se víc "starat", i když po 5ti letech (péče ve zdravotnictví) jsem si dopřála nalakované nehty na rukách (od začátku těhu jsem si koupila 5 laků, člověk si to musí vynahradit 😀) a od cca 10 týdne mažu břicho. Všimla jsem si toho, že pleť je teď spíš suchá. Myslím, že pokud popraskat má, stejně praskne, ale pokud se tomu dá nějak zabránit, udělám to. Navíc se mi zdá, že mám šanci manžela zlanařit k tomu, aby mi večer mazal břicho on 😀 tudíž mažu a mazat budu (budeme!) už z tohohle důvodu. Takže moje starání se spočívá jen v lepším sravování, mazání břicha olejíčkem a vylepšuju se nalakovanými nehty 🙂

gabina815810
21. dub 2015

O nás během těhotenství hezky pečuje tatínek, aby to mamince slušelo 🙂, Každý večer si užívá mazání bříška, stehen, boků, prsou, ale u toho bříška se zastavuje nejvíc 🙂 a prďolkovi se to moooc líbí, vždycky potom krásně kopká 🙂Střídáme olejíček HIPP (ten jsem dostala v práci od kolegů k svátku), Weledu a potom různá tělová mléka.

maribea
21. dub 2015

Já osobně se snažím nenervovat 🙂 u prvního těhu bylo vše hektické, vypjaté... Teď se řídím heslem - klidná a spokojená máma - krásná máma 😉 Dělat prostě všecho tak, abych byla spokojená sama se sebou, s domácností, se vším. A co se mazání/nemazání týče, četla jsem jednu nádhernou větu - Každá máma je tygřice, která si svoje pruhy zaslouží! Takže i když se přes veškerou péči někde objeví - no a co? Je to malá známečka toho, že dávám nový život. A to je sakra důvod, připadat si nádherně a vyjímečně 😉

marssyy
21. dub 2015

Tento olej je naprosto úžasný celé mé těhotenství o mě pečoval a na těle nemám ani jednu strii, mohu opravdu jen doporučit 😉

nicool
21. dub 2015

Jak o sebe pečuji? Protože je to mé první těhotenství, vše je pro mě nové. Ale myslím, že nejvíce jsem mému tělu pomohla, že jsem se zjištěním těhotenství přehodnotila způsob života. Snažím se nestresovat, brát věci s nadhledem a hlavně - více se smát! 🙂 A po praktické stránce? Po každé koupeli se mažu krémíčkama (bohužel jsem atopik, takže kůže je jediné, co mě v těhotenství zlobí), neustále experimentuji se zeleninovými saláty, domácími deserty z tvarohu, bílého jogurtu a ovoce. Těhotenství je opravdu zázračný stav 🙂

pouzarovaj
21. dub 2015

Od té doby, co se narodila dcerka (teď čekáme druhou) jsem se rozhodla, že se nebudu honit a užiji si každou volnou chvíli, kterou mám a taky se nebudu zbytečně rozčilovat. To je asi to nejlepší, co jsem mohla pro sebe udělat. Občas si také udělám radost nějakým pěkným nákupem a teď si také dám vše, na co mám chuť🙂

kalkulantka
22. dub 2015

Mám strach hlavně ze strií, tak se poctivě alespoň jednou denně mažu tělovým krémem. Dále kdykoli je možnost, jdu si s dcerou po obědě lehnout. Odpočinek na mě a mou krásu má určitě větší vliv než třeba návštěva kosmetického salonu 😉

mandarinkka
22. dub 2015

Taky se přidám do diskuze🙂 Já mám taky strach ze strií, už nějaké na břiše mám z předchozího hubnutí, ale teď se poctivě mažu a zatím se žádné nové neobjevily, tak věřím, že to vydrží. Před těhotenstvím jsem péči o pokožku těla hodně podceňovala, ale teď se snažím a je to znát🙂 Dál se snažím jíst zdravě, být hodně venku na čerstvém vzduchu a hodně odpočívat. Jednou za čas si taky dopřeji odpočinkový večer, lehnu si do vany, dám si vyživující masku na obličej a hydratační masku na vlasy a pak se cítím jako znovuzrozená🙂

starbucks
22. dub 2015

ja pouzivam nekolik kremu a olejicku, z dm, nivea a elastiq. Bohuzel na strie trpim od mala a i kdyz jsem mela 50 kg tak strie byly vsude mozne. hlavne na hyzdich, bocich a prsou. Proto masaz a pravidelne mazani pokozky pro me v tehotenstvi neni novinkou. Pokud mazu pravidelne, v lete se opaluju tak neco zmizi. Rada bych vyzkousela i hipp olejicek.

punky
22. dub 2015

u prvniho jsem pouzivala krem od kamaradky nezev si nepamatuju ale byl moc super 😉 ted mazu pokazde necim jinym bud olejickem a nebo detskym kremem od Hipp 😉 jinak hodne odpocivat bud aktivne ze jdeme na prochazku nebo se valime u pohadky se starsim synem take hodne zeleninky a ovoce bastime 😉 a snazime se myslet pozitivne a vstavame s usmevem na tvari 😉 a den je hned krasnejsi

svatbataz
22. dub 2015

Jen taková bonusová - včera jsem tady tvrdila, že manžela poprosím, aby mi mazal břicho od teď on. Souhlasil a já ho pasovala na našeho "dvorního mazače" 🙂 ... a nešetřil, oleje použil tolik, že jsem měla v pupíku louži 😀 no, s touhle péčí bych strie mít opravdu neměla 😀

pernicek1
22. dub 2015

Já používám právě tento olejíček, od hippu. Ale nějak jsem neřešila účinky, spíš proto, že mi krásně voní 🙂 A jinak se snažím zachovat si fyzičku běháním. Teď už je to mega náročné, s tím pupkem, takže poslední tři týdny už jen rychlá chůze :/

pavlikovarenata
22. dub 2015

Já teda na strie naštěstí netrpím, ale sem tam mažu konopnou mastičkou. Jinak se snažím být v klidu, ale někdy to s tím naším prvním rošťákem úplně nejde 😀

catchulinecka
22. dub 2015

Do 29 týdne jsem byla celkem aktivní, takže jsem cvičila a snažila se dělat pro sebe hodně, jenže pak jsem musela na týden do nemocnice a prostě teď už je můj cíl jen zvolnit. V současné době se hýčkám spíše relaxem, opaluju se, hodně spím 😉 a samozřejmě mažu co to jde olejíkem na strie 😀

dolfino
23. dub 2015

Celé těhotenství jsem poctivě mazala bříško všemi různými oleji a krémy, ale tento od Hippu byl nejlepší - krásně voní. 🙂 Moc jsem si ho zamilovala... Bříško mám bez strií, ale bohužel jsem trošku zapomněla na mazání prsou a na těch se mi po porodu strie udělaly. ☹ Myslíte, že by to ještě mohlo trošku napravit mazání Vaším olejíčkem?

petya231
23. dub 2015

strie jsem měla ještě před těhotenstvím, tak to moc nehrotím, ale bříško mi promazává olejíčkem každý den přítel , aby se pomazlil s miminkem a naháněl kopanečky.. 😀
prsa si promazávam sama, na ty mu nedam šáhnout 😀 neskončilo by to asi dobře .. 😎

annie11
23. dub 2015

Tak nevim jestli jsem priklad zrovna zodpovedne tehulky, ale ani pri prvnim mimcu jsem si brisko moc nemazala a na strie ani nic podobneho jsem netrpela 🙂 obcas pouzivam na brisko krem s vitaminem E a mandlovm olejem, ten krasne voni, ale prijde mi, ze to delam spis pro dobry pocit nez ze bych ocekavala lepsi vysledek 🙂 pro to, abych vypadala lepe, existuje jen jeden jediny recept a to je dobra nalada 🙂)

lucinka58
23. dub 2015

Já mažu snad už od začátku Bi-oilem, takže s tímto přípravkem zkušenosti nemám. Ale rozhodně je to moc hezká každodenní činnost mazání a mazlení se s bříškem 🙂

nkubountova
23. dub 2015

Od začátku mažu prsa i bříško olivovým olejem, když jsem línější tak tělovým mlékem, dnes jsem 31tt+2 a zatím ( snad to nezakřiknu) žádné strie 🙂 jinak přes pupík už mám skoro 100 cm 🙂

bimmka
23. dub 2015

V prvním a do půlky druhého trimestru jsem poctivě chodila na alpining, což prospívalo nejen fyzičce, ale i pokožce na dolních partiích, bohužel se zvyšujícími se týdny už to nešlo. Teď se snažím pro sebe při péči o velmi aktivní dítko, urvat nějaký ten čas na odpočinek, kdy můžu v klidu sledovat bříško.

barunkastastna
23. dub 2015

Já na sebe dbám především zevnitř, piju kopřivový čaj z malinkých jarních kopřiv ze zahrádky a nějakou tehotenskou bylinnou směs jsem taky zkoušela 🙂..
Občas se namažu nějakým obyčejným krémem, který mám doma, někdy taky kokosovým olejem, podle toho, kolik mám času, přece jen je dost mastný 🙂...
měla jsem i krém jako prevenci proti striím, se kterým jsem nebyla vůbec spokojená..
Teď co jsem těhotná, mám velkou potřebu, aby mě někdo hladil, škrabkal a tak, takže krémečky vytahuju vždycky, když je přítel doma a on mi pak bříško s radostí maže (aspoň se tak tváří 🙂) 🙂