SOUTĚŽ PRO TĚHULKY

lidka_hipp
21. dub 2015

Chcete být během těhotenství krásná? 🙂 Jak o sebe během těchto krásných a zároveň náročných měsíců pečujete? Napište mi, co pro sebe děláte a tři z vás se mohou těšit na voňavý balíček s HiPP Masážním olejem na strie s BIO mandlovým olejem, jojobovým olejem a výtažkem z rakytníku. Náš masážní olej poskytuje intenzivní péči a ochranu, kterou pokožka v těhotenství potřebuje, a je určený pro pravidelnou masáž a péči o oblasti bříška, boků a prsou. Více o těhotenských masážích najdete na našem webu: http://goo.gl/wG5B4Y

1velrybka
24. dub 2015

@lidka_hipp Jééé, škoda že je to jen pro těhulky 🙂 Mám docela škaredé strie na stehnech (paradoxně ne z těhu, ale až rok po). Už jdu ale do sebe a hubnu, tak si olejíček asi zajdu koupit 🙂

A přiznám se, že jsem o sebe v těhu nějak extra příšliš nepečovala. Samozřejmě jsem si mazala problémové partie, především tedy břicho, snažila se z jídelníčku vyřadit nevhodné jídlo a nápoje, ale jinak jsem víceméně těhotenství (prvních 5 měsíců zcela, poté už jen zčásti) proležela doma v posteli, protože jsem byla na rizikovém. Naštěstí vše dobře dopadlo.

Všem těhulkám přeju příjemné těhulkování a krásné a zdravé miminko. A paní Lidce od Hipp radost z Aničky 🙂

Samozřejmě můj příspěvek považujte jako nesoutěžní.

sonik1112
25. dub 2015

Ja sice tehotna nejsem, uz mam 2 leteho synka, ale porad se nemuzu zbavit velkych strii na brichu. Cele tehotenstvi jsem si bricho mazala poctive kazdy den telovymi mleky, delala jsem si masaze abych ty strie nemela a hup a v 8 mesici byli strie na svete.stve me to. Po porodu jsem vystridala asi 4 kremy ale zadny nezabral. Abych pravdu rekla tak Hipp me vubec nenapadl. Nevedela jsem o tom ze neco od hippu zabranuje striim. 🙂 ☹

verkaunka
27. dub 2015

Já hlavně mažu bříško, dbám na to, protože mám sklony ke striím, a také řeším hodně akné ☹. Ale i piji hodně čaje pro maminky a také vitamínky pro těhotné a kupuji hodně výrobky na podporu mléka, až budu kojit.... starám se o sebe, co to jde 🙂

asadek
27. dub 2015

já měla ze strií opravdu velký strach, protože jsem majitelkou poměrně velkého poprsí, takže mažu a mažu prakticky od pozitivního těhotenského testu 😀 vystřídala jsem opravdu hodně různých druhů krémů včetně bambuckého másla, kokosového nebo arganového oleje. Musím říct, že mně se péče opravdu vyplatila a nyní na začátku 9. měsíce mám pouze jednu malou trhlinku 🙂 ťuk ťuk ťuk 😀

petulinavav
27. dub 2015

Bohužel zatím nemám moc času se o sebe pořádně starat. S dvouletou čipernou dcerkou, která ani chvilku neposedí 🙂 , toho času opravdu nemám na zbyt. Ale aspoň mi dodává energii a její neustálý úsměv na tváři mi dodává sílu, i když se občas cítím docela unavená. V prvním těhotenství jsem mazání bříška docela podcenila, tak se teď budu snažit vše napravit a alespoň večer, až mi dcerka usne, si budu bříško pečlivě masírovat a mazat vaším HiPP olejíčkem 🙂

p1983k
27. dub 2015

Začala jsem si mazat bříško začátkem druhého trimestru a to Bepanthenem na strie..no a aby to nebylo jen o tom mazání a válení se tak jsem začala i navštěvovat cvičení na balónech pro těhotné a moc mě to baví,troška pohybu mi strašně prospívá jelikož jsem už od začátku těhotenství na neschopence..no a nemusím asi psát jak ty kila potom rychle naskakují 😒

cepanka
27. dub 2015

Jelikoz jsem teprve na zacatku, tak zatim neni treba extremni pece. Kazdopadne jsem jiz musela poridit nejake to ,,mazani", protoze nektere casti tela to jiz potrebuji..Takze muj prvni olejik je prave tento. Miluji totiz vuni Hippu 🙂 Uz x let pouzivam Hipp detsky krem 🙂

ludul
28. dub 2015

jak o sebe pečuji v těhotenství? Stejně, jako před ním...není to otázka pár měsíců, ale celkově přístupu...kromě kosmetiky, která mi vyhovuje - u mě osobně jsou to přípravky s ureuou - mám atopickou pleť a ta na ureu slyší - se snažím zdravě stravovat ( ale to neznamená, že nezhřeším), snažím se hýbat ( se zvětšujícím bříškem to už taková legrace není a někdy si připadám jako hrošice ), upřednostňuji pohyb na čerstvém vzduchu a hlavně se snažím o psychickou pohodu pro mě a malého Eliáška v bříšku 🙂

christinka200
28. dub 2015

Můj aktivní syn 2,5roku mě prohání od rána do večera ,takže pohybu mam dostatek. Na mazání pupíku už jsem lenivější, mažu krémem, ale ne pravidelně.

scruffy
28. dub 2015

V těhotenství o sebe pečuji stejně jako když jsem těhotná nebyla, ale přidala jsem výživný olej proti striím.

naho31
28. dub 2015

Já jsem si tedy v těhotenství bříško mazala poctivě, mazala jsem se celá po každém sprchování, takže to nebyla pro mě nová věc. Vyzkoušela jsem toho hodně a ne vše mi bylo příjemné konzistencí nebo vůní. 😖
Nakonec jsem si pořídila Bephanten proti Striím a Bi-oil. Jsem bez strií. Celkově jsem zastánce mazání a má gynekoložka mi říkala, že strie má dlouhodobý vývoj. Vytváří se uvnitř kůže a konečná fáze je, že viditelně popraská kůže na povrchu. Prevenci mi doporučila právě mazat. Bohužel pokud se jizvičky vytvoří, už se jich potom nikdy nebavíte, zůstávají a nezmizí. Trošku vyblednou. Nezapomínejte mazat i prsa, zadeček a stehna.

poledrinka
1. kvě 2015

Čekám už své druhé dítě a snažím se péči o pokožku nepodceňovat. Po každé sprše, kterou mám ráda hodně horkou, si celé tělo namažu hydratačním krémem, olejíček bych ráda vyzkoušela. Přestože mám nějaké strie z puberty, tak se mi kupodivu první těhotenství na těle nepodepsalo. Hodně kamarádek říká, že "devastační" je až to druhé, tak uvidíme. Zatím jsem v 15tt a jsem ráda, že si mohu přečíst tipy dalších maminek,, které sem přispěly přede mnou. Přeju všem pohodové těhotenství! 😎

barbra16
1. kvě 2015

V těhotenství o sebe pečuji tak, že na co mám chuť, to si dám. Před otěhotněním jsem poctivě jezdila na rotopedu, hodně věcí odpírala a dbala na zdravý jídelníček. Ovšem teď si říkám, že nebudu tělo o nic ochuzovat a dopřeju si.
Samozřejmě se mažu na problémových partiích a s dcerkou chodím na dlouhé procházky.
A když to vyjde, tak beru plavky a brýle a šup na bazén. Ten pocit po plavání miluju. Člověk se skoro vznáší lehkostí. 🙂