SOUTĚŽ o čaje HiPP šetrné k dětským zoubkům

lidka_hipp
29. dub 2015

Musíte své děti přesvědčovat, aby se napily nebo jsou samy zvyklé pít hodně? Kdy se naučily pít ze skleničky nebo hrníčku a odložily lahvičku? Jste jim vy sama dobrým vzorem v tom, aby dodržovaly zdravý pitný režim? Napište mi a deset z vás se může těšit na balíček našich HiPP čajů s isomaltulosou, které jsou šetrné k dětským zoubkům. Více o našich čajích: http://goo.gl/4igtmm

Isomaltulosa není štěpena bakteriemi dutiny ústní jako běžný cukr, nedochází tak ke vzniku kyselého prostředí v dutině ústní a proto je isomaltulosa šetrná k zubům. Naše HiPP čaje slazené isomaltusosou byly v Německu oceněny „Šťastným zoubkem“, což je mezinárodní symbol kvality, který získají výrobky šetrné k zubní sklovině a dokazuje, že výrobek byl vědecky testován nezávislou asociací „Aktion zahnfreundlich e.V.“ Více o pitném režimu dětí najdete: http://goo.gl/sWXWcp

barinkas
30. dub 2015

Máme štěstí, že malá pije sama od sebe hodně, má vždy na stolečku více možností, co si může vybrat a hlavně více hrníčků, skleniček atd. 😀Ráda pije z velké 1,5 l flašky, vidí u mě, že z ní piju, takže chce taky... Pije čajíky, obyč vodu, minerálky a džusíky. S ní problém nemáme, spíše s tatínkem, který pokud mu něco nedám pod nos, nenapije se...
Já sama piju dost, jakmile bych pila méně, rozbolí mě hlava... takže denně 2-3 litry je nutnost 🙂

1velrybka
30. dub 2015

Naše Maruška není žádná velká "lohňa". Do pití ji musím spíš přemlouvat a průběžně během dne nabízet, aby aspoň po troškách pila. Nejraději má ovocné džusíky Hipp, ty jí ředím vodou. Je jí 14 a půl měsíce, ale z klasického hrnečku nebo skleničky ještě nepije. Já osobně se snažím u sebe pitný režim dodržovat, ale když je venku pěkně, chci s ní být co nejvíc venku, takže tomu pití pak tak moc nedám (nemám si kde odskočit cestou, tak abych nepotřebovala).

tajemna30
30. dub 2015

Krásné odpoledne, Honzík 8 měsíců je hlavně ve dne v noci kojen, takže pití zatím moc "nedá" - dávám zapít převařenou vodou z lahvičky po jídle, a sem tam nabízím. 3letá dcerka má ráda Vaše čajíky, nebo vodu, a samozřejmě by ráda i pití ze sirupem ale to dávám fakt jen sem tam a malinkato. Prvni se naučila pít z netekoucího hrnečku a postupně ze skleničky.

xb111
30. dub 2015

Kristýnka je zatím ještě kojena, ale vedle kojení už dávám i šťávičky a ty teda naprosto zbožňuje. Nejlepší bylo, když jsem měla krizi a přestalo se mi tvořit MM. Nasadila jsem všechny možné přírodní zbraně a MM se opět rozjelo. Ale než se tak stalo, bylo potřeba dodat malé náhradní mléko. Zkoušela jsem Nutrilon a Hami, ale jakmile malá uviděla lahvičku s bílou tekutinou, nebyla šance to do ní dostat. Když jsem tam ale dala šťávičku, obrat o 36O stupňů - jakékoli množství vypije na ex, řve při sebemenším pokusu jí lahvičku sebrat a jakmile jen vidí, že jdu šťávičku připravovat (ředím), má z toho Vánoce 🙂 U nás tedy jednoznačně vede MM a šťávičky HIPP - nejvíce ta švestková, ta je luxusní! 😵

meindzi
30. dub 2015

Dcerce je 16 mesicu a pije z netekouciho hrnicku,z niceho jineho pit nechce.naucila se z nej pit v 5mesicich,pila krasne,jen prevarenou vodu,ale jak ji zacly rust zoubky,tak se kousla a prestala pit uplne,zkousela jsem jine hrnicky,klasicky hrnek,lzicku,nic,proste pila jen UM.po par mesicich si vyndala ze skrinky svuj netekouci hrnek a dozadovala se piti.od te doby vypije max. 300ml za den,hrnicek ma porad nekde,aby ho videla,dojde si pro nej sama,nemusim ji rikat,at se napije.pije jen prevarenou vodu nebo bylinkove neslazene caje.

hance09
30. dub 2015

S pitím stále bojujeme, je jedno jestli vodu nebo čaj,ale Bertík pít moc nechce....je pravda,že mu nejsem moc dobrým příkladem 😒

nanetka89
30. dub 2015

Synek se krásně rozpil až po tom, co jsme začali přislazovat. Používám agávový sirup. Klasickou lahev neměl nikdy, nejdříve jsme používali netekoucí hrníček a kolem roku přešli na Zdravou láhev a s tou jsme spokojení dodnes. V neděli oslaví své druhé narozeniny a bumbá krásně, kolem litru denně. Nejraději má šťávu z jablek a mrkve z odšťavňovače. Já piju taky hodně (taky pořád lítám na wc 😀). Doufám, že mu to vydrží a bude mít dobrý pitný režim i ve školce.

vequi
30. dub 2015

Dcera 8 měsíců pije z hrníčku od 7 měsíců. Bylo to nové a moc jsme nevěděli, co s tím, ale teď už to zvládá sama. Vodu ani sáčkové bylinkové čaje nechce, ale moc jí chutnají granulované čaje Hipp Ovoce-Rooibos čaj s isomaltulosou nebo Ovoce a meduňka s isomaltulosou. Pitný režim dodržujeme a díky chuti to je jde mnohem lépe 🙂

ninusch
1. kvě 2015

Máme s tím trošku problém, protože já sama pití bohužel zrovna moc nedám :( Musím se tedy hodně soustředit na to, abych zásobovala pitím dostatečně naší mladou. Dobrým řešením byl v tomhle případě i na doma hodně barevná lahev s uzávěrem, která ji láká a baví ji z ní pít. Perfektní to bylo, když jsem čekala prcka. Mladá se o celý průběh a narození brášky moc zajímala a zjistila, že musím hodně pít, aby bylo miminko v bříšku v pořádku. Tak za mnou chodila každou chvilku a upozorňovala mě, že se musím napít a tak jsme začaly hodně pít obě 🙂

alyssa.anna
1. kvě 2015

Naše skoro 2 letá Elinka pije myslím docela dobŕe Denně vypije tak 400 - 500ml tekutin, nejraději má instatní čajíky. Snažím se jí učit pít z hrnečku, ale teda víc jak jeden doušek zatím nezvládá a zlije se jak vodník 😀
No a já.....ehm... Bylo období, kdy jsem zjistila, že skoro nepiju. Prostě jsem si nevzpomněla, pila jen z nutnosti a musela jsem přejít k "monitorovacímu systému" na lednici jsem si dala papírek a za každou vypitou 2dcl skleničku jsem si na něj namalovala srdíčko.Večer jsem spočítala a kolik sklenek bylo pod 2 litry, za každou jsem dala do pokladničky 20Kč a něco za to pak koupila buď manželovi nebo malé a jak jsem pak pěkně pila a měla přehled kolik jsem toho vypila 😀 Teď beru přes den spoustu léků, vápníků, hořčíků, Déčka aopd což musím pořád něčím zapíjet tak aspoň vím, že zase nějaké ty dostatečné tekutiny do sebe dostanu 😀

kachna79
1. kvě 2015

Ahoj maminky, docela vam zavidim ze vase deti vubec piji, nas Misa zatim vsechny tekutiny krome materskeho mleka odmita. Musela sem hned po materske nastoupit do prace a mame s tim docela problem. Sice krasne papa ze lzicky, ale piti mu proste nejde.. Jsem z toho docela zoufala, ale verim, ze se nam to taky podari, zrovna cajiky HIPP jsme jeste nezkouseli tak treba mu zachutnaji 🙂

lenulavymlatilova
1. kvě 2015

Ukradl tátovi půllitr se šťávičkou

lezdr
1. kvě 2015

Miminko přijde za měsíc, tak hledáme všechny možné info...... a na čaje HIPP se chystáme 🙂

faminka
1. kvě 2015

Ja vzorem urcite jdu, piju cca 3 litry denne, po kolapsu ledvin jsem poucena 😉 mala zatim pije jen UM, snazim se ji propasovat i vodu, caj, ale zatim bez valneho uspechu 😉 nejvic ji bavi si s tim netekoucim hrnickem hrat 😉 a uplne nejvic ji bavi, kdyz z netekouciho udela tekouci 😉

jitim
2. kvě 2015

Musím přiznat, že prostřední syn má problémy s předními zoubky. Nikdy nepil z dětské lahvičky, ale sladké pití ano...takže u maličké si na to dám velký pozor a budu zdravé pití pečlivě vybírat.

ewulka88
2. kvě 2015

Kluci mají 10 měsíců a zatím pijí z učících hrnečků...snažím se jim dát alespoň 200 ml..avšak někdy je to míň a někdy by naopak vypili rybník🙂

mamamili
2. kvě 2015

Já dávám synovi sama napít jelikož je to lenoch a nechce si držet sám lahvičku, ale už chci přejít na učící hrníček tak uvidíme jak se zadaří🙂.

myskyyy
2. kvě 2015

Náš Matýsek si dává čajík před spinkáním ve dne a po svačince/obědu 🙂 Nejraději má Hipp šípkový a já jsem moc ráda, že nám pomohl ho naučit na pití jiných tekutin než umělého mlíčka Hipp. Snad to tak bude i nadále 🙂