SOUTĚŽ: ubrousky HiPP ULTRA SENSITIVE

lidka_hipp
2. únor 2016

Taky si svůj život neumíte představit bez vlhčených ubrousků? Pro mě jsou doslova darem z nebes 😀

Věřím, že i vy berete vlhčené ubrousky jako něco moc užitečného, a tak tu pro vás mám soutěž o OPRAVDU VELKÝ BALÍK našich Čistících vlhčených ubrousků HiPP. Stačí napsat, kdy vám ubrousky pomohly a zachránily situaci 😀 Pět nejvtipnějších odpovědí se může těšit na pořádný balík 🙂 V každém z pěti balíků budou celkem 3 velké balení (4x56) našich Čistících ubrousků HiPP ULTRA SENSITIVE, tedy dohromady 672 jednotlivých kusů ubrousků.

Abyste věděly, o co soutěžíte, tak tady pár informací k našim ubrouskům:

Pro velmi citlivou pokožku miminek jsme vytvořili HiPP Čistící vlhčené ubrousky ULTRA SENSITIVE s jemnými vlákny, které umožňují mimořádně šetrné očištění pokožky. Ubrousky jsou napuštěny jemným pleťovým mlékem, které obsahuje výtažek z BIO mandlí. Jsou proto vhodné už od narození. Hodí se i na ošetření pokožky se sklonem k alergiím a atopické dermatitidě, protože nejsou parfémované, neobsahují éterické oleje, mýdlo, barviva, parabeny a ani složky živočišného původu. Mají neutrální pH a nejsou běleny chlórem. Více: http://goo.gl/8lLJBn

tomikkubik
2. únor 2016

Ubrousky mám po ruce stále, čistím s nimi snad vše. TElevizi, počítače i zem. Přinejhorším je použiji i na smrkání nebo když se v obchodě pořežu o obal a spustí se mi krev, protože vaše ubrousky, ty mám v kabelce kdykoliv. Kdyby to kohokoliv kdekoliv chytlo, mam prvni zachranu 🙂

lenkaatom
2. únor 2016

Ubrousky poslední rok nosím v kabelce neustále 😀 , protože od té doby se se u nás na vesnici kopala kanalizace, tak se z domu nedalo vyjít suchou nohou. Hodili se nám, jak na čištění bot tak i pusy od bláta menšímu synovi, když zakopl. 😀 😀 😀

superterik
2. únor 2016

Ubrousky jsou vážně univerzálním pomocníkem - od čištění miminka, přes domácnost a taky když Vás náhodou zneuctí malý opeřenec 😀

bledulka84
2. únor 2016

Malou se snažím pomalinku odplenkovávat, nočníček má volně na zemi a obvykle ho i použije, ale jednou se stalo, že si zalezla do dětského stanu a tam hodila bobek a pak vylezla celá "pomalovaná", to byly ubrousky veliká záchrana, i když ani bez sprchy se to neobešlo.

pavlinecenka
2. únor 2016

Vlhčené ubrousky zachraňují zadek i mému psovi, když zbasti trávu 🙂

petracig
2. únor 2016

Vlhčení ubrousku jsem maximálně ocenila při procházce, kdy jsme kočárkem vjeli do psího exkrementu. Jinak nevím, co bych si počala 😀

mari90
2. únor 2016

Tak doma ubrousky pouzivam temer na vse. Samozrejme na ocisteni zadecku, na misto wc papiru, kdyz dojde, ale jsou i skvelym pomocnikem v domacnosti. Perfektne se s nima da vycistit trouba, zaspinene obklady v kuchyni od mastnoty. No a nedavno jsem s nimy vycistila a i zasly lustr a diky nim je ted jako novy 😀. No a mimo domov je pouzivame take na vse co jde, ocisteni bot, ocisteni kocarku od blata a samozrejme na ocisteni dcerky od cehokoliv. Naposledy jsem ji z bot vlhcenymi ubrousky odstranovala psy hovinko, ktere vyslapla 😀 Bez vlhcenych ubrousku uz si zivot nedovedu predstavit 😀

markytka_1
2. únor 2016

Šli jsme s pejskem na stříhání a že už byl pěkně zarostlý 🙂 Po cestě si však vzpomněl, že se musí ještě vykadit, než dojde k panu holiči. Zákon schválnosti funguje a zůstalo mu to na zadku v chlupech. Naštěstí jsem měla sebou ubrousky, tak jsme mu zadek pořádně utřeli 🙂 Pan holič se divil, že voní úplně jak jejich miminko 😀

monunkaaa
2. únor 2016

Od te doby,co se beruska narodila,tak mam ubrousky stále pri sobe..
V čem mě asi zachránily bylo,kdyz mi babicky pejsek pocural kocarek,ktery jsme měli nakladat do auta,tak to se fakt hodily 😀
.. jinak bezne kamarádky dceruska s nima u nas umyva jejich pejska,naší zelvicku a všechno,co ji padne pod ruku 🙂

tria002
2. únor 2016

Me zachraňují život denodenne. zvlášť od te doby, kdy ma prcek , kromě kojeni, i normální jídlo a jeho plinky se proměnily ve zbraně hromadného ničení.

Nejvíc pomohly, když se mi pokakak při čekání na starší dceru. Před školou. A já ho zrovna mela na zádech, v šátku. prebalovala Jsem na trávníku,zrovna zazvonilo. Myslim, ze vice zelené barvy pohromadě už nikdy neuvidim. základka sloučena s gymplem. 🙂 takže diváků bylo vážně dost.

Mimochodem: dcera dělala,ze nás nezná..

zazana81
2. únor 2016

Ubrousky nám jednou poskytly doslova PRVNÍ POMOC ! Když jsme byly s dcerou na procházce, já ještě tlačila kočárek se synem a ona pobíhala po parku a sbírala klacíky na nějakou stavbu, omylem šáhla na klacík ležící v psím výkalu. Fůůůůůůůůůůůj, mojí hrůzu nemusím ani popisovat. Bleskově jsem vytáhla z tašky ubrousky a jala se tu ošklivost z dcery rukou otírat. Pak už jsme jen pelášily domů to pořádně domýt, ale nebýt ubrousků, tak mě asi raní mrtvice, nevěděla bych rychle, co s tím.

kuliseks
2. únor 2016

To jsem takhle nedávno utírala zadeček našemu miminku, že ho přebalím. Najednou vytryskla další várka😀 ubrousek mi tehdy zachránil ruku a možná i tělo 🙂 byl ve správnou dobu na správném místě😀

verkaunka
2. únor 2016

U nás jsou ubrousky jako mobil-vzdy a stále při ruce...mam je v každé místnosti i v aute...naše holčička s nimi utira prach, a nedávno mi manžel vyprávěl, ze vezl kolegu domu a cestou si kupovali bagetu a co se nestalo..kolega si uspinil bundu a když mu manžel podával ubrousky, kolega odvětil slovy-jeste ze mas dítě, jinakk bych byl v...😀

p_ch
2. únor 2016

nevím jestli je to vtipné ale nejvíc mi pomáhá venku při běžných činnostech- utírám vozíky v nákupním centru, čistím ruce od písku, boty od hovínek... doma tím utírám prach a hlavně bezvadně leští zrcadla :D

petullama
2. únor 2016

Tak jako všechny maminky i já mám ubrousky pořád u sebe v kabelce, když jdeme ven, i když jsem v práci 🙂 Jinak aspoň jedno balení máme v každé místnosti bytu 🙂 V kuchyni nesmějí chybět, utírám jimi téměř cokoliv...

lilinnka
2. únor 2016

Vlhčené ubrousky mám stále u sebe a nejednou mě zachranily. Vtipné to moc nebude, ale příhoda z minulého týdne dokládá, že se bez nich neobejdeme. Syn upadl a rucickou si sáhl přímo do psího exkrementu ☹ nebýt ubrousků, tak nevím.

jaja01k
2. únor 2016

Pamatuju si, jak jsem šla poprvé do herny s oběma dětmi. Staršímu bylo 15 měsíců, mladšímu 6 týdnů. Mladší začal plakat a já ho musela chovat. Starší chtěl sušenku. Za chvilku přišel, rožvýkanou sušenku si vyplivl do dlaně a podával mi to. Nemohla jsem v tu chvíli dělat nic jiného než nastavit ruku. Tak jsem tam tak nešťastně stála, plačící miminko na jedné ruce, rozmblecanou hmotu ze sušenky v druhé. Najednou ke mně přišla jedna hodná maminka a podala mi vlhčený ubrousek. V tu chvíli jsem opravdu měla pocit, že mi tím zachránila život 😀

1992erika
2. únor 2016

Vlhcene ubrousky mám neustále u sebe, bez nich bych nevytahla paty z bytu 🙂 už nám nekolikat pomohly. Právě minulý týden nás zachránily. Byli jsme nakupovat a stali jsme ve frontě u pokladny a najednou se naš skoro 8mi měsíční Domca pozvracel , nahodil sebe, kočárek aji pokladnu tak jsem hned sáhla po vlhcenych ubrouskach , utrela jsem to ubrouskama a jako by se nic nestalo 🙂 nevim co bych dělala , kdybych je nemela 🙂

renda12
2. únor 2016

Ubrousky máme jak v kabelce tak v autě nedovedu si představit v této době že půjdu jist bez toho aniž bych si utrela ruce protože jsou všude bacili fuj a v autě z jednoho důvodu jen to zahanec potu ooblast nás dlouhých cestách to se vždy ubrousky utiram snad celá a hned mám lepší pocit já i manžel že nesmrdime jak tyto prasata 🙂

sarka49
2. únor 2016

u nás 100procentně teď na vítání občánků. Na doporučení kamarádky jsem si koupila ubrousky od Hipp a osvědčili se. Malá má citlivou pokožku a vůbec ji nevyhovují ubrousky od jiných značek. Doteď jsme používaly perlan a vodu. Malá byla tak zakaďousovaná, že by ji papírové ubrousky nestačili ani omylem. Od této chvíle si je beru na každou cestu kamkoli a možná budeme používat i doma.

uglyduckling
2. únor 2016

Já jsem šla na pracovní pohovor a než jsem odešla z domu ještě jsem se pomazlila se synem. Přijdu tam, stojím před místností, ve které sedí přijímací komise a jen tak zběžně kouknu do zrcadla, které tam viselo sedle těch dvěří a vidím na své černé halence na jednom rameni obrovský sušenkový flek. Ten můj malý tajtrlík na mě před odchodem (asi pro štěstí) slintnul, já ja to hodila koženou bundičku, takže veškerý ten sušenkový slintanec se mi vpil do halenky a udělal parádní flek o průměru cca 10 centimenrů. No krve by se ve mě nedořezal. Naštěstí mám v kabelce pořád balení vlhčených ubrousků, takže jsem flek před zrcadlem ještě stihla vypulírovat než si mě zavolali dovnitř, ale bylo to teda tip ťop 🙂 Ubrousky používáme pořád na všechno, ale tenkrát mě zachránily před pořádnou ostudou 🙂

bara_doc
2. únor 2016

U nás zachránili život mojemu taťkovi, když dostal průjem v lese 🙂

emtinka
2. únor 2016

Zatím je používám především na pejska 🙂, když se mi nechce cpát do vany, ono s tím bříškem to moc nejde a je to pro mě pohodlnější, 🙂 a myslím, že i on si je zamiloval. Má raději ubrousek než vanu s vodou . Krásně se mu dají otřít pacičky a případné nečistoty 🙂

victress
2. únor 2016

bez vlhčených ubrousků nevycházím z domu, vždy se ujistím, že je mám v kabelce, v tašce na kočáře, v batohu, prostě všude 🙂 ocenila jsem je i jako svobodná bezdětná na rande, na svatbě, v obchodě, na výšlapu 🙂

vkatu
2. únor 2016

U nas me ubrousky zachranily kdyz maly pozvracel v restauraci kamaradku, kdyz ochutnal lososa :D jinak nosim ubrousky u sebe porad. Pouzivame ruzove hippacme uz od mala a jsme velmi spokojeni 🙂

victress
2. únor 2016

@bara_doc jenom jestli ti dovolil to tady prozradit veřejně 😀 😀 😀 😀

vkatu
2. únor 2016

* hippacke 🙂

vercula7
2. únor 2016

Ubrousky mi zachránili život když mi dcera počmárala koženkovou sedačku ničím jiným to nešlo ale ubrousky Hipp mě zachránily .UFFF

zirafa1
2. únor 2016

Vlhcene ubrousky pouzivam snad na vse-deti, ruce, nabytek, boty, stiram s nimi prach a i manzel je v nouzi nejvyssi tam, kam chodi i pan kral sam, ocenil. 🙂

kiki83
2. únor 2016

u nás používame ubrousky jak já a syn tak i manžel, který je nosí i na čekanou a když se mu podaří něco ulovit,tak mu příjdou vždy vhod. A já jimi jednou dokonce čistila skla u auta, když mi došla voda v ostřikovači a cestou z lesa se mk povedlo obházet auto bahnem až po střechu 😉