VELKÁ SOUTĚŽ: Hrajeme o 50 příkrmů HiPP

lidka_hipp
15. pro 2014

Mám tu další soutěž pro všechny maminky, co sledují naše Dni s HiPP 🙂 Jak by se vám líbilo vyhrát balík hned 50 příkrmů HiPP? A právě takový balík tu mám připravený pro jednu z vás!!!

Stačí poslat fotku svého miláčka s jídlem a napsat, co papá nejraději 🙂 Odpovídat můžete do neděle 21. prosince do 12 hodin. My pak vybereme jednu maminku, která od nás obdrží velký balík plný dobrot 🙂 V neděli večer pak oznámíme její jméno.

Mimochodem, příkrmy HiPP jsou přizpůsobeny nutričním potřebám vašeho miminka. Vyvíjíme je s odborníky na dětskou výživu. Dbáme na to, aby naše potraviny byly opravdu kvalitní. Nepoužíváme žádná umělá zahušťovadla, konzervanty ani barviva. Každá surovina, kterou zpracováváme, musí projít systémem přísných kontrol a testování. Proto také v našich příkrmech nenajdete rezidua pesticidů, herbicidů, umělých hnojiv a jiných škodlivých chemikálií.

Obsah každé skleničky musí projít systémem zajištění jakosti s až 260 kontrolami, od rozborů půdy, až po analýzu surovin a testy hotového výrobku. Jakmile naši farmáři sklidí a dovezou ovoce a zeleninu, testují se všechny suroviny na přítomnost nejdůležitějších látek. Pokud by naše laboratoř zjistila jakoukoli látku, která tam nepatří, nebude se daná surovina vůbec zpracovávat.

svatkak
17. pro 2014

Malá papá pouze příkry od Hippu jsou totiž nejenom chutné, ale máme v nich jistotu,že jsou kvalitní.

stoupicek
17. pro 2014
arte.p
17. pro 2014

No přece čokoládu...Nene, zatím jen MM, čokoládě se budeme vyhýbat jako čert kříži, ať neskončí jako maminka čokoholička

alyssa.anna
18. pro 2014

My milujeme buchty, záviny, koblížky a sladké pečivo všeho druhu. Na fotce je dnešní snídaně - tvarohový závin "na pohodu u pohádky" 😀

alyssa.anna
18. pro 2014

a ještě tu fotku 😀

radulka57
18. pro 2014

Nejradši mám borůvky 🙂

ladik1
18. pro 2014

Honzík úplně nejraději dýni 😉

kasenkaaa
18. pro 2014

Moje nejoblíbenější jídlo je mlíčko od maminky, potom dostávám ještě lahvičku s mlíčkem, které mi taky moooc chutná. Jsem ale velký jedlík a už bych si dal nějakou novou dobrotu 😝 . Maminka konečně pochopila, že mám pořád hlad a byli jsme dnes společně koupit moje první skleničky, nemůžu se dočkat až je ochutnám 😉

klaaris
19. pro 2014

Vojtíšek už vyzkoušel všechny příkrmy od HIPPu pro děti od 4. a 7. měsíce. Nejraději má boloňské špagety, ale i všechny ostatní druhy mu moc chutnají. Jeho radost z jídla je toho důkazem 🙂

paajaa18
19. pro 2014

Kubíkovi jsou 4 měsíce začaly jsme s příkrmama a moc mu zachutnala první mrkvička od hippu, během týdne si krásně zvykl na lžičku a baští o stošest 🙂 ...... na fotce jí mrkvičku úplně poprvé takže to má všude ale je spokojený :D

mamamili
19. pro 2014

U nás nejvíc vede mrkvička s brambůrkem🙂 a takto se tváří u jídla🙂

makrelka91
19. pro 2014

No a co že nevyhrajem, ale zúčastníme se 😀 milujeme ovoce ale dneska snědla i samotnou brokolici málem i se skleničkou 😀 a hippácká krůtička je nej <3

fmartinkaf
19. pro 2014

Náš domácí název - řízek 😀

fmartinkaf
19. pro 2014

A madlem také nepohrdne 🙂

jannka15
19. pro 2014

Ovocné přesnídávky Hipp mi moc chutnají 🙂

rituska88
19. pro 2014

Náš Pepíček má nejradši rýžové kašičky a zeleninku všeho druhu. Chutná mu všechno, kromě brokolice 🙂

buggyna
20. pro 2014

Co nejvíc chutná našemu broučkovi ... no úplně všechno 😀

frapik
20. pro 2014

Kupované příkrmy oceňuji velmi hlavně na cestách. Z těch od Hipp máme oblíbeny zejména Bio polévky (třeba Bio zeleninová s krůtím masem či Bio slepičí s pšeničnou krupicí). Myslím, že polévky jsou ve stravě dětí velmi důležité a jsem ráda, že na pamatují i v Hipp. Doma si naše 11 měsíční dcera ráda pochutná na jogurtu s banánem a piškotem. Jak to vypadá v praxi, vidíte na fotce. Prostě pohoda. 🙂

petit_grisu
20. pro 2014

Lukášek má zatím nejraději mlíčko Hipp. Příští měsíc ale začínáme ochutnávat i mrkvičku a jiné dobroty, tak jsem zvědavá, co mu bude chutnat nejvíc. 😵

majaja88
20. pro 2014

nejradši?! doslova žere mámu 😀 ale jinak nepohrdne ani dýničkou s masíčkem 😀

marka123
20. pro 2014

Spapam vsechno,nejvetsi radost mi ovsem udelaji dlouhe krupky 🙂

pexinka81
20. pro 2014

Dobrý večer 🙂...u nás každý basti rad něco jiného...Míša, ten nejstarší miluje rajskou, tu by mohl denně....dvojcatka, Jirik a Anežka - 17měs - on miluje brambory s cimkolic, ona pro změnu těstoviny 🙂...ale co milují všichni tři je nějaké to krupani do ruky, tj.piskotky, kukuricni krupky a krehke platky a polystyreny...a diky bohu za to.... neb prostě bez kuse zvance by nejspis nemohla vzniknout ani rodinná fotografie....s prazdnou rukou totiz měly vždy něco jiného na práci - zdrhat, hrát si - hlavně nespolupracovat 🙂🙂🙂

matous24
20. pro 2014

Kristiankovo uplne prvni mrkvicka pred tremi dny... 🙂

sedmiteckas
20. pro 2014

Jsou mi 4 měsíce a týden, a od narození mám nejradši mlíčko. Mám ho tak ráda, že ho popíjím i na procházce, na náměstí ve Zlíně. Už ale postupně ochutnávám i zeleninku - zatím jsem baštila mrkev, brokolici, červenou řepu a bramboru. Největší úspěch měla mrkvička.

katka.mh
20. pro 2014

Tady jsem poprvé zkusil brokolici, je to dobré? Musím se nad tím zamyslet 🙂

hohe
20. pro 2014

Mapování papání naší Aničky v průběhu jejího prvního roku 🙂

blazpe
20. pro 2014

Pred tydnem jsme zacali s prvni mrkvickou. Vybrali jsme Hipp a berusce moc chutnala.
Samozrejme jsme museli takovy velky okamzik jako je prvni "poradne jidlo" zdokumentovat ;)

berusinecka
20. pro 2014

Oba dva kluci mají nejraději když jim upeču k narozeninám dort. To se mohou ULÍZAT. 😀 Je ale pravda, že ten menší úplně zbožňuje maminčino mléčko. Když je nešťastný, špatně se vyspí, spadne,.. tak je to jeho jistota. Napije se a je klidný a šťastný. Rádi taky mají, hlavně na cestách, různé přesnídávky a ten menší i různé příkrmy 🙂