VELKÁ SOUTĚŽ: Hrajeme o 50 příkrmů HiPP
Mám tu další soutěž pro všechny maminky, co sledují naše Dni s HiPP 🙂 Jak by se vám líbilo vyhrát balík hned 50 příkrmů HiPP? A právě takový balík tu mám připravený pro jednu z vás!!!
Stačí poslat fotku svého miláčka s jídlem a napsat, co papá nejraději 🙂 Odpovídat můžete do neděle 21. prosince do 12 hodin. My pak vybereme jednu maminku, která od nás obdrží velký balík plný dobrot 🙂 V neděli večer pak oznámíme její jméno.
Mimochodem, příkrmy HiPP jsou přizpůsobeny nutričním potřebám vašeho miminka. Vyvíjíme je s odborníky na dětskou výživu. Dbáme na to, aby naše potraviny byly opravdu kvalitní. Nepoužíváme žádná umělá zahušťovadla, konzervanty ani barviva. Každá surovina, kterou zpracováváme, musí projít systémem přísných kontrol a testování. Proto také v našich příkrmech nenajdete rezidua pesticidů, herbicidů, umělých hnojiv a jiných škodlivých chemikálií.
Obsah každé skleničky musí projít systémem zajištění jakosti s až 260 kontrolami, od rozborů půdy, až po analýzu surovin a testy hotového výrobku. Jakmile naši farmáři sklidí a dovezou ovoce a zeleninu, testují se všechny suroviny na přítomnost nejdůležitějších látek. Pokud by naše laboratoř zjistila jakoukoli látku, která tam nepatří, nebude se daná surovina vůbec zpracovávat.
Stručné shrnutí
- Příkrmy HiPP jsou v příspěvku prezentovány jako potraviny přizpůsobené nutričním potřebám kojenců, bez umělých zahušťovadel, konzervantů a barviv, přičemž suroviny podle značky procházejí až 260 kontrolami od rozborů půdy po analýzu hotového výrobku.
- HiPP nabízí v diskuzi zmíněné formáty produktů jako skleničky, kelímky, ovocné přesnídávky, kašičky a BIO polévky (v textu uvedeny např. "Bio zeleninová s krůtím masem" a "Bio slepičí s pšeničnou krupicí") a také kojeneckou výživu označenou jako "Hipp Bio Combiotic 1".
- Některé matky v diskuzi uváděly, že kupované příkrmy HiPP používají jako praktickou zásobu na cesty nebo jako náhradu, a několikrát bylo zmíněno, že večerní BIO kašička od 4. měsíce pomohla dítěti déle spát.
Nejčastější otázky
Q: Jaké typy příkrmů HiPP jsou dostupné pro kojence?
A: V diskuzi byly zmíněny HiPP skleničky a kelímky, ovocné přesnídávky, kašičky, rýžové kašičky, Bio polévky (např. "Bio zeleninová s krůtím masem", "Bio slepičí s pšeničnou krupicí") a kojenecká výživa "Hipp Bio Combiotic 1".
Q: Jsou příkrmy HiPP bez konzervantů a umělých přísad?
A: HiPP ve vlákně uvádí, že nepoužívá umělá zahušťovadla, konzervanty ani barviva a že suroviny jsou testovány na rezidua pesticidů, herbicidů a umělých hnojiv.
Q: Ve kterém věku rodiče v diskuzi začínali s příkrmy?
A: V diskuzi rodiče uváděli začátky mezi 4., 5. a 7. měsícem; konkrétně byly zmíněny "BIO od 4. měsíce", první přesnídávky a příkrmy po 4. měsíci a ukončení zavádění příkrmů před 7. měsícem.
Q: Které příchutě příkrmů HiPP rodiče nejčastěji zmiňovali jako oblíbené?
A: V diskuzi se nejčastěji objevily mrkvička, dýně, červená řepa, pastiňák, špenát, bramborové pyré s kukuřicí a krůtou a boloňské špagety jako často oblíbené příchutě.
Q: Proč rodiče používají kupované příkrmy místo domácích jídel?
A: Rodiče v diskuzi uváděli, že kupované příkrmy HiPP jsou praktické na cesty, slouží jako zásoba, pomáhají při situacích, kdy dítě odmítá domácí jídlo, a některým rodičům „jedou“ více než domácí příkrmy.
Závěry z diskuze
Shoda
- Mnoho dětí má jako hlavní stravu mateřské mléko.
- Rodiče často používají kupované příkrmy HiPP jako doplněk nebo na cesty.
- Mezi oblíbenými příchutěmi v diskuzi vedou mrkev, dýně a červená řepa.
Sporné názory
- Kupované příkrmy jsou lepší než domácí příkrmy vs. domácí BIO/čerstvé z vlastní zahrady.
- Začít s příkrmy už od 4. měsíce vs. počkat na 5. nebo 7. měsíc.
Otevřené otázky
- Kdy je optimální začít s příkrmy pro konkrétní dítě (4., 5. nebo 7. měsíc)?
- Jaký má dlouhodobý vliv večerní BIO kašičky zavedené od 4. měsíce na spánek dítěte?
Zmíněné značky a firmy
HiPP, Hipp, Dni s HiPP, ddstrancice.cz
Zmíněné produkty a metody
příkrmy HiPP, skleničky, kelímky, ovocné přesnídávky, kašičky, rýžové kašičky, rýžové křupky, Bio polévky, "Bio zeleninová s krůtím masem", "Bio slepičí s pšeničnou krupicí", "Hipp Bio Combiotic 1", předsnidavecky, "BIO od 4. měsíce", boloňské špagety
Místa a osoby
Zlín, Strančice
Anetka je naštěstí jedlík a papá s velkou chutí vše, co dostane. Ale moc ráda má pastiňák, batát a řepu. A ze skleniček u ní rozhodně vede bramborové pyré s kukuřicí a krůtou od Hippu, to by snědla hned několik skleniček naráz.
A když papá, tak si vždy hlídá kelímek s jídlem, aby jí ho někdo náhodou nevzal předčasně a ona třeba o jedno sousto přišla 🙂
U nás k jídlu vyhrává papání od Hippu a to díky mé babičce, která svou pravnučku touto značkou (ačkoliv má babička vaši značku přejmenovala na Hipphop) velmi ráda zásobuje. Ale vzhledem k tomu, že objevujeme svět v jeho celé parádě tak rádi prohlížíme dobroty ve špajzu a milujeme na hraní kostky cukru ☺ (do toho se s oblibou ráda zakousne)
Moji rošťáci už jsou na příkrmy velcí 🙂. U nás teď nejvíc fičí kynuté knedlíky s povidly (možná nápad na novou příchuť příkrmu ve skleničce🙂). Jako miminko malá měla ráda dýni od vás. Každopádně výhře se nebráníme, jen nám jí prosím případně neposílejte domů, ale rovnou na tuto adresu http://www.ddstrancice.cz/kontakt/ a jestli se to stihne do Ježíška, tak by to byl moc pěkný dárek.
😉
Náš Adámek,
právě začal papat příkrmy.
Začali jsme na oběd dávat zeleninové dobrůtky od HIPP a je spokojený i maminka jak mu chutná.
Po 5 měsících jsem se vyspala 😅 😅 😅 poté, co jsem poprvé malému dala na noc kašičku, jednoznačně BIO od 4. měsíce HIPP, které jsem už udělala zásoby. 😅 😎
Dávám ji už pravidelně a malý se nebudí a spokojeně spinká.
Tímto děkuji a těším se na další dobrůtky, které budeme i nadále zkoušet 🙂
Michalka po jídle - měla krůtu s rajčátky a ačkoli to má defacto všude, moc jí chutnalo. 🙂. Zatím jí pěkně, z masozeleninových příkrmů jí chutná nejvíc kuřecí se zeleninou a bramborem. Celkově nejradši má ovocné přesnídávky a kašičky. Nepohrdne ani sušenkou a to ještě nemá žádný zub. Je také milovnicí ovocných šťáviček - švestkové i jablečné. Stále zkoušíme nové chutě, ale přiměřeně k věku, před Vánoci ukončí 7. měsíc.
Tak tady jsme v lete byli na houbach a toto jsme behem 1hod a30 minut našli.... Hrde jsme se u toho vyfotili a pak nam to lezlo krkem...🙂malinkej nas papa jen hipp predsnidavecky protoze jsou nejlepší... Babicky mu zkouseli davat jine znacky a nechtel to. Vi co je pro nej dobré.... A urcite mi se nam hodilo jich tech 50 vyhrát... Tak snad budeme mit stesti
První příkrm dostal jsem loni na jaře,
vařenou mrkev, kterou nechtěl ani pes na dvoře.
Rodiče mi řekli, co s Tebou malý človíčku
a ukázali mi od Hippu skleničku.
Ikdyž to doma vypadalo jak po velkém třesku,
snědl jsem to do dna rychlostí blesku.
Mrkev, dýně, špenát, ovoce,
vše od Hippu chutná mi velice.
Teď už je mi aspoň o rok víc,
ale kromě Hippu nejím skoro nic.
Cítím se stále líp a líp,
zvlášť když se v košíku hromadí Hipp 🙂








































- Damiánek 5 měsíců - začal před měsícem papat své první přesnídávky a příkrmy (popravdě mu také více "jedou" ty kupované než ty doma dělané ?) 😀 - nejvíce mu chutná pastiňák, mrkvička a rybička s brambory a zeleninou - přesto, ale nadevše ještě stále vyhrává UM Hipp Bio Combiotic 1 ... a jak po něm krásně roste a sílí ...
... ☹ kdyby se nám povedlo vyhrát příkrmy, byli bychom pod vánočním stromečkem nejšťastnější - babičky už něco málo nakupují, aby měl Damiánek co papat, ochutnávat a zkoumat, ale on má tak velikááánskou spotřebu, že by nám to vytrhlo trn z paty.