Chodíte na procházky i v těchto chladných dnech?

gabrisova_vivaxcz
27. led 2017

Před námi je poslední lednový víkend. Vypadá to tak, že i tento bude pořádně chladný. Chodíváte s vašim děťátkem pravidelně na čerstvý vzduch i během takových chladných dní?

megynka13
27. led 2017

Určitě ano 🙂 A musím zaklepat, ale moje dcera nebyla NIKDY nemocná, samozřejmě kromě občasné rýmy 🙂 Takže určitě platí, že je důležité dítě pomalu otužovat a nevysedávat pořád jen doma, protože je zrovna zima, nebo prší ;)

77moona
27. led 2017

@gabrisova_vivaxcz Pokud není víc než mínus deset, chodíme ven dvakrát denně, v součtu cca na čtyři hodiny.

blahova_andrea
27. led 2017

chodíme i po -10, ale na krátkou dobu. s novorozencem bych nešla, ale s větším mimčem či dítkem v tom problém nevidím. záleží na zdravotním stavu a délce pobytu venku 🙂

catf
27. led 2017

@gabrisova_vivaxcz chodíme na 2 hodiny ráno a odpoledne, takže celkem 4. Dceři bude 6 měsíců, chodíme takhle už od jejího narození.

gabrisova_vivaxcz
autor
27. led 2017

Čerstvý vzduch je super jak pro děti, tak pro rodiče, je tak? 🙂

evilin
27. led 2017

My pravidelně nechodíme. V zimě vlastně skoro vůbec. Máme tady hrozný smog ☹ a ani se nám nechce. Navíc malá ještě nechodí a v kočárku jen sedí a kouká a není z toho nijak nadšená. Až bude hezky a to uz bude umět chodit tak budeme zase chodit na dlouhé procházky, jak jsme byli zvyklí. Malá nebyla ještě nikdy nemocná 😁 ...... To jen tak pro změnu v teto diskuzi 😁

okakik
27. led 2017

Chodíme odpoledne do -5 a tak asi na hoďku

pexinka81
27. led 2017

my chodíme ven vesměs za každého počasí, jsme zvyklý z lesní školky ....syn od tří do šesti let ještě ke všemu chodil do lesní školky, kde byly venku od rána do odpoledne, za každého počasí....dodneška si pamatuji, je tomu asi rok a něco zpátky...ráno venku hrozně moc pršelo, koukla jsem se a řekla jsem, "ksakryš, tam leje jako z konve ☹ "....syn, ještě rozespalý se podíval ven, oči se mu rozzářily a řekl "paráda, budeme mít v korytě potok a budeme se klouzat (po blátíčku samozřejmě 🙂 ...

lenbela
27. led 2017

Chodíme tak do -5 °C. Na 1 až 3 hodiny, dle počasí. Při větším mrazu raději ne, jen když to je nutné. Ve smogu se taky snažím nevycházet.

magdanaty
27. led 2017

Mám tříměsíční dceru a chodim den ne na 1-2 hod, ale jen do -5..

pomoztekacence
28. led 2017

Pokud mala není nemocná chodime ven min.na hodinu a pul a max.na pět hodin.Ano čerstvý vzduch je nejlepší i pro nás rodiče.Ja když nejdu ven tak me bolí hlava a pres jaro léto budeme jako každý každopádně ještě o dost déle venku.🙂

netanel
28. led 2017

My chodime kazdy den. Kdyz mrzne hodne, tak cca na hodinu a pul. Doma mi spi jen dopoledne, kdybysme odpo nevyrazili, byl by vzhuru, takze pro me jasna volba.😀

yerry
28. led 2017

@gabrisova_vivaxcz my bohužel chodíme málo. Jsme smogove město a rozptylove podminky jsou tu hodne spatne. Ale jakmile jsou dobře jdem i když mrzne. Ale zatím jen do -5 jelikož mala ještě nemá ani 2 měsíce

jasica77
30. led 2017

Mame dceru 4 a pul mesice,chodime kazdy den kolem poledne kdy je vetsinou nejtepleji tak na 2 hodky, taky do tech -5 max.

absintka19
30. led 2017

Ja tedy mimco mam jen v brise ale kazdy den tak na 3-4 hodinky to dam, i -17 🙂 doma mezitym vyvetram, zatopim (mam termostat pres wifi takze i na dalku si zapnu/vypnu). Nemoci nas obchazi obloukem 🙂 s novorozencem bych volila jen na chvilku, cim starsi tak pridame na delce pobytu 🙂 horsi je to v lete, kdyz jsou vedra, v zime se clovrk oblece, v lete v paraku kuzu svlect neumim jeste 🙂

suzief
30. led 2017

Ano

stastnablcha
31. led 2017

kazdy den 2x zakazdym aspon na hodku

dinushka00
31. led 2017

My chodíme od narození za každého počasí, když byl malinky tak do - 5 teď chodíme i v - 10 někdy i víc. Bohužel pejsek doma nepočká až bube pěkné počasí. ☺️ samozřejmě to v těch - 10 a - 15 neprodlužujeme, jen 20 minutek. 😊ale čerstvý vzduch je fajn a lepší než sedět doma ☺️

katie87
31. led 2017

Taky chodíme klidn i na 3hodky😜, doma by mě švihlo. Malý budou 4měs, ale víceméně od narození běháme po venku intenzivně. Mám teda na kočár zimní potah, takže k ní nejde mrazivý vzduch a hezky si to zadýchá.

junkka
31. led 2017

Chodíme každý den, malá (16 měsíců) mi v kočáře kolem poledne vždy spí cca hoďku a půl. Takže vyrazíme na procházku, uspím ji a nechám spát na zahradě před oknem. Když bylo míň než mínus 8, tak jsem ji nechala spát pod pláštěnkou. No a odpoledne chodíme už na normální kratší procházku bez kočáru, třeba se sáňkama 🙂

vafle
31. led 2017

Moje 7mi mesicini dcera spi kazdy den venku ctyri hodiny v kuse. Kdyz je pod -10 projdem se jen na dobu nutnou nez usne 10-30 min a pak spi v garazi kde je -3 az 0, kdyz je okolo -5 spi celou dobu na zahrade. V kocarku ma ovci kozesinu a fusak, teple "boticky" a osvedcily se mi frote ponozticky misto rukavic.
Naopak nikdy nedavam na kocarek v mrazu slidu.

rousse
31. led 2017

Chodíme a chodili jsme i v těch mrazech - malá bude mít 2 roky a je zvyklá od malička 2x denně jít ven. Minulý týden jsem byla oficiálně označena za blázna - známá mi to řekla na celý obchod, že si říkala, když viděla kočár před obchodem, co za blázna jde v takovém počasí ven s kočárem, tak jsem si připadala jak krkavčí matka 😀 Na druhou stranu malá ještě nebyla ani jednou nemocná (když nepočítám pravidelné zasoplení, když se prořezávaly nějaké zuby) a je to spokojená prospívající malá slečna.

jasica77
1. únor 2017

@dinushka00 jojo,jak pises,doma bych to nevydrzela,jsem aktivni clovek a mame taky pejska,takze uz kvuli nemu🙂a mala ma super teplej perovej fusak☺