Jak se vám líbí naše novinka?

jana_rajec
23. bře 2016

Kojenecká voda Rajec je k dostání v praktickém 0,33l balení. Už jste ji vyzkoušeli?

aguaverde
23. bře 2016

Ano , už jsme měli možnost ji vyzkoušet. A super, pro mladší dcerku je do ruky ideální 😵 😵 😵 super do auta a na cesty.

jana_rajec
autor
23. bře 2016

@aguaverde Ani nevíte, jak toto rádi slyšíme! 🙂 U nás doma se o ni dokonce už trochu pereme - nejenže ji rád pije náš syn, ale mně se krásně vejde do všech příručních taštiček a manžel ji rád vozí po ruce v autě. Takže občas je to boj: kdo dřív přijde, ten dřív pije. 🙂)

aguaverde
23. bře 2016

@jana_rajec u nás je to podobně 😀 😀 😀 😀

petra_pf
23. bře 2016

Pro tříleťačku je to již malé balení, ale pro naši mladší určitě pořídíme, až přijde ten správný čas 🙂

kh
23. bře 2016

Protože syn ma uz pravidlo, ze v kazdem obchode jde k regalu s vodami, ja jsem moc rada, ze existuje na trhu něco bez cukru! Doufam proto v medvídka i v DM Drogerii, tak si piti kupuje nejčastěji - je hned u vchodu.
Akorát vždy cilene zamiri k nejake lahvicce se silene kriklvym obrazkem, tak to chtelo něco mozna méně decentního, pokud by měly byt kupujícími primo deti, at uz sami nebo zadonici po rodicich 🙂 Ale mne se meda libi!

bimmka
23. bře 2016

Je to perfektní novinka v záplavě sladkých pitíček je super, že je i malá kojenecká voda na cesty. Pije se z ní dobře jak staršímu tak devítiměsíční dceři.

jana_rajec
autor
23. bře 2016

@kh Díky za tipy! Rádi bychom zůstali u čistého a milého designu, ale rozhodně se zkusíme ještě zamyslet nad klučičí verzí. 😉

jana_rajec
autor
23. bře 2016

@bimmka Díky za zprávu, máme radost, že se takto osvědčuje u obou dětí! 😉

1denca
24. bře 2016

Je opravdu povedená, malému se moc líbí a dobře se mu z ní pije. Ta 0,5l na něho byla dost velká. Tohle je paráda. A i já si ji občas beru do kabelky 🙂

reinne
24. bře 2016

Vyzkoušely jsme. Velice praktická, dobře se vleze do mamlé ručičky. Opravdu velice dobré rozšíření sortimentu.

anehap
24. bře 2016

Pouzivame uz asi dva mesice😉 Nejen obe dcerky, ale i mne se krasne vleze do kabelky a hlavne detem se z ni dobre pije, je lehka🙂 Holky piji jen vodu, takze za nas velka spokojenost - i obal krasny, ja osobne mam radeji decentni😉

karolinahd
26. bře 2016

U nas se bohuzel nikde neprodava nebo sem ji jeste nikde nevidela😩...pritom si myslim ze by bylo naprosto idealni pro nasi princeznu.....nejmensi baleni ktere je u nas k dostani je 0,75 coz je pro nas velke aby mohla sama pit takze prelivame do lahvicky

jana_rajec
autor
26. bře 2016

@karolinahd Napište mi, odkud pocházíte, zkusím to prověřit. 😉 Případně můžete využít e-shopy s potravinami. O tom více napíši zítra, sledujte můj blog. 😉 Dobrou noc...

karolinahd
26. bře 2016

@jana_rajec bydlime v male vesnicce kousek od mesta Polička ktera ovsem neni take zadne velkomesto😉