SOUTĚŽ O HÁČKOVANÉ MEDVÍDKY: Jak zvládáte spánkový deficit?

jana_rajec
Moderátor
18. led 2018

Zuby – noční můra asi každého rodiče… Když rostou, není to vůbec jednoduché. Nervózní dny, proplakané noci a velké kruhy pod očima jako bonus k tomu. Ani u nás to nebylo jinak. Občas pomohl chladivý gel, jindy sirup na bolest a horečku. A když ani to nezabralo nebo ptáče trápil jiný neduh, rezignovali jsme na vlastní postýlku a pomohla jedna společná peřina. 😉

Jak zvládáte nedostatek spánku vy? A co vám v noci, resp. druhý den, nejvíc pomáhá udržet se svěží?

Dva příspěvky odměníme háčkovaným medvídkem Rajec. SOUTĚŽ UKONČENA. HÁČKOVANÉHO MEDVÍDKA VYHRÁLY UŽIVATELKY @dzannett a @makynaeliska. GRATULUJEME!

cermij
18. led 2018

@jana_rajec asi máme každá někde zabudovaný 😉🤗

bledulka84
18. led 2018

Nejlepsi je tomu predchazet, takze spime spolecne v posteli, abych nemusela ke kojeni vstavat. A kdyz se maly zacne vrtet, jen se prituli a nakoji a ja spim dal🙂

misak97
18. led 2018

U nás na nespavost pomáhá jedině společná postel. Potom malá spinká hned 🙂

kkaatte
18. led 2018

Zoubky nás netrápily, takže do dvou let jsem se krásně vyspala. Za to teď je to očištec :-\. Nechce spát přes den ani večer a ráno brzo vstává. Ráno vždy slyším " maminko tájej " na tatínka to nikdy nezkusí. Takže deficity mám nyní. Pomůže káva, čerstvý vzduch a ta malá treperenda, která mi na únavu nenechá čas 😀

pomoztekacence
18. led 2018

Zvladam celkem dobře,pomáhají mi kamaradi,procházky a úsměv me male dcerky Karolínky

jana_rajec
autorModerátor
18. led 2018

@kkaatte Je vidět, že děti jsou nevyzpytatelné v každém věku. 😉

jana_rajec
autorModerátor
18. led 2018

HOLKY, MOC DĚKUJI ZA VŠECHNY VAŠE PŘÍSPĚVKY, SOUTĚŽ JE TÍMTO OKAMŽIKEM UKONČENA.

Budu vás trochu napínat, výherkyně zveřejním zítra po 9. hodině. 😉 Tak hezký večer, co nejklidnější noc a krásné sny! A těším se zas zítra...

uglyduckling
18. led 2018

@jana_rajec Svěží??? Haha, go už jsem si mi nepřipadala minimálně 3 roky a ještě tři mě to čeká 😂🤣

slunina
19. led 2018

Nedostatek spánku moc nezvládám, jak nemám naspáno svoje, jsem unavená a je mi zima. Naštěstí máme s manželem dohodu, že v sobotu vstává s dětmi on a v neděli já. Vždy si alespoň jeden dospí, co potřebuje.

ivulivac
19. led 2018

Ja tady budu za uplneho exota, ale od narozeni syna nemam deficit. Mame zlate dite a uz v porodnici spal 8 hod vkuse a od 4 mesicu nam spinka celou noc ❤️ Ted ma syn 19 mes a stale spinka celou noc bez probuzeni, zuby ma uz vsechny a nikdy ho to nerozhodilo ❤️ Jsem stastna, vyspana mama ❤️

jana_rajec
autorModerátor
19. led 2018

KRÁSNÉ RÁNO, HOLKY! Doufám, že vás na dnešek ta vaše robátka nechala aspoň trochu odpočinout... Pro dvě z vás mám malou útěchu, pokud by se tak nestalo. 😉

HÁČKOVANÉHO MEDVÍDKA OD NÁS ZÍSKÁVÁ: @dzannett a @makynaeliska! GRATULUJI VÝLOSOVANÝM VÝHERKYNÍM! 😉

makynaeliska
19. led 2018

Jeeeeee dekujeme moooc ❤️To bude mit Eliska velkou radost😊

dzannett
19. led 2018

My moc moc dekujeme 🙂 to je krasne poteseni rano 🙂