SOUTĚŽ o LEGO DUPLO Vláček plný čísel

bara_lego
25. lis 2015

Už jste začali s dětmi počítat? Pomáhají vám k učení čísel kostky LEGO DUPLO? 🙂 Pokud byste se chtěli začít učit počítat se stavebnicí LEGO DUPLO Vláček plný čísel, soutěžte o ni tady ve fóru. Stačí, abyste do fóra vložili jednu fotografii vaší stavby z kostek LEGO DUPLO. Deset nejoriginálnějších staveb odměníme právě stavebnicí LEGO DUPLO Vláček plný čísel.

V předškolním věku se v rámci her a manipulací s čísly vytváří kladný vztah k matematice. Rozvoj matematických dovedností dítěte je závislý na úrovni rozvoje motoriky. To, jak je dítě schopné se pohybovat, jak dokáže manipulovat s předměty, jak vnímá jejich tvar, hmotnost, velikost, množství, je pro budoucí počítání ve škole velmi důležité. Prostřednictvím stavebnic LEGO DUPLO hravě procvičíte všechny tyto základní dovednosti a užijete si spoustu zábavy.

megy
25. lis 2015

Jéé, vláček máme ve vánočním seznamu 😀 to by bylo super 🙂 no u nás to sice není originál, ale žirafa má svůj domeček 😀

ludmilad
25. lis 2015

Duplo je pořád u nás stále oblíbené, mají ho i ve školce, kde staví hlavně letadla. Zde je třeba hydroplán.

nametelka
25. lis 2015

Když se soutěží o čísla, tak naše tématická stavba 😉

iweet
25. lis 2015

U nás vláčky jsou oblíbené, tento s čísly nám ještě do sbírky chybí 🙂

mishule12
25. lis 2015

Vyfotila jsem stavbu pro dnešní den 😅

kutnysek
25. lis 2015

Sice to není úplně z kostek, ale DUPLO to je 🙂 a pár kostiček tam také je! Syn postavil úplně sám!

januskach
25. lis 2015

U nás Duplo frčí od 18 měsíců, dcera ho miluje a stavíme a stavíme, jako o život 🙂

zimkova
25. lis 2015

Z Lega stavíme všechno možné. Auta, traktory a lodě, domy, Zoo a jiné. Na fotečce je stavba syna Jakuba. Postavil traktůrek s vlečkou. Vydržel asi hodinu, než mu jej mladší syn rozebral 🙂

matulle
25. lis 2015

Náš Matyasek, je to největší číslo 😀 a nejraději zkouší kde všude kostky drží a jak chutnají 🙂

michaelakobierska
25. lis 2015

takto dcerka stavi kostel (bim bam) s vezi 🙂

darkwitch
25. lis 2015

My ještě duplo nemáme, na návštěvu chodi neter se synovcem a ti stavi takto:

880916
25. lis 2015

My zatím moc originální nejsme a nemáme dost kostek... tak tady je alespoň naše městečko... 🙂

kkouzlo
25. lis 2015

u nás jedou Cars, takhle staví závodníky 🙂 Blesk, King a i Chick Hicks. jak vidět, fantazii se meze nekladou a to mám na legu ráda

pouzarovaj
25. lis 2015

originalita dcerky 🙂

bara_lego
autor
25. lis 2015

přidáváte jednu hezčí fotografii než druhou🙂 Vaše děti jsou moc šikovné a z fotografií je patrné, že si hraní s DUPLO kostkami užívají🙂 Do konce týdne jistě přibude spoustu dalších foteček a já se na všechny další strašně moc těším 🙂. Hrajte si, stavěte a užívejte dál 🙂 Bára

romikka
25. lis 2015

můj syn má teprve 4 týdny, ale mám malého synovce, kterého při každé příležitosti zahrnuji duplem 😀 přijde mi to skvělá hračka.. tak použiji fotky s ním 😅
a jelikož mám tátu a dědečka, kteří celý život pracovali na dráhách (ve vlacích, s vlaky a tak pod.. ) bylo by skvělé kdyby můj syn měl jako první duplo sadu vláček 😵
na první fotce můj manžel a synovec, jak rozbalují novou lego sadu, kterou dostal od nás.. a na druhé se s ní hraje sám 😉

medakote
25. lis 2015

Synkovi je tři a půl roku a počítání je na pořadu dne, počítáme všechno- auta na parkovišti, obrázky na stěně,autobusy na nádraží, zvířátka a kostky z Dupla. Nijak ho nenutím, má to rád a vyžaduje to po mě. Zvládne napočítat do deseti a oddělí správný počet kostek. Jen se mu někdy pletou psané tvary čísel -třeba šestka a osmička. Vláček s čísly by určitě pomohl, aby si své znalosti upevnil. Vláček mu ve sbírce Dupla chybí a jelikož mašinky jsou oblíbený dopravní prostředek, nepochybuji, že by byl radostí bez sebe.
Z Dupla obvykle staví ohrádky pro zvířátka, domečky, garáže a autojeřáby. Tady je dnešní stavba- domeček s jeřábem. Postavil ho sám.

tomikkubik
25. lis 2015

Tomášek dnes postavil prý bourací jeřáb (má bujnou fantazii). Máme zatím jen 1 duplo, ale snad se brzy sbírka rozšíří

barry111
25. lis 2015

Se stavbou nám pomáhal Viktorky 4-letý kamarád, nás zatím baví víc bořit 🙂

p_ch
25. lis 2015

:( to není fér... žádné lego doma nevlastníme :(

kspp1
25. lis 2015

My s Duplem začínáme a oblíbené jsou komíny. Oblíbená stavba je komín z domečků, který se zároveň může hezky otáčet v každém patře. A samozřejmě malá miluje i legové postavičky, kterým říká: "olka a chapec" Samotné se ji občas podaří dát dvě kostky na sebe, z toho má pak velkou radost a okamžitě ji sundá a zkouší to znovu. Takže její stavby nejsou tak trvalého charakteru, aby se stihly vyfotit 🙂

kh
25. lis 2015

@p_ch Jsou ještě dve souteze, kde se nesoutezi s legem. Ale taky mne to mrzi 🙂

p_ch
25. lis 2015

@kh já vím ;)

verunkah
25. lis 2015

Kubova restaurace. 🙂

hance09
25. lis 2015

@p_ch my taky ne...
@bara_lego může být jiná stavebnice?

bimmka
25. lis 2015

loď pro "dědu" a tatínka. Zábradlí se muselo vytvořit pro mladšího sourozence, pro kterého jedou, aby nepřepadla za žralokama🙂

osina27
25. lis 2015

Věž se dá stavět z čehokoliv - i ze zvířátek 🙂 Oblíbená stavba naší dvouleté dcerky.

pavlikovarenata
25. lis 2015

Tak u nás zatím žádné velké originální stavby neprobíhají (Matěj má dva roky a půl), ale zatím se jen řadí věci za sebou a staví se komíny 😉 Třeba z domečku pak vznikne mrakodrap 😀 Vláček ještě nemáme a počítat taky Matýsek neumí, tak by se nám taky hodil do sbírky 😀

poletuszka
25. lis 2015

tak pridavam taky nekolik nasich vytvoru 🙂

leneee
25. lis 2015

Nase holcicka aktualne miluje vse co se tyka hriste,a tak postavila (s mou pomoci) panence klouzacku.Bohuzel mame zatim pouze dve mensi krabicky s kostkami,takze mame omezene moznosti,ale i tak se myslim povedla a hlavne,splnila ucel-i panenka uz se muze klouzat 🙂