Dny se značkou LOVI právě začínají! Připojíte se?

misa_lovi
Moderátor
15. říj 2018

Hezké ranko přeji! ❤ Z medailonku už asi víte, že se jmenuji Míša a jsem součástí marketingového týmu značky LOVI, která se zaměřuje na produkty pro miminka a jejich maminky. Více jak 10 let neustále vyvíjíme naše výrobky, které jsou v souladu se sacím reflexem miminka. Ale myslíme také na maminky – naše výrobky LOVI se zaměřují na ochranu laktace a hlavně na podporu toho nejcennějšího – kojení.

Tento týden vám na tomto fóru představím výrobky LOVI trošku podrobněji, zaměřím se na konkrétní rady a tipy a určitě se dočkáte také několika soutěží. Můžete navštívit také náš blog, kde si budeme povídat o nejrůznějších tématech.

Ráda bych se na začátek zeptala - jaké výrobky vám nejvíce ulehčují péči o miminka? 👶

mozec
15. říj 2018

@misa_lovi Tak to jsem zvědavá. Pro mě je to opravdu to nejdůležitější. Bez ní bych měla pořád záněty.

evulineek
15. říj 2018

NETEKOUCÍ HRNEČEK ♥

misa_lovi
autorModerátor
15. říj 2018

@evulineek 😍😍

kreatura
15. říj 2018

My jsme vyzkoušeli u kluků dudlíky od 6. měsíců, hodně si je oblíbili, před tím jsme měli MAM a bylo na nich vidět, že s Lovi jsou více spokojeni, možná to bylo díky těm " vypouklinkám" které jim masírovaly dásně, netuším. Jen jsme si tedy dudlíky moc dlouho neužili, kluci je měli cca od 9. měsíců do roku a měsíce, pak už cumlíky zrušili úplně.

Ale teď pro další miminko už máme pořízený cumlík od Lovi, flaštičku a já odsávačku. Klukům plánujeme teď koupit Lovi hrníčky, máme sice od Mam ( odřené, jak je nosí venku 😀 ), ale ty se mi moc nelíbí proto, že když klukům spadnou na zem, tak se povolí závit a kluci se polejí. Tak chceme zkusit Lovi hrníček, který mě oslovil i po estetické stránce 😀

scruffy
15. říj 2018

Konkrétně od Lovi netekoucí hrníček, super vynález, jsem moc ráda, že Lovi má teď tak krásné designy výrobků, opravdu je z čeho vybírat.

pavlahb
15. říj 2018

Ano, značku Lovi známe.. malá má několik dudlíků.. mají krásný design a patří mezi její nejoblíbenější.. moc rádi vyzkoušíme i jiné výrobky..

neria55
15. říj 2018

Dudlíky u nás nejedou, od narození žádný nevzal, teď když má 7 měsíců mi to už vůbec nevadí, naopak 😀. Ale o takový krásný netekouci hrneček bychom si rádi s Tonikem zasoutěžili 😍

misa_lovi
autorModerátor
15. říj 2018

@kreatura To ja paráda! Moc děkujeme! A ono je někdy lepší, když děti přestanou "dudlat" samy a nemusíte odnaučovat 😉 I tak jsem rádi, že jste dudlali s námi 🙂 A odsávačku máte elektrickou nebo ruční?

misa_lovi
autorModerátor
15. říj 2018

@scruffy
@pavlahb Designy LOVI jsou opravdu velmi originální a hrají svou roli 🙂 Důležité je, že opravdu se snažíme těmto výrobkům věnovat čas a výzkumy...a k tomu nám pomáháte právě vy, maminky 😉 A nebojte, už se chystají další novinky LOVI 😉

misa_lovi
autorModerátor
15. říj 2018

@neria55 Aspoň nemusíte odnaučovat 😀 Vše má své výhody i nevýhody 😉 A nebojte, brzičko se dočkáte nějaké soutěže o LOVI výrobky 😉

topverun
15. říj 2018

Dudlík, úžasné lahvičky a odsávačka

simdan
15. říj 2018

💋 Nejlepší jsou dudlíky Lovi 💋

janule_ul
15. říj 2018

Budu se opakovat, ale máme to stejně jako většina maminek.. Dudlík, kočárek a nosítko 😊

irisv
15. říj 2018

Teď čekáme druhé mimi a už teď vím, že nebudu smět kojit - takže teď bude pro nás asi nejpotřebnější dudlík a lahvičky/sterilizátor/ohřívačka lahví. Dudlík sem právě přemýšlela, že pořídím od LOVI, máte krásné designy 😍 U první dcery to byla odsávačka mm 🙂

tesym
15. říj 2018

Plenky a vlhčené ubrousky :D Hodně ubrousků :D

luckafiserova
15. říj 2018

Před 14ti dny jsme koupili poprvé dudlíčky a za nás teda super.. Myslela jsem,že ho malý ze začátku nepřijme,protože byl zvyklý na jinou značku,ale asi po 3 dnech už si pěkně dudal 😀😉 A hlavně nejúžasnější je ten design 🤩

a_vav
15. říj 2018

V případě miminka to budou vlhčené ubrousky, odsávačka mateřského mléka a dudlík
V případě staršího miminka netekouci hrnky a savičky

kreatura
15. říj 2018

@misa_lovi Elektrickou, ale tu jsem ještě nezkoušela, to až po novém roce 🙂 Třetí mimčo bude na Lovi už od malička 🙂 U kluků jsem tuto značku našla sice později, ale jsem s ní maximálně spokojená 🙂

misa_lovi
autorModerátor
15. říj 2018

@topverun 😍😍

misa_lovi
autorModerátor
15. říj 2018

@simdan Tak to je parádaaaa! Děkujeme 😘

misa_lovi
autorModerátor
15. říj 2018

@janule_ul Nosítko tady snad ještě nepadlo....za mě taky úžasný pomocník!

petra123321
15. říj 2018

Dudliky jsou bezkonkurecni 😅💕

misa_lovi
autorModerátor
15. říj 2018

@irisv Vyzkoušejte a uvidíte! Třeba se poštěstí v některé z našich soutěží 😉

misa_lovi
autorModerátor
15. říj 2018

@luckafiserova Jupííííí!!! To jsme rádi 😉 A který design máte?

misa_lovi
autorModerátor
15. říj 2018

@kreatura Opravdu moc děkujeme....tohle nás pohání dál 😉

misa_lovi
autorModerátor
15. říj 2018

@petra123321 😍😍❤

mirilis
15. říj 2018

Dudlík a netekoucí hrnek

kristina9683
15. říj 2018

Dudlik. Ked place pre mna bez dovodu (ona isto dovod ma), tak dudlik zachrani moje pocuchane nervy a i usi.

andys3k
15. říj 2018

DUdlíček na 100%

ladyhacek
15. říj 2018

U prvního syna jsem měla hrneček. Druhý má 2 měsíce a nic od Vás nemáme a ani dudlík, který nepotřebuje a nechce 🙂. Těším se co se o značce dovím. Ježíšek plánuje přinést první věcí na příkrmy takže třeba i ten váš hrneček 😉