Když se sejde ovečka, králíček a liška

misa_lovi
Moderátor
19. říj 2018

Co nás v LOVI strašně těší je, že se maminkám líbí také naše designy dudlíků či hrníčků ❤ Nejběžnějším motivem jsou jednoznačně zvířátka 🐶🐱🐭🐻🐧 Už jsme se zde bavily o naší medvědí kolekci Buddy Bear, ale u nás se potkáte také s ovečkou, králíčkem či liškou.

❤ Indian Summer – oblíbená kolekce pro všechny Indiány i milovníky babího léta má v symbolu malinkou lišku, aby bystře chránila všechny malinké bojovníky

❤ Follow the Rabbit – hbitý králíček k vám doskáče nejen na Velikonoce, ale ouška stráží celý rok!

❤ Night & Day – naše roztomilé ovečky pro malé princezny, ale také beránci pro odvážné prince.

A která kolekce LOVI se líbí vám? 😉

http://bit.ly/znackaLOVI

scruffy
19. říj 2018

Indian summer je nádherná, máme doma a nemůžu se na ní vynadívat.

ariadna12
19. říj 2018

My mame m.j. ten modrozeleny hrnecek se zajickem, a je super, prcek ho okamzite ovladl a pije a pije, takze jsem rada, ze dehydratace je zazehnana.

misa_lovi
autorModerátor
19. říj 2018

@scruffy Děkujeme! ❤

misa_lovi
autorModerátor
19. říj 2018

@ariadna12 Ty hrníčky 360° jsou opravdu praktické a krásně se z něj děti učí pít. Jednodušeji pak přecházejí na klasické skleničky 😉 Děkujeme!

leniczka88
19. říj 2018

Indian Summer a buddy bear 😍 tyto dvě jsou top ❤️

misa_lovi
autorModerátor
19. říj 2018

@leniczka88 Ty designy jsou opravdu povedené. A my se v LOVI už těšíme na další novinky 😉

jarcca
19. říj 2018

my máme lištičku se sovičkou a jsou nádherný!😍

lenkajan
20. říj 2018

Mně se nejvíce líbí dudlíky s ovečkou. Mají nádherný design a krásné barvičky.

kafr
20. říj 2018

@misa_lovi moc se mi líbí Liška a ovečky 😍. Mám 6 m holčičku, která odmítá dudlík (takže ten nevyzkoušíme) a tudíž nechce ani běžné lahvičky s dudlíkovou savičkou (považuje je za další zajímavé kousátko 😂). Myslíte, že je hrníček 360° vhodný už pro takto malé děti?

misa_lovi
autorModerátor
20. říj 2018

@kafr Hrníčky z této kolekce doporučujeme až od 9 měsíců. Ale můžete vyzkoušet tréninkové hrníčky z kolekce Retro https://shop.malewo.cz/search?controller=search...

pavlabartova
20. říj 2018

Moc povedené a jemné motivy!

misa_lovi
autorModerátor
21. říj 2018

@pavlabartova Děkujeme!! A chystamé další...které jsou právě taky jemňoučké...😉