SOUTĚŽ o super balíček Buddy Bear!

misa_lovi
Moderátor
18. říj 2018

😍 A máme tady závěrečnou velkou soutěž 😍 o jeden opravdu krásný balíček z kolekce Buddy Bear 🐻 Jednu vítězku vyhlásíme tuto neděli nejpozději do 20 h zde ve Fóru. V balíčku s naším medvídkem se můžete těšit na:

- speciální dárek: měkoučký polštářek a dečka s motivem Buddy Bear,
- hrníček se systémem 360° o objemu 210 ml z kolekce Buddy Bear,
- dudlíky LOVI Buddy Bear o velikosti 3 – 6 měsíců,
- řetízek na dudlík LOVI Diamond,
- obal na dudlík LOVI v béžové barvě,
- měkký a praktický nákrčník LOVI.

Jak vyhrát? 🙂
Namalujte nám medvídka Buddy Bear, jak by podle vás mohl vypadat a jak by se nejspíše nejvíce líbil vašim dětem. Kresbičku nám vložte pod příspěvek a my pak společně vybereme jednoho vítěze.

🍀 Hodně štěstí! 🍀

kateg
20. říj 2018

🙂

igiana
20. říj 2018

Laurinka by moc chtela vyhrat balíček pro brata, byla by stastna, kdyby se ji to povedlo.

kateg
20. říj 2018

Varianty 🙂

paperilla
20. říj 2018

Tak tady je nas Budey Bear jako maly ulicnik 🍀

sardelka15
20. říj 2018
konik4525
20. říj 2018

inspirovala jsem se i trošku podle skutečného mědvěda, aby děti věděli jak vlastně vypadá a syn 22 m na něj ukázal prstem, že se mu líbí nejvíc z toho, co jsem nakreslila, tak bylo rozhodnuto 🙂

mihal1
20. říj 2018

Takového medvídka si představujeme my 🙂

simkru
20. říj 2018

Když jsem malému řekla, že budu malovat medvídka, přinesl mi svého oblíbeného. Tak jsem medvídka namalovala podle něj, to je ten na první fotce. Jenže pak mi došlo, že většinou bývají všude tři. Tři malá prasátka, Tři bratři, Tři zlaté vlasy děda Vševěda, Tři životy, Třetí princ, kapela Tři sestry, tři Chipmůnkové, nejsvětější trojice... tak jsem přimalovala ještě třetího do party a malý mi pomáhal vybarvovat. 🙂 Malovat vůbec neumím, takže pokuď to pokládáte za dětskou kresbu tak vězte, že mi to dalo vážně zabrat, 😀

deniiiskad
20. říj 2018

Já jako malá jsem si hrozně přála tohoto medvídka 😁 prostě ňuňatý me to you 😊

silvinek
21. říj 2018
snany
21. říj 2018

Jedná rychlo kresba, máme rádi jednoduchý styl

snany
21. říj 2018

Nejstarší dcera chtěla taky ukázat její výtvor. Medvídek skáče přes švihadlo

citygirl14
21. říj 2018
drex951
21. říj 2018

Kreslily a tvořily jsme společně s 4 a půl letou dcerou, budoucí sestřičkou, nakonec jsme se obě shodly, že by Buddy Bear mohl vypadat třeba takhle, protože všechno co se blýská a třpití dětská očka přitahuje. Rovnou jsme medvěda nakreslily i na tričko a vyzkoušely poprvé fixy na textil, dcera je z dnešního tvoření nadšená 🙂

carrie2095
21. říj 2018

@lucmuska mohl by být usmevavejsi 😊

jeryysek
21. říj 2018

Můj život je láska medvědi

jednamaminka
21. říj 2018

Jako správný kámoš má čtyřlístek pro štěstí 🍀

lucmuska
21. říj 2018

@carrie2095 asi je v podzimní depresi 😀

kkaatte
21. říj 2018

Náš Buddy Bear se šálkou je připraven na zimu

lkalouskova
21. říj 2018

Takto si predstavujeme medu Buddyho my s dcerkou. Uzily jsme si krasne spolecne chvilky pri jeho kresleni, obe jsme nemocne tak nam soutez zprijemnila den.

verunkanatalka
21. říj 2018

Medvídek podle nás.... Musela to být prostě "holka".. 😋

lunalageila
21. říj 2018

Jsem ted pátým měsícem na mateřské a ještě když jsem byla těhotná, nakreslila jsem synovi do pokojicku obrázek, ..kamarádkám se moc líbil a hned chtěly taky něco nakreslit 🙈☺️. Nejsem žádný profik a tohle je můj 5.obraz 🙈.. myslim si, ze takový buddy bear by se líbil jak synovi, tak i jakékoli holčičce 💙♥️

misa_lovi
autorModerátor
21. říj 2018

@drex951 Gratulujemeeee!!!! ❤

drex951
21. říj 2018

@misa_lovi Moc děkujeme 🙂

oliviaaa
21. říj 2018

Náš Buddy Bear, jak si ho představujeme my 😉

carrie2095
22. říj 2018