Lahev Anti-Colic na MK

petra_mam
5. zář 2016

Milé maminky,

nejprve vás chci přivítat u Dnů s MAM. Náš společný čas bych ráda začala ohlédnutím za nedávno proběhlým testováním lahve Anti-Colic. Udělalo nám velkou radost, že s ní maminky byly spokojené! 🙂 Pokud se o jejich zkušenostech chcete dozvědět, přečtěte si jejich recenze zde: https://i.modrykonik.sk/recenze_MAM

A co vy, máte už nějaké zkušenosti s lahví Anti-Colic? Těším se na vaše reakce v komentářích 😉

missym
5. zář 2016

Malý je od počátku na UM. Už v těhotenství jsem dostala tip na lahvičky MAM, takže jakmile bylo jasné, že kojení nebude, tak jsem je hned pořídila. Máme jich doma už 9 😅 a naprostá spokojenost. A že jsou samosterilizační je už jen třešinka na dortu 🙂

caboonek
5. zář 2016

S lahvičkami MaM jsem spokojená u obou dětí, s mladším jsem přešla na tu skleněnou a luxus. Neměnila bych a doporučuji🙂

mayaxy
5. zář 2016

Dají se sehnat ty spodní gumičky k lahvičkám?

billythekid
5. zář 2016

také používáme a jsem naprosto spokojená...

novauzivatelka007
5. zář 2016

Taky jsme dostali tip na lahvičky od MAM s tím, že jsou praktické, nejsou hned ošklivé a dobře se vymývají.

renda12
5. zář 2016

Máme taky mam a je super malému z ní smakuje i dudlíky od vás jsou super 🙂

luciinka001
5. zář 2016

Take pouzivame,mela jsem i u prvniho a mam ted i u druhyho 🙂 Za me spokojenost i s dudlikama 🙂

petra_mam
autor
5. zář 2016

@missym Páni, tak to je úctyhodný počet! Moc jste nás v kanceláři potěšila 🙂

petra_mam
autor
5. zář 2016

@renda12 Jééé, děkujeme 🙂

barumat
5. zář 2016

Malá je od narození na umělém mléce a v porodnici nechtěla pít, neměla sací reflex. Ještě při propuštění z porodnice jsme s každým krmením bojovali. Od prvního pití z antikolikové lahvičky MAM to ale bylo o 100% lepší. Dceři se z ní pilo snadno, přitom ale pila krásně plynule a nepolykala vzduch. Dnes je jí víc jak čtyři měsíce a z lahviček MAM pije stále. Můžu doporučit také f dudlíky a lžičky MAM. Se všemi produkty jsme naprosto spokojeni a v regálu už nic jiného ani neprohlížíme 🙂

petra_mam
autor
5. zář 2016

@caboonek A jak skleněná lahvička vyhovuje? 🙂

caboonek
5. zář 2016

@petra_mam Bezvadně. Určitě vyhovovala i plastová, ale třeba v noci po nedůkladném zašroubování mi kapalo spodním dílem mléko🙂 ta skleněná je super a bez prdíků jsme taky🙂

lenatu
5. zář 2016

Od MAM máme dudlíky, lahvičky a teď nově first cup od 4 měsíců. Lahvičky používáme od 3 týdnů a hodně nám pomohly s bolavým bříškem 🙂 Na cestách hodně oceňujeme že nemusíme vozit sterilizátor, jelikož dudlíky máme se sterilizačním boxíkem a lahvičky stačí jen upravit a nalít vodu. 🙂 Se značkou MAM jsme naprosto spokojeni 🙂

petra_mam
autor
5. zář 2016

Moc ráda slyším, že jste se značkou MAM tak spokojená! 😉

petra_mam
autor
5. zář 2016

@barumat Mám radost, že lahvička dcerce s pitím pomohla! 🙂

cb
5. zář 2016

Mela jsem ji nachystanou, ale materskeho mleka bylo dostatek, takze jsem predala kamaradce na kojeni a ta mi porad dekuje, jaka je to fajn vec 😉

cb
5. zář 2016

*na krmeni,ne kojeni

nowe
5. zář 2016

Také jsme přešli na lahvičky od MAM. Jsou fajn,originální a hezky vypadají. Zatím máme anticolicové a vyhovují nám. Dudlík máme také od MAM, je jediný který nám mimčo nevyplivne ☺

domca89
5. zář 2016

Přesně dudlíky od MAM jsme měli taky. Teď už je syn nepotřebuje, ale budeme kupovat pro druhého. Protože první syn jiný dudlík, než od MAM nechtěl.

markves83
6. zář 2016

Také používám ráda lahvičku MAM,ale vzhledem k tomu, že nemáme mikrovlnnou troubu, tak musím lahvičku vždy vyvařovat v hrnci, škoda. Nicméně jsem spokojená a mám pocit, že malé vyhovuje, akorát se vždy tváří hrozně hladově, ať tam je mléka kolik chce 🙂. Právě proto uvažuji i o dudlíku MAM, myslím si, že by jí mohl vyhovovat. Ale jinak je na kulaté, tak kdo ví.

uzenina
6. zář 2016

Ahoj též používáme láhve mam spokojenost je jen ty savičky nic nevydrží, dcera je vzdy cca po měsíci rozhryze a musíme kupovat nový. Stávalo se to i když neměla zuby. syn používá dudlík a jiný nechce

lusesita25
7. zář 2016

@petra_mam tez používáme tyto lahve ve velkem. Uz od narozeni ma syn problemy s jedenim. A jen diky pani doktorce na nedonoseneckem oddeleni v Motolske nemocnici, kde nam byly tyto lahve doporuceny, tak od te doby nepijem z zadne jine.