Rozloučení s dny MAM

petra_mam
16. zář 2016

Milé maminky,
toto bude můj poslední příspěvek a chci vám v něm moc poděkovat za aktivitu během posledních 2 týdnů. Napsaly jste mi spoustu krásných komentářů, poslaly mnoho roztomilých fotek vašich ratolestí a sdělily mi své názory na naše výrobky. Já jsem se vám na oplátku snažila představit značku MAM nejlépe, jak umím a doufám, že se mi podařilo přiblížit vám naše výrobky. Snažila jsem se odpovědět na co nejvíce komentářů a doufám, že jsem vám předala všechny potřebné informace. Pokud však máte stále nějaký dotaz, neváhejte mě kontaktovat do zpráv a já vám ráda odpovím 🙂

Doufám, že jste si tyto dva týdny užily stejně jako já a že se ještě někdy na koníku potkáme při další akci 🙂 A také, že zůstanete věrné značce MAM 😉 😉 😉

Vaše Petra

tahejhula
16. zář 2016

Ale jo, vyrobky MaM kupujeme uz jedenact let, asi u nich zustaneme. 😉 Ankety i souteze byly fajn. Akorat zvazte ty bile a cerne dudliky, brala bych je vsemi deseti a urcite bych nebyla sama. 😀
Pekny cas podzimni preji.

petra_mam
autor
16. zář 2016

@tahejhula Děkuji, vám také 🙂 Nápady, které jsem tu posbírala, určitě předám výrobci 😉

laisobel
16. zář 2016

U dcerky značka MAM neuspěla, ale uvidíme u druheho ditka 😉
Kazdopadne hodne stesti a mnoho spokojenych miminek i maminek 🙂

petra_mam
autor
16. zář 2016

@laisobel Moc vám děkujeme 🙂

lenkazaky
16. zář 2016

Milujeme MAM a zustaneme verni, i kdyz jsme nevyhrali.☺ Preji krasne dny! 😊

kaja2016
17. zář 2016

Jestli tedy muzu, ja bych uvitala vice pomucek-pristroju ke snadnejsimu krmeni umelou vyzivou. Mozna, ze nekomu budu pripadat zhyckana, ale krmim dceru vyhradne prakticky od narozeni a casu straveneho okolo toho je oproti kojeni opravdu hodne. Hlavne me trapi, kdyz dcerka place, zatimco jidlo pripravuju. Nevim, jestli je tech vyrobku k usnadneni krmeni tak poskrovnu z duvodu propagace kojeni? Neprekvapilo by me to🙂 Porad si rikam, kdyz by se vyrobci zamysleli, ev.poradili s maminkama, dalo by se toho hodne vymyslet, kazda minuta navic dobra🙂

markves83
17. zář 2016

@kaja2016 A co máš na mysli, my krmíme umělou výživou také prakticky od narození. Je teda fakt, že práce je kolem toho dost, ale nedokážu si představit, že by se to dalo něčím usnadnit.

kaja2016
18. zář 2016

@markves83 Myslim, ze by mohl byt napr. pristroj, ktery sam umeje, vysterilizuje, namicha vyzivu a ohreje na pozadovanou teplotu, popr. s nejakou mensi manualni pomoci, neco jako kavovar. Ja bych tri, ctyri tisice do takove veci urcite investovala. A urcite by se dala zjednodusit ta priprava, kdyz se jde ven a krmeni venku a pak me hodne vadi plytvani mlekem. Napadu jednoduchych na vyrobu mam hodne, ale asi se spis spojim s nejakym sikovnym kutilem a zkusime neco spolu sestavit a soupnout na trh, jestli me nekdo nepredbehne. Byla jsem opravdu prekvapena, jak malo toho je, pritom ten miminkovsky byznys dobre slape, tak nevim v cem je hacek...jestli fakt hrozi potykani se se zakony podpory kojeni?

markves83
18. zář 2016

@kaja2016 Tak to jsem tedy zvědava jestli se někdy něco takového na trhu objeví uprednostnovani kojení na to může mít vliv ale vždy to nejde že Venku se mi nejvíc osvědčila termoska s vidou plus mléko ve skleničce ale v zimě to asi moc nepůjde