Co děláte, aby Vaše děťátko klidně spalo?

andrea_nutrilon
24. črc 2014

Spokojený spánek dítěte je snem každé maminky! Máte nějakou účinnou radu, jak dosáhnout klidného spánku děťátka? Podělte se s námi o Vaše zkušenosti. Jistě nejen já jsem zvědavá, co pomáhá právě vám!

andrea_nutrilon
autor
31. črc 2014

Mají vaše děťátka hračku, bez které nemohou usnout?

dokument
31. črc 2014

@andrea_nutrilon to záleží, jak se ta pohádka čte. S přednesem - bude zvědavé na konec. Monotónně - usne. Jak to souvisí s nutrilonem?

andrea_nutrilon
autor
31. črc 2014

@dokument Děkujeme za odpověď. Je nám jasné, že pro kvalitní spánek dětí a snazší usínání je třeba více než jen napapané bříško, a tak nás zajímá, co pomáhá vám a jak to probíhá u vás doma 🙂.

samasa
31. črc 2014

@andrea_nutrilon ani né hračku, ale oba mladší mají dečku... bez ní ani noha... 😉

lucisekkk1
31. črc 2014

Tak my v 19:30 vykoupeme, trochu prolítáme/pomazlíme-prostě trocha divočiny, dáme kaši, pustíme pohádku, pomazlíme a od 21-9h se spinká. Takhle to praktikujeme tak od 6. měsíce určitě(možná i dřív). To mazlení těsně před spaním je důležité-bez toho to u nás nejde, jinak si Adynka počká klidně do 23h, když se to odbyde 😀 .
Ke spaní potřebuje látkovou plínku a dudlík, který vetšinou v průběhu noci vyhodí, ale už ho znovu nevyžaduje. Na usínáčky, nebo hračky ke spaní si nepotrpí, vlastně je nesnáší, všechno zbytečné lítá z postýlky ven.
Přes den chodí spát už jen po obědě 12-15h. Nebo, když je unavená, popadne plínku s dudlíkem a valí sama do postýlky.
Je to moje pusinka zlaťoučká 🙂 .
Jinak na Nutrilonu byla plně od 4. týdne. Teď si ho dává už jen ráno 150.