Jaké máte zkušenosti s mléky Nutrilon Profutura?

andrea_nutrilon
24. lis 2014

Nutrilon Profutura jsou doposud nejpokročilejší produkty na trhu dětské výživy, které myslí na zdraví dítěte nejen dnes, ale i v dospělosti. Vyzkoušeli jste již mléko nebo kaši? A jaké? Podělte se s námi o zkušenost.

somalicats
26. lis 2014

@ange_de_la_morte No, před 11 lety nutradefense nebyl. A jestli si myslíš, že Sunar nemá masivní reklamu - nutradefens kartičky pro maminky pro slevu na nákup přímo od pediatrů a podobně - tak jsi těžce na omylu.
Navíc každé dítě je unikát a každému sedne něco. Moje neteř snesla jedině Bebu, jiným dětem sedne Sunar, jiným Nutrilon, jiným Hipp... Já nedám u svých dětí na Nutrilon dopustit - neměly po něm problémy, zácpu ani nic jiného, a normálně ho pijou. Jiné maminky nedají dopustit na jiné mlíko, které jejim dětem sedlo. Ségra nedá dopustit na Bebu, po jiných mlíkách měla neteř zácpu nebo ho zvracela.
Btw. Sunar jsem zavrhla už tehdá proto, že po prodeji výroby jinam dost výrazně klesla jeho kvalita. Tož tak.

ange_de_la_morte
26. lis 2014

@somalicats : já mám syna teď ne před 11 lety 😀 ... ať si každý dává co chce, Nutrilon má podstatně větší reklamu a hlavně pro mně protivější než Sunar, a hlavně mi vadí že ve většině porodnic je to jediná volba ... stejně jako ty máš na toto mlíko svůj názor, mám ho i já .... já jsem kojila a když se syn odstavil v 9 měsících, skončilo pro něj mlíkové období ... odmítám své dítě krmit kravským mlékem, nemám tele, takže tak asi

somalicats
26. lis 2014

@ange_de_la_morte Já reagovala na to, proč Nutrilon... Já musela krmit i tehdy, nejen teď 😉. Ad porodnice - ne všude je automaticky nutrilon. Jinak já si nedělám názor na výrobky dle reklamy, je mi šumák, jakou co má reklamu, pro mne je podstatná funkce 😉. V 9 měsících nedávat mlíko je jinak celkem rozdíl, než nedávat ho od narození. Buď ráda, že jsi mohla kojit. Já to štěstí neměla ani jednou.

ange_de_la_morte
26. lis 2014

@somalicats : dyť říkám ať si to každý udělá po svém, nemůžu hodnotit jak to bylo před 11 lety, nemám ani páru jaká byla mlíka, k tomu se tedy nevyjadřuji ... my jsme si kojení těžce vydřeli, to mi věř ... a k reklamně - pokud je mi reklama nepříjemná, od koupě mně to odradí, byť by byl daný výrobek nejlepší na světe, prostě mi vadí reklamy kde dělají z maminek blbce

somalicats
26. lis 2014

@ange_de_la_morte Tak u mě je to o to jednodušší, že reklam vidím dost pomálu, na TV prakticky nekoukám a na netu reklamy vypínám...

ange_de_la_morte
26. lis 2014

@somalicats : taky na Tv moc nehledíme, ale některé reklamy tě prostě neobejdou 🙂

somalicats
26. lis 2014

@ange_de_la_morte Mně teda víc vadí ty propagace UM u pediatrů ve stylu slev na balení (dle toho, který zástupce tam přijde dřív, ale nejmasivnější kampaň byla právě na Nutradefens), nosily si to i maminky, které normálně kojily, ale dostaly pobídky, aby dítku přidaly (zvlášť v období spurtů, kdy se ty děti prostě chtějí kojit víc).

ange_de_la_morte
26. lis 2014

@somalicats : to jsme možná v té době u pediatry nebyli ( chodíme tam fakt minimálně) , já tam vždy vidím jen reklamy na Nutrilon a na Hami, pak na Hamánka příkrmy ... no přijde mi šílené měnit mlíko jen podle toho které má zrovna lepší akci, když už jedno tak dokud bude sedět, tím spíš bych se sakra dobře rozmýšlela jaké vyberu ... no jsem ráda že jsem tohle nemusela řešit

somalicats
26. lis 2014

@ange_de_la_morte Jo, tohle je záležitost cca 2 let zpátky. Já už naštěstí za chvíli taky nebudu muset mlíko řešit, starší se z UM sama odstavila přesně na roce (a od té doby nepozřela nic, co i jen vzdáleně připomínalo mléčné výrobky), mladší je dobrý jedlík co se příkrmů týče a jak dlouho bude chtít mlíko, se uvidí 🙂

ange_de_la_morte
27. lis 2014

@somalicats : ono je to trošku reklamní masáž že dítě potřebuje UM do 3 let .... náš syn je od 10 měsíců jen na rostlinných mlécích a mléku jen v podobě kyšky, jogurtů a to ještě nejčastěji mojem domácím z kozího, a stejně jen sezónně, protože od jara do podzimu má sennou alergii a mlíko mu to jen zhoršuje - je zdravý 😀 od kamarádky syn od 9 měsíců jen na rostlinným mlécích ( alergie na BKM, od kojení se odstavil, speciální mlíko Neocate nepozřel) a od té doby nebyl nemocný ( je to už 1,5 roku) takže tak asi 🙂

eliskan
27. lis 2014

My jsme zkusili Pronutru i Profuturu, způsobilo to totální zacpu ☹.

andrea_nutrilon
autor
27. lis 2014

@eliskan Dobrý den, po jak dlouhou dobu jste podávala jednotlivá mléka a po jaké době se objevila zácpa, v jaké intenzitě (došlo pouze ke snížení počtu stolic)? Potřebovala bych k tomu více informací. Některé děti mají k zácpě sklony, pokud na základní řadě mají problémy, poté se doporučují mlíčka s částečně naštěpenou bílkovinou, která jsou speciálně upravena, aby tyto potíže minimalizovala. Děkuji za doplnění.

andrea_nutrilon
autor
27. lis 2014

Milé maminky, pokud byste nemohli sehnat Nutrilon Profutura ve Vaší lékárně, můžete vyzkoušet našeho pomocníka, který Vám pomůže nejbližší lékárnu vyhledat dle místa Vašeho bydliště 🙂
http://www.nutriklub.cz/lekarny

zimkova
29. lis 2014

No my jsme s Nutrilonem spokojeni. Kubíček 5 let ho pije dodnes a rád. Když byl Davídek miminko a nedopil mléčko, tak ho velmi rád dopil. má sám teď Nutrilon pronutra 5 a je spokojený. Davídek je kojený a ještě dostává Nutrilonek na snídani a na dobrou noc. Pije ho rád a teď když má 1 rok už si drží i láhev sám. Zůstane mu v láhvi jen pěna 🙂 Nikdy jsme žádné jiné mléčko nezkoušeli, když Nutrilon chutná. Vždycky jsem se bála , že ho nebudou chtít. Rádi dokonce chtějí mléčko do odměrky a jen tak si ho lížou 🙂)

dragonniese
29. lis 2014

jaký je rozdíl mezi nutrilonem s modrou krabicí a tím co je teď v reklamách se stříbrnou krabicí? na obou je napsáno profutura...

dragonniese
29. lis 2014

aha, už jsem to našla...

andrea_nutrilon
autor
1. pro 2014

@zimkova Hezký den paní Zimková, děkujeme za příspěvek. Jsme rádi, že Nutrilon klučinům tak dlouho chutná! Věřím, že i Davídek vydrží až do "pětky" 🙂 Přeji krásný adventní čas

andrea_nutrilon
autor
1. pro 2014

@dragonniese Jednoduše a rychle pro zopakování: Nutrilon Pronutra (modrá krabice) je kvalitní základní kojenecké mléko, které je svým složením zaměřené mimo jiné na podporu imunity. Nutrilon Profutura (stříbrná krabice) nese všechny benefity předchozího mléka, navíc však je zaměřeno na tzv. nutriční programování, kdy na základě speciálního složení pomáhá malý dětský organismus nastavit tak, aby využil většinu přijatých živin a nedocházelo tak k ukládání přebytečných zásob (což by později mohlo vést např. k obezitě).

tutyfruty
5. pro 2014

Koupila jsem Nutrilon Profutura 1, mám angínu a pár dní bylo mléka míň, tak jsem nechtěla aby malý trpěl hlady.
Když jsem mu ho dala, začal se vztekat, plivat to všude kolem a nepolkl ani mililitr. Doslova šel radši spát hladný.

Sama jsem si zkoušela cucnout a upřímně, chutná to jak rozkvedlaná hnusná umělá hmota. 😖 A za tu cenu, fakt pecka. 430Kč vyhozených do koše. 😔