Mléko Nutrilon - už ho vaše děťátko ochutnalo? 💙

monika_nutriklub
Moderátor
7. črc 2020

Maminky, jak vašemu děťátku chutnalo mléko Nutrilon? Věděly jste, že mléka Nutrilon přispívají díky vitamínům C a D k podpoře imunity zdravých dětí, která nemůžou být kojená?
#💙Nutrilon

krtcice
7. črc 2020

První dcera ochutnala, bohužel musela být ze začátku přikrmována a zvolili jsme Nutrilon. Druhá dcera a syn neochutnali, nebylo potřeba.

juliemichal
7. črc 2020

prvnímu a druhému synovi bohužel nechutnalo,u druhého syna jsme museli přejít na nurilon AR,protože byl alergický na kravské mléko,tak toto mlíčko naštěstí neblinkal,třetímu synovi mléčko chutnalo

deaneira29
7. črc 2020

Ano vyzkoušeli bohužel a upřímně větší hnus než toto jsme nezkoušeli.

puhelin
7. črc 2020

Nastesti nikdy nebylo potreba

ptule
7. črc 2020

U nás stále chutná 🙂 Maruška má od 2m ( musela jsem přestat kojit kvůli mé zhoršující se nemoci) a jsme spokojeni.

martinau5
7. črc 2020

Když byl malý v nemocnici a nešlo kojení, tak dostával Nutrilon. Upřímně? Smrděl, prcek měl koliky a zvracel.

laja64
7. črc 2020

U první dcery jsem zkoušela .. a taky říkám upřímně...chuťově opravdu děs. Zvolila jsem Kendamil. A to i teď u druhé dcerky. Chuťově je jako opravdové mléko, navíc je plnotučný. Když bych si to dala do kafe, ani to nepoznám,že je to umělá výživa. Takže za mě jedině Kendamil.

zavodnice
7. črc 2020

V porodnici muselo dítě dostávat dokrm, Nutrilon, jinak by nás domu nepustili, nepřibíralo a pokračovali jsme i doma. Nedařilo se sání, měla na to malou pusinku. Na plné kojení nakonec došlo postupně až doma. Když jsem v šesti měsících se začátkem příkrmů chtěla zavést i Nutrilon 2 a přestat kojit, neuspěla jsem, tak jsem chtě nechtě ještě pokračovala v kojení.

95newmommy2020
7. črc 2020

Na nutrilonu byl už od porodnice, ale pak jsme ho změnili někdy ve 2 měsících za kendamil.

somalicats
7. črc 2020

Vsechny 4 deti mam "odkojene" nutrilonem. Dve posledni Profuturou, je vyrazne lepsi nez klasicky Nutrilon.

snany
8. črc 2020

Ano, všechny tři moje děti

kaja2016
9. črc 2020

@monika_nutriklub Za me je nutrilon nejlepsi ( na HA prosyn - nebo jak se to presne jmenuje.-) je mladsi) a ocenuju Alergy Care - starsi dcera diky nemu nemusela trpet exemem.-)