Dny s Nutriklubem

Milé maminky (stávající i budoucí 🙂),

je mi potěšením vás přivítat na Dnech s Nutriklubem.

Jmenuji se Monika, jsem členkou marketingového týmu Nutricia a sama jsem maminkou dvou malých raubířů, kteří mají 2 a 5 let – sami si umíte představit, jak je u nás veselo! 😊 Na Modrém koníku se postupně rozkoukávám, ale už teď vím, že mi tu s vámi bude dobře! Během celého příštího týdne, který se ponesou v duchu Dnů s Nutriklubem, tu budu s vámi a pro vás a moc ráda zodpovím vaše dotazy.

Už jste členkou Nutriklubu?
Nutriklub.cz je internetový portál, na kterém naši kvalifikovaní odborníci pravidelně publikují nové články, tipy a rady ohledně těhotenství, mateřství a rodičovství. Pro registrované členky Nutriklubu jsou k dispozici lékaři a odborníci online. Pravidelné měsíční e-maily, které maminky provází vývojem děťátka od početí až po batolecí věk. K dispozici je řada nástrojů pro snadnější těhotenství a mateřství. Na členky čekají jedinečné slevy a dárky od našich partnerů. Seznamte se s produkty zn. Nutrilon, využívejte členských výhod a buďte s námi v Nutriklubu.

Více informací najdete na nutriklub.cz
Sledovat nás můžete také na FB a IG.

Těším se na týden ve vaší společnosti a vy se na oplátku můžete těšit na týden plný užitečných informací, zajímavých témat a skvělých soutěží.