Alergie u dětí - trápí i vaše děťátko? 💙

monika_nutriklub
Moderátor
8. črc 2020

Maminky, dnes 8.července je světový den alergií. Pyl, prach, zvířátka, potraviny i kravské mléko - to vše může vaše děťátko pěkně potrápit. Setkaly jste se s alergií u vašeho děťátka nebo u někoho z rodiny?
#💙Nutrilon

nicolnik
8. črc 2020

Ano, syn je od 9 tydne na Nutrilonu allergy care. Aktualne na skoro 9 mesici podstupuje zatezovy test na mleko. Zatim ho toleruje a problemy se znovu nevratily. Kazdopadne co me mrzi, psala jsem i na nutrilon, jestli neni mozne poskytnout nejake vzorecky UM, ktere bych mohla synovi vyzkouset a bohuzel nic, pritom bych u znacky rada zustala, ale nechce se mi kupovat cela krabice nebo nejaka ta cestovni baleni

krtcice
8. črc 2020

Naštěstí u žádného potomka nic.

juliemichal
8. črc 2020

druhorozený jak byl miminko,byl alergický na kravské mléko,teď jak jsou kluci starší tak musím zaklepat,že ani jeden alergický není,doufám,že nejmladší co se má narodit taky nebude alergik po mamince.

monika_nutriklub
autorModerátor
8. črc 2020

@juliemichal Tak držíme palce! U nás v rodině má alergii tatínek a dcera měla alergii jen na některé potraviny, teď už naštěstí také bez. Krásný den, Monika

juliemichal
8. črc 2020

@monika_nutriklub tak to je moc dobře,že už dcerka alergická není 🙂 u nás je tatínek alergický na penicilín,ale musím zaklepat kluci to naštěstí po něm nemají 🙂

llenn3
8. črc 2020

Ano, mám děti alergiky.... všechny 3 mají alergické reakce, naštěstí jen mírné...ucpaný nos,červené oči. Nejmladší na roztoče, starší pily. Rozepisování by bylo na dlouho.

a_lexa
8. črc 2020

Bohužel také mám doma alergika. Zrovna dnes jsem s ním byla u Dr. - řekla, že má alergickou kopřivku a musíme si příčinu zjistit sami vylučovací metodou. Možností je bohužel hrozná spousta....od všech možných potravin, kosmetiky, pracích prostředků...až po reakci na hmyzí kousnutí. ☹ Jinak má zjištěnou alergii na kočičí srst a kůži a na Tobrex.

priefi
8. črc 2020

@monika_nutriklub bohužel ano a že těch alergií u dětí není málo 😔