Znáte Nutriklub? Podělte se s námi a získejte tři ❤

monika_nutriklub
Moderátor
6. črc 2020

Maminky, máme tu první den v rámci Dnů s Nutriklubem. Podělte se s námi o vaše zkušenosti, zda už jste o Nutriklubu slyšely či nikoli, popřípadě zda jste členy Nutriklubu a co se vám na něm líbí 🙂 Za odpověď se můžete těšit na tři ❤

Děkujeme!

sternliebe
6. črc 2020

Ahon, ano, clenkou nutriklubu jsem. Jeste s prvorozenou jsem se tam registrovala. Ale po pravde jsem vubec nevyuzila

juliemichal
6. črc 2020

ahoj ano členkou jsem,ale nevyužila jsem nic,ale teď čekáme miminko tak jak se malý narodí,tak se budu koukat co tam pěkného je 🙂

monika_nutriklub
autorModerátor
6. črc 2020

@juliemichal Držíme palce, ať je s miminkem vše v pořádku. Můžete si také stáhnout mobilní aplikaci Nutrimimi, díky které budete mít pod kontrolou vývoj miminka v bříšku a i následné rady po narození miminka💙

juliemichal
6. črc 2020

@monika_nutriklub moc děkuji ♥ budeme mít čtvrtého prince 😀 a stáhnu si,děkuji za doporučení 🙂

areh
6. črc 2020

Aplikaci jsme měla a pravidelně jsem si tam zaznamenávala váhu syna po narození. Bohužel po jedné aktualizaci se mi všechna data smazala,takže nemám nic 😒

zavodnice
6. črc 2020

Mám tu aplikaci Nutrimimi od prvního tehotenstvi, takže asi jsem člen klubu. Apka je celkem fajn, co se článků týká, v tehotenstvi a prvních měsících po narození jsem si tam hodně četla.

pavlunazmesta
6. črc 2020

Ano jsem v nutriklubu a stále mám v telefonu aplikaci Nutrimimi s s prvním prckem jsme ji sledovala každý týden 🙂

andyskarsgard
6. črc 2020

Ahojky, já jsem teď poprvé těhotná, a vlastně i tom i teď poprvé slyším. 🙆 Takže je to pro mě něco nového. Používám jen anglicky program.

pehamek
6. črc 2020

Dobry den, clenkou nejsem. Vubec jsem nevedela, ze nejaky klub je. Jdu se kouknout o co se jedna 🙂

kaja2016
6. črc 2020

Me neprislo, ze by tam byly nejake vyhody. Tak treba se to tu dozvim. A to je moje dcera od narozeni na nutrilon, ale teda HA. Starsi zase byla na alergy careu - to nas nozna ceka opet. Vyhody tam.byly snad je u toho klasickeho nutrilonu...

monika_nutriklub
autorModerátor
7. črc 2020

@pehamek Krásný den, posílám Vám rovnou odkaz na registraci, kde se můžete podívat, jaké výhody členství v Nutriklubu nabízí 🙂
https://www.nutriklub.cz/registrace

monika_nutriklub
autorModerátor
7. črc 2020

@kaja2016 Dobrý den, Nutriklub přináší maminkám přístup k unikátnímu odbornému obsahu, jako jsou videa, růstové grafy , mapy psychomotorického vývoje atd., možnost radit se s týmem odborníků a stáhnout si mobilní aplikaci Nutrimimi. Členové Nutriklubu mohou navíc dostávat pravidelného emailového průvodce těhotenstvím a mateřstvím podle věku děťátka a také slevy a akční nabídky na produkty 🙂
Pokud byste se chtěla ještě na cokoli zeptat, neváhejte 🙂

monika_nutriklub
autorModerátor
7. črc 2020

@andyskarsgard Krásný den, určitě se na členství podívejte 🙂
https://www.nutriklub.cz/registrace
Můžete si také stáhnout mobilní aplikaci Nutrimimi, najdete v ní nejen průvodce těhotenstvím, ale i odborné články, jídelníčky pro vás i vaše děťátko podle věku, záznamníček kojení a mnoho dalšího 🙂

jajaneu
7. črc 2020

Ahoj, já se tedy s Nutriklubem setkávám poprvé 😘 hned se jdu stát členkou 😘

sternliebe
7. črc 2020

@monika_nutriklub jen otazka, k cemu je zaznamnicek kojeni?

puhelin
7. črc 2020

@sternliebe Treba aby se kojilo podle hodin a brzo se preslo na Nutrilon?

sternliebe
7. črc 2020

@puhelin nechtela jsem to rikat na plne usta... 🤣

kaja2016
7. črc 2020

@monika_nutriklub Supr, dekuju, a copak tam mate za slevy a akcni nabidky?

kaja2016
7. črc 2020

@sternliebe Tak ja bych spis rekla, ze proto, ze zakona musi vsechny firmy vyrabejici mliko propagovat kojeni... Takze napriklad nejsoi zadne slevove akce na pocatecni mliko, takze my maminky, ktere proste kojit nemuzeme ( ano i to existuje - prestoze vsudepritomna laktacni liga je ti schopna tvrdit, ze kojit se da prakticky i bez prsa) jsme na to bity, aby tech par krkavcich matek, ktere kojit mohou a nechteji byly negativne motivovany dite aspon prvnich 6 mesicu odkojit... To je tak z druhe strany - jiny uhel pohledu😂

misha_1989
7. črc 2020

Nutriklub znám než se malá narodila hledala jsem informace a párkrát mě to ukázalo www stránku s informacemi co jsem hledala. Jak je malá větší tak jsem potřebovala nějaké rady jak na první prikrmy atd moc mě to pomohlo. Asi bych neměnila přehledné je to pěkně ☺️

krtcice
7. črc 2020

Ano, v Nutriiklubu jsem kdysi byla registrovaná s první dcerou, vše jsem jí tam vyplňovala a tak. Ale asi už nevím údaje jak se tam přihlásit 😂 prvni dcera musela být ze začátku bohužel dokrmovaná a na doporučení naši lékařky jsme zvolili právě Nutrilon.

garfa4
7. črc 2020

Také jsem v Nutriklubu a jednou jsem využila zajímavou slevu do knihkupectví a koupila malé několik knížek. Jinak články, které chodí jsou občas zajímavé. Ale některé můžou někoho hodit do deprese - viz článek "Kdy je vhodný čas na druhé dítě", což pro někoho, kdo ví, že druhé mít nebude, může být nepříjemné, já to raději ani nečetla, ale to je samozřejmě můj problém. Více by mě ale zajímalo, co se změnilo na složení mléku Profutura, že je v novém balení o 100 Kč dražší (i v akci), mě to donutilo přejít na typ Pronutra, bohužel....

monika_nutriklub
autorModerátor
8. črc 2020

@kaja2016 Krásný den, aktuálně dostávají registrované maminky každý měsíc slevový kód na nákup zboží ve vybraných eshopech. Maminky tak mohly využít slevu na nakup dětského oblečení, knížek nebo třeba na dětské bytové doplňky 🙂 Krásný den, Monika💙

kaja2016
8. črc 2020

@monika_nutriklub Tak to je supr!!!! Tak se zaregistrujemw

monika_nutriklub
autorModerátor
8. črc 2020

@sternliebe Dobrý den, já osobně jsem si v určitém období kojení zaznamenávala, a to především v době, kdy byla dcera velký nespavec a trápily ji koliky. Chtěla jsem mít přehled, z jakého prsu jsem ji kojila naposledy 🙂

sternliebe
8. črc 2020

@monika_nutriklub aha, tohle jsem nikdy neresila.

marketka_m
8. črc 2020

nejsem ale uz jdu na to🙂

monika_nutriklub
autorModerátor
8. črc 2020

@sternliebe Tak to Vám mohu jen závidět 🙂 Ale u syna už jsem to také nemusela řešit. Krásný den, Monika

puhelin
8. črc 2020

@monika_nutriklub Prosim, jak dlouho jste kojila?

sternliebe
8. črc 2020

@monika_nutriklub prvorozena trpela taky na koliky, ale neresila jsem, jestli kojim z leveho nebo praveho, jestli uz ubehly 2hodiny... prpste jsem kojila jak chtela a kdy chtela. Ted mladsi taky tak, tak proto se ptam, k cemu je to vlastne dobre 🙂