icon

Znáte Nutriklub? Podělte se s námi a získejte tři ❤

avatar
monika_nutriklub
Moderátor
6. črc 2020

Maminky, máme tu první den v rámci Dnů s Nutriklubem. Podělte se s námi o vaše zkušenosti, zda už jste o Nutriklubu slyšely či nikoli, popřípadě zda jste členy Nutriklubu a co se vám na něm líbí 🙂 Za odpověď se můžete těšit na tři ❤

Děkujeme!

Shrnutí diskuse
Automatické shrnutí diskuse vygenerované umělou inteligencí · 17. čer 2026 · 32 příspěvků

Stručné shrnutí

  • Nutriklub poskytuje členům odborný obsah jako videa, růstové grafy, mapy psychomotorického vývoje a možnost poradit se s týmem odborníků.
  • Registrované maminky v Nutriklubu dostávají měsíční slevové kódy pro vybrané e-shopy, které lze použít na dětské oblečení, knížky nebo dětské bytové doplňky.
  • Mobilní aplikace Nutrimimi nabízí průvodce těhotenstvím, záznamníček kojení, jídelníčky podle věku a možnost zaznamenávat váhu dítěte; někteří uživatelé hlásili ztrátu dat po aktualizaci aplikace.


Nejčastější otázky

Q: Co nabízí Nutriklub pro těhotné a rodiče malých dětí?
A: Nutriklub nabízí přístup k odbornému obsahu (videa, růstové grafy, mapy psychomotorického vývoje), možnost radit se s týmem odborníků, pravidelný emailový průvodce těhotenstvím a mateřstvím a možnost stáhnout mobilní aplikaci Nutrimimi.

Q: Co umí aplikace Nutrimimi?
A: Aplikace Nutrimimi obsahuje průvodce těhotenstvím, záznamníček kojení, jídelníčky pro matku i dítě podle věku a možnost zaznamenávat váhu dítěte; uživatelé ji používají k evidenci vývoje dítěte a kojení.

Q: Jaké slevy a výhody mohu jako člen Nutriklubu očekávat?
A: Registrované maminky dostávají každý měsíc slevový kód na nákup ve vybraných e-shopech, který lze využít na dětské oblečení, knížky nebo dětské bytové doplňky.

Q: Jaké dětské mléko a změny složení byly v diskuzi zmíněny?
A: V diskuzi byly zmíněny značky a varianty Nutrilon včetně Nutrilon HA a Allergy Care, dále řady Profutura a Pronutra; jedna uživatelka uvedla, že nové balení Profutura je o 100 Kč dražší, proto přešla na Pronutra.

Q: Je záznamníček kojení v aplikaci užitečný?
A: Některé matky používají záznamníček kojení k evidenci, z kterého prsu bylo kojeno naposledy a k monitoringu intervalů při kolikách, zatímco jiné matky záznamníček vůbec nevedou.

Q: Co dělat při ztrátě dat v aplikaci Nutrimimi po aktualizaci?
A: V diskuzi uživatelka hlásila, že po jedné aktualizaci se jí smazala všechna data v aplikaci Nutrimimi; konkrétní řešení nebo postup obnovy dat v diskuzi uveden nebyl.

Závěry z diskuze

Shoda

  • Nutriklub a aplikace Nutrimimi poskytují obsah pro těhotné a rodiče (průvodce těhotenstvím, články, růstové grafy, záznamníček kojení).
  • Členky často využívají měsíční slevové kódy na vybrané e-shopy (oblečení, knížky, bytové doplňky).


Sporné názory

  • Některé matky považují záznamníček kojení za užitečný nástroj pro sledování kojení a kolik, zatímco jiné ho považují za zbytečný.
  • Některé hlasy kritizují marketing a cenovou politiku dětských mlék (např. zdražení Profutura o 100 Kč), zatímco jiné matky používají doporučené značky jako Nutrilon podle lékařských doporučení.


Otevřené otázky

  • Jaké konkrétní mechanismy zálohování a obnovení dat nabízí aplikace Nutrimimi po aktualizacích?
  • Jaká je přesná výše a pravidelnost slevových kódů v rámci Nutriklubu?
  • Co přesně se změnilo ve složení Profutura, které odůvodňuje navýšení ceny o 100 Kč?


Zmíněné značky a firmy

Nutriklub, Nutrimimi, Nutrilon, Profutura, Pronutra, Laktacní liga, Nutrilon HA, Nutrilon Allergy Care, nutriklub.cz

Zmíněné produkty a metody

Nutrimimi (aplikace), záznamníček kojení, růstové grafy, mapy psychomotorického vývoje, emailový průvodce těhotenstvím, měsíční slevové kódy, Nutrilon, Nutrilon HA, Nutrilon Allergy Care, Profutura, Pronutra, dokrmování, první příkrmy, kojení

Místa a osoby

žádné

Strana
z2
avatar
sternliebe
6. črc 2020

Ahon, ano, clenkou nutriklubu jsem. Jeste s prvorozenou jsem se tam registrovala. Ale po pravde jsem vubec nevyuzila

avatar
juliemichal
6. črc 2020

ahoj ano členkou jsem,ale nevyužila jsem nic,ale teď čekáme miminko tak jak se malý narodí,tak se budu koukat co tam pěkného je 🙂

avatar
monika_nutriklub
autorModerátor
6. črc 2020

@juliemichal Držíme palce, ať je s miminkem vše v pořádku. Můžete si také stáhnout mobilní aplikaci Nutrimimi, díky které budete mít pod kontrolou vývoj miminka v bříšku a i následné rady po narození miminka💙

avatar
juliemichal
6. črc 2020

@monika_nutriklub moc děkuji ♥ budeme mít čtvrtého prince 😀 a stáhnu si,děkuji za doporučení 🙂

avatar
areh
6. črc 2020

Aplikaci jsme měla a pravidelně jsem si tam zaznamenávala váhu syna po narození. Bohužel po jedné aktualizaci se mi všechna data smazala,takže nemám nic 😒

avatar
zavodnice
6. črc 2020

Mám tu aplikaci Nutrimimi od prvního tehotenstvi, takže asi jsem člen klubu. Apka je celkem fajn, co se článků týká, v tehotenstvi a prvních měsících po narození jsem si tam hodně četla.

avatar
pavlunazmesta
6. črc 2020

Ano jsem v nutriklubu a stále mám v telefonu aplikaci Nutrimimi s s prvním prckem jsme ji sledovala každý týden 🙂

avatar
andyskarsgard
6. črc 2020

Ahojky, já jsem teď poprvé těhotná, a vlastně i tom i teď poprvé slyším. 🙆 Takže je to pro mě něco nového. Používám jen anglicky program.

avatar
pehamek
6. črc 2020

Dobry den, clenkou nejsem. Vubec jsem nevedela, ze nejaky klub je. Jdu se kouknout o co se jedna 🙂

avatar
kaja2016
6. črc 2020

Me neprislo, ze by tam byly nejake vyhody. Tak treba se to tu dozvim. A to je moje dcera od narozeni na nutrilon, ale teda HA. Starsi zase byla na alergy careu - to nas nozna ceka opet. Vyhody tam.byly snad je u toho klasickeho nutrilonu...

avatar
monika_nutriklub
autorModerátor
7. črc 2020

@pehamek Krásný den, posílám Vám rovnou odkaz na registraci, kde se můžete podívat, jaké výhody členství v Nutriklubu nabízí 🙂
https://www.nutriklub.cz/registrace

avatar
monika_nutriklub
autorModerátor
7. črc 2020

@kaja2016 Dobrý den, Nutriklub přináší maminkám přístup k unikátnímu odbornému obsahu, jako jsou videa, růstové grafy , mapy psychomotorického vývoje atd., možnost radit se s týmem odborníků a stáhnout si mobilní aplikaci Nutrimimi. Členové Nutriklubu mohou navíc dostávat pravidelného emailového průvodce těhotenstvím a mateřstvím podle věku děťátka a také slevy a akční nabídky na produkty 🙂
Pokud byste se chtěla ještě na cokoli zeptat, neváhejte 🙂

avatar
monika_nutriklub
autorModerátor
7. črc 2020

@andyskarsgard Krásný den, určitě se na členství podívejte 🙂
https://www.nutriklub.cz/registrace
Můžete si také stáhnout mobilní aplikaci Nutrimimi, najdete v ní nejen průvodce těhotenstvím, ale i odborné články, jídelníčky pro vás i vaše děťátko podle věku, záznamníček kojení a mnoho dalšího 🙂

avatar
jajaneu
7. črc 2020

Ahoj, já se tedy s Nutriklubem setkávám poprvé 😘 hned se jdu stát členkou 😘

avatar
sternliebe
7. črc 2020

@monika_nutriklub jen otazka, k cemu je zaznamnicek kojeni?

avatar
puhelin
7. črc 2020

@sternliebe Treba aby se kojilo podle hodin a brzo se preslo na Nutrilon?

avatar
sternliebe
7. črc 2020

@puhelin nechtela jsem to rikat na plne usta... 🤣

avatar
kaja2016
7. črc 2020

@monika_nutriklub Supr, dekuju, a copak tam mate za slevy a akcni nabidky?

avatar
kaja2016
7. črc 2020

@sternliebe Tak ja bych spis rekla, ze proto, ze zakona musi vsechny firmy vyrabejici mliko propagovat kojeni... Takze napriklad nejsoi zadne slevove akce na pocatecni mliko, takze my maminky, ktere proste kojit nemuzeme ( ano i to existuje - prestoze vsudepritomna laktacni liga je ti schopna tvrdit, ze kojit se da prakticky i bez prsa) jsme na to bity, aby tech par krkavcich matek, ktere kojit mohou a nechteji byly negativne motivovany dite aspon prvnich 6 mesicu odkojit... To je tak z druhe strany - jiny uhel pohledu😂

avatar
misha_1989
7. črc 2020

Nutriklub znám než se malá narodila hledala jsem informace a párkrát mě to ukázalo www stránku s informacemi co jsem hledala. Jak je malá větší tak jsem potřebovala nějaké rady jak na první prikrmy atd moc mě to pomohlo. Asi bych neměnila přehledné je to pěkně ☺️

avatar
krtcice
7. črc 2020

Ano, v Nutriiklubu jsem kdysi byla registrovaná s první dcerou, vše jsem jí tam vyplňovala a tak. Ale asi už nevím údaje jak se tam přihlásit 😂 prvni dcera musela být ze začátku bohužel dokrmovaná a na doporučení naši lékařky jsme zvolili právě Nutrilon.

avatar
garfa4
7. črc 2020

Také jsem v Nutriklubu a jednou jsem využila zajímavou slevu do knihkupectví a koupila malé několik knížek. Jinak články, které chodí jsou občas zajímavé. Ale některé můžou někoho hodit do deprese - viz článek "Kdy je vhodný čas na druhé dítě", což pro někoho, kdo ví, že druhé mít nebude, může být nepříjemné, já to raději ani nečetla, ale to je samozřejmě můj problém. Více by mě ale zajímalo, co se změnilo na složení mléku Profutura, že je v novém balení o 100 Kč dražší (i v akci), mě to donutilo přejít na typ Pronutra, bohužel....

avatar
monika_nutriklub
autorModerátor
8. črc 2020

@kaja2016 Krásný den, aktuálně dostávají registrované maminky každý měsíc slevový kód na nákup zboží ve vybraných eshopech. Maminky tak mohly využít slevu na nakup dětského oblečení, knížek nebo třeba na dětské bytové doplňky 🙂 Krásný den, Monika💙

avatar
kaja2016
8. črc 2020

@monika_nutriklub Tak to je supr!!!! Tak se zaregistrujemw

avatar
monika_nutriklub
autorModerátor
8. črc 2020

@sternliebe Dobrý den, já osobně jsem si v určitém období kojení zaznamenávala, a to především v době, kdy byla dcera velký nespavec a trápily ji koliky. Chtěla jsem mít přehled, z jakého prsu jsem ji kojila naposledy 🙂

avatar
sternliebe
8. črc 2020

@monika_nutriklub aha, tohle jsem nikdy neresila.

avatar
marketka_m
8. črc 2020

nejsem ale uz jdu na to🙂

avatar
monika_nutriklub
autorModerátor
8. črc 2020

@sternliebe Tak to Vám mohu jen závidět 🙂 Ale u syna už jsem to také nemusela řešit. Krásný den, Monika

avatar
puhelin
8. črc 2020

@monika_nutriklub Prosim, jak dlouho jste kojila?

avatar
sternliebe
8. črc 2020

@monika_nutriklub prvorozena trpela taky na koliky, ale neresila jsem, jestli kojim z leveho nebo praveho, jestli uz ubehly 2hodiny... prpste jsem kojila jak chtela a kdy chtela. Ted mladsi taky tak, tak proto se ptam, k cemu je to vlastne dobre 🙂

Strana
z2