Dny s LEGO DUPLO jsou tady! Co vás čeká?

bara_lego
3. říj 2016

Moc Vás zdravím, mám radost, že se opět setkáváme v rámci Dnů LEGO DUPLO. 🙂 Mám pro Vás připravené tipy na dárky, inspirativní hry a informace ke kreativitě vašich nejmenších. Celý týden tu s námi bude také Paula Fassati, odbornice na rozvoj dětí. Připravili jsme s ní pro vás i chat, kde se s ní budete moci poradit. Chybět samozřejmě nebudou ani soutěže o krásné stavebnice LEGO DUPLO. Na první soutěž se můžete těšit již dnes.

Přijměte mé pozvání do LEGO DUPLO světa plného dobrodružství a kreativních her s kvalitními a bezpečnými stavebnicemi. Ráda vám také zodpovím vaše otázky a pomůžu vám zjistit vše, co vás o LEGO DUPLO zajímá. Těšíte se, až si spolu zasoutěžíme? 🙂

sonnent
3. říj 2016

Dobrý den, už se moc těšíme. Syn je nemocný, takže si právě skládá "stavbu" z Duplo kostek a vysvětluje mi, že potřebuje nápis, že na tu stavbu nesmějí jezdit auta. S Duplem si užívá(me) spoustu legrace 🙂

luca16
3. říj 2016

Těšíme se moc. Všichni doma LEGO DUPLO mají a všichni si ho moc vychvalují. Kdybych nějakou pěknou stavebnici vyhrála, byla bych ráda. Třeba se poštěstí🙂

mimar
3. říj 2016

dobrý den, tak to je super už se moc těšíme. Mám doma16 ti měsíční holčičky tak by se nám určitě nějaké líbilo kdyby jsme vyhrály.

pouzarovaj
3. říj 2016

Též se na soutěže těšíme. Duplo je u nás jedna z nejoblíbenějších hraček u obou dcer (2 a čtvrt a 1 rok). Už máme doma pěknou sadu, ale pořád musíme dokupovat nové krabičky🙂

billi
3. říj 2016

U nás je Duplo top hračka. Mám 2 kluky a frčíme ve velkém stylu. Na soutěže se moc těšíme.

makynaeliska
3. říj 2016

Juuuu legoooo,miluju lego!!A musim teda rict ze moje Eliska taky a doufam ze az bude Vojta vetsi pujde v nasich slepejich 😂

paja214
3. říj 2016

Duplo vede, u nás jedna z nejoblíbenějších hraček jak syna (4roky) tak i dcery (2roky). Vždycky je boj o zvířátka, panáčky a dopravní prostředky 😀

mariejosef
3. říj 2016

Me se moc libi ze jde duplo kombinovat s klasickymi lego kostickami jak deti povyrostou super

lazna
3. říj 2016

Už se těším. Syn na vánoce bude mít 1,5 roku. Tak jsem přemýšleli, že bychom mu lego duplo koupili. Soutěž bude super 🙂

lagerthaa
3. říj 2016

jůůů

danyysek
3. říj 2016

super! Lego je prostě nej. Zabaví nejen děti, ale i dospělé 🙂

denitek
3. říj 2016

Jé, no to je super! zrovna takhle před Vánoci, to vyšlo dobře! alespon si nechám poradit 🙂

ewulka88
3. říj 2016

Těšíme se, moje kluky to ted chytlo na max, takže stavíme od rána do večera a o vánoční dárky mame taky postaráno. Ted o víkendu jsme koupili novinku Mickeyho vláček a spojili jsme oblíbené kostky s oblíbenými postavičkami a skládá i Mamka s tatkou 🙂)

adys92
3. říj 2016

Juuu to je super, ještě nám není rok ale Duplo se nám líbí a už máme pěknou zásobu po mně a stále kupujeme mám sestru a ta si stim taky skvěle vyhraje

tajemna30
3. říj 2016

Krásný den, jéééé to je super, zejména takto před vánocemi. Moc se těším na nové informace a rady.

kajjina
3. říj 2016

jééé, moooc se těšíme, syn duplo miluje...krásný den 🙂

renuskateruska
3. říj 2016

toto bude asi moje první soutěžení na internetu tak se těším ,,, dcerka lego miluje 🙂

pajinkat
3. říj 2016

Skvělé, to máte práci i mých snů, tiše závidím, každopádně se moc se synem těšíme na soutěže a zajímavé poznatky 🙂

hami84
3. říj 2016

Lego Duplo je u nás hračka číslo jedna - ať už na stavění domů, garáží, nebo komínů - čím větší komín, tím lepší, takže kostiček není nikdy dost 🙂 Dcera taky ráda třídí kostičky podle barev a hraje si s autem a traktorem, které má z Dupla.

dvesovy
3. říj 2016

Jou jou! Duplo 🙂

zaverecneprace
3. říj 2016

Jasne!!!

petra_pf
3. říj 2016

Dobrý den, ano těšíme se moc!

kami1984
3. říj 2016

Duplo je skvělé, i když starší syn už by věkově mohl i normální Lego, tak stále jede v Duplo, pomáhá menšímu bráškovi a i já si s nimi a barevnými kostičkami užiji spoustu legrace. A pod stromečkem se vždy nějaká krabička Duplo najít musí🙂)

bzutka
3. říj 2016

Zrovna se rozhodujeme, zda ho koupit

pajinka85
3. říj 2016

Mám 3 kluky , lego je u nás top. Ten nejstarší uz přesídlil na to klasické lego. Ti malý dva Duplo milují. A soutěže mame rádi. 🙂

rmarci
3. říj 2016

Moc se tesime, sny ma zatim jen duplovou housenku ale urcite ybchom mu radi poridili dalsi zboznuje ho 🙂

drzticka81
3. říj 2016

duplo mame radi, syn je projektant-vzdy vymysli, co postavime a ja se realizuju- mame ho fakt hodne 🙂))) i dcera uz zacala stavet!

misa147
3. říj 2016

Duplo je hracks ktera vzdy potesi s neomrzi 🙂

luciinka001
3. říj 2016

Pěkný den, určitě se těšíme, nějaké lego kostičky máme doma jen ty z penny co byli k nákupu a syna strašně baví.. tak by bylo bezva vyhrát i "originál" lego duplo 🙂

hungrycats
3. říj 2016

Milujeme Lego Duplo. Máme dva syny (2,5 a 6,5). Starší už jede v normálním Legu, ale teď si vymyslel hru, kdy si postavil stadion z Dupla, a hraje tam s kostkami coby hráči fotbal... Je to nadčasová hračka. Ráda bych se zúčastnila nějaké soutěže, aby měli kluci případně radost z výhry 🙂