Dny s LEGO DUPLO jsou tady! Co vás čeká?

bara_lego
3. říj 2016

Moc Vás zdravím, mám radost, že se opět setkáváme v rámci Dnů LEGO DUPLO. 🙂 Mám pro Vás připravené tipy na dárky, inspirativní hry a informace ke kreativitě vašich nejmenších. Celý týden tu s námi bude také Paula Fassati, odbornice na rozvoj dětí. Připravili jsme s ní pro vás i chat, kde se s ní budete moci poradit. Chybět samozřejmě nebudou ani soutěže o krásné stavebnice LEGO DUPLO. Na první soutěž se můžete těšit již dnes.

Přijměte mé pozvání do LEGO DUPLO světa plného dobrodružství a kreativních her s kvalitními a bezpečnými stavebnicemi. Ráda vám také zodpovím vaše otázky a pomůžu vám zjistit vše, co vás o LEGO DUPLO zajímá. Těšíte se, až si spolu zasoutěžíme? 🙂

ladyhacek
3. říj 2016

Krásný den Lego duplo > báječné!!! Mám 18 měsíčního syna, která od Ježíška dostane krabici duplo - pokud se zaštěstí ráda v rámci soutěže u rozšířím možnosti 😉.
Už se těším na celý týden s vámi

fajule
3. říj 2016

Super, těšíme se.

chocomorocco
3. říj 2016

Lego jsme s bráchou měli jako děti a byla to nej hračka. Teď si s ním hraje synovec a pro naši malou jsme pořídili Duplo. Jsem strašně ráda, že našim dětem přirostlo lego k srdci stejně jako nám.

bara_lego
autor
3. říj 2016

@hungrycats Hezký den! 🙂 Je skvělé, že si s kostkami vyhraje i starší syn. Na soutěže se určitě můžete těšit, máme jich přichystáno hned několik 😉 už se těšíme na všechny příspěvky!

svatbataz
3. říj 2016

My ještě Duplo nemáme, ale plánujeme synovi (rok) koupi k Vánocům 🙂

bara_lego
autor
3. říj 2016

@ladyhacek To máme radost, že jste jako dárek pro syna zvolila právě kostky LEGO DUPLO 🙂 Jakou jste vybrala pro začátek stavebnici? 🙂

dora13
3. říj 2016

Tesim! Syn (28 mesicu) se do Dupla poslednich par tydnu uplne zamiloval, tak koukam, co mu koupit🙂

akcccina
3. říj 2016

My také milujeme Lego Duplo.
Mám synka necelé 3 roky a dcerku 15 měsíců a oba si s ním vyhrajou. Nejvíc u nás boduje mašinka a zvířátka, kterým se otevírá tlama 🙂 dcera je ráda krmí a já musím taky.
Museli jsme už zakoupit i dvě velké desky na stavení.
Těším se na soutěž

evittta2801
3. říj 2016

Už se moc těšíme. . Lego duplo Máme v plánu koupit na vánoce nebo pak na nározky měsíc po vánocích 😇

monik13
3. říj 2016

Supr... my si rády s duplem hrajeme, dcera 2 roky a nakonec i ja si sni hraju. K Vanocum dostane dalsi do sbirky. Asi tu velkou farmu. 🙂

olga_
3. říj 2016

LEGO DUPLO je boží. Syn si s ním hrál poprvé v roce a půl při mém studijním pobytu v Německu a propadnul mu společně s manželem, který se ze začátku trochu cukal. Přesvědčila nás kvalita kostek, které už byly min. 10 let hrané a byly v parádním stavu.
Po návratu jsme okamžitě nakoupili. Syn miluje hasiče, takže to byla jasná volba. K tomu sada základních kostek a absolutně úžasná cesta kolem světa. Vyhrajeme si všichni a už teď přemýšlíme, co pořídit dál. Syn bude mít za necelé dva týdny narozeniny. Opět jsme na měsíc v Německu a plánujeme tu cestu do Legolandu 😀.
Moc se na dny s LEGO DUPLO těšíme!!!

ladyhacek
3. říj 2016

@bara_lego máme džungli a od babičky dostane ještě malou farmu. A když bude hodný k narozeninám traktor 🙂

reinne
3. říj 2016

Jeden lego box už máme, nutně potřebujeme další, jelikož se nám do toho jednoho už všechno duplo nevleze. U nás to bude od ježíška asi Arktida, naprosto úžasná sada

a_nnysek
3. říj 2016

Juuu,tesime se moc, lego u nás ted vede 🙂

princeznaj
3. říj 2016

Ahoj 🙂 moc se těšíme na soutěže 🙂 a já osobně se moc těším na novinky a inspiraci 🙂 Duplo je nyní naše TOP hračka 😵 a proto budeme Ježíškovi psát o nový přírůstek 😀 😉

mottlova
3. říj 2016

Dobrý den, to je super máme kluka 2 roky a v tomhle počasí je to ideální zábava 🙂

maanule
3. říj 2016

@bara_lego Lego DUPLO miluju!!!

Když jsem byla v šestli letech v nemocnici (už nevím s čím, ale něco vážného to bylo) naši dostali od strýca pár tisíc na dárek pro "nemocnou Marušku"... 🙂
Tehdy mi koupili Lego DUPLO - domeček... a hned jsem si ho zamilovala... myslím, že to byla maximálně nadčasová hračka! Zvonící zvonek do domu, sprcha, která měla látkový závěs... a plno dalších vychytávek...

Přežilo už 20 let a ztratilo se jen minimum komponentů... A to hračka prošla mimo mě dalšími 8 dětmi (neteře a synovci)... 🙂

Takže DUPLO, ať jsi tak oblíbené ve všech rodinách! 🙂

tsterinka
3. říj 2016

Jé to je super lego milujeme,když jezdíme k našim tak jezdíme na Kladně okolo Lega 😃

fialka1122
3. říj 2016

Duplo je super! Máme doma nové a u mé sestry ještě Duplo relikvie 😁 aneb první Duplo, co měly moje neterinky jako malé (ted je jim 20 a 21) 😉 P.S. mají letadlo, které se vyrábí ještě teď 😉

viky2007
3. říj 2016

lego ať už je duplo nebo klasika tak u nás jede ve velkém. Takže mě dyn s lego duplo velmi těší

ludul
3. říj 2016

náš malej dostal první lego duplo o víkednu a moc se mu líbí 🙂 je mu 15m🙂

kh
3. říj 2016

Ja se tesim strasne moc. Protože při minulych dnech s legem byly souteze pouze pro ty, co jiz lego měli. Prislo mi to velmi nespravedlive. Nyní uz duplo také mame, tak se budeme moci zúčastnit. Nicmene apeluji, aby nejaka soutez byla i jina, nez vyfotte (svoje dite) s vytvorem z lega. Aby sanci vyhrat měli i ti, co duplo ještě nemaji.

marssyy
3. říj 2016

jééé mám velkou radost že jsou zase Lego Duplo dny. Má dcera Lego Duplo miluje 🙂

ambrosia
3. říj 2016

Tesime, dceri je 21 mesicu a lego duplo zatim nemame. 🙂

joannah13
3. říj 2016

Pořád zvažují koupi prvního Lega a tak si tady ráda nechám poradit. Zatim mi Malej stavebnice, co uz máme doma, bortí, ale když uvidí, že to nejsou jenom kostky, ale že jsou v tom i postavičky, zvířátka apod., tak snad ho to zaujme 🙂

molly2014
3. říj 2016

Lego je skvela vec! Posledni dobou na nas frci lego architektura ale musim se priznat, ze mam plnou krabici lega dupla jeste po sobe kdyz jsem byla mala! Nejradsi jsem mela legofarmu 🙂 tesim se az spolu s nasim malym budeme stavet 🙂

zuzi50
3. říj 2016

První sadu Lega duplo jsem dceři pořídila, když jí byly 2 roky. Teď jí je už 12 a pořád přikupujeme 😉 O klasické lego z těch malých dílků nestojí, protože to prý pomalu přibývá a s duplem jí její megalomanské stavby přes půl pokojíčku rostou ohromně rychle 😀

lucianapolis
3. říj 2016

Jupííííííííí, tyhle dny máme nejraději 🙂

juliette
3. říj 2016

Jeeej 🙂 Zrovna vcera jsem pokukovala po novem Duplu. Dupla neni nikdy dost 🙂 Syn bude mit v prosinci nejenom Vanoce, ale taky narozeniny a svatek.. uff :(

kami1984
3. říj 2016

@kh vím,že tam bylo i nějaká soutěž,kdy Duplo nemuselo být...