Jaké mlíčko dávat, aby dobře kakal a neměl hlad?

maci34
25. led 2015

Pěkný den
mám miminko chlapečka bude mu za týden 3 měsíce
od narození nekojím jsme na umělem mlíčku
od narození jsme pili z porodnice nutrilon ale nestacil nám tak jsme zacali mličko BEBA ale to mi zustal stat na váze
a tet máme nutrilon good sleep davám ho 24 hod děne ale zas nemužem na stolici je pro nás silne cos potřebujem ale zas ta stolice no tak nam dala doktorka lactulose sirup
ale nevim jestli je to dobre prí to nejni navykove
jaké mličko bych mela davat aby mi dobre kakal a nemel hlad a nebylo moc drahé dekuji

v82
25. led 2015

Já mám dobrou zkušenost ze Sunarem Complex. Někdo nad tím ohrnuje nos, ale mě se osvědčil. Starší dcera ho měla taky téměř od narození jako příkrm a pěkně přibírala - nebyla tlustá, pěkně kakala a hlad určitě neměla, mám pocit, že zasytí dobře. Ani po něm neublinkávala. Takže za nás Sunar 🙂

marmazel
25. led 2015

ahoj, já taky sunar complex, taky sem ho odmítala, ale po nutrilonu malý nekakal, po hippu byl hladový, za mě sunar complex.

svetlus_pepca
25. led 2015

Já dávám malému od 4. měsíce Babydream z Rossmannu a rozhodně bych neměnila. Stolice normální, žádné bolavé bříško, žádné ublinkávání. Teď už dávám i kaše od té samé značky a vše naprosto vyhovuje 🙂

sarkar
25. led 2015

Taky Sunar za nás. Sice jsem ho dávala jen 1x denně (zbytek jsem odstříkala), ale občas si ho dá i teď, u babičky.

vercas01
25. led 2015

Taky mám dceru od 6t na UM. Dávám Sunar Complex a paráda. dobře zasytí, kakání v pohodě... a cena je taky paráda, kupuji v DR.MAX a dávám za 600g 199,- což si myslím, že je pěkný 🙂

pisjutynka
25. led 2015

Taky mám malou od narození na UM a pije Hami a spokojenost velká, já můžu jedině doporučit. Ale zase chápu, že každému miminku vyhovuje něco jiného..

misa323
26. led 2015

Já mám skvělou zkušenost s mlékem Hipp bio combiotik, zkoušela jsem více mlék, ale tohle je nejlepší. Obsahuje probiotika a prebiotika a to je dobré pro zažívání, vyřešilo nám to problém s kolikami a zácpou. A hlad po něm neměl, dávala jsem co 3 hodiny, jako když byl kojený. Doporučuju vyzkoušet.