Používáte 350gramová balení Nutrilonu?

andrea_nutrilon
29. črc 2014

Koupila jste někdy menší 350g balení Nutrilonu? Pokud ano, podělte se s námi o své důvody - chtěla jste vyzkoušet Nutrilon? Potřebovala jste menší balení na cesty? Nebo využíváte menších balení, protože větší byste nestihli spotřebovat?

ufonaut
29. črc 2014

Koupila, když jedeme k babičče, tak tam koupím v lékárně toto balení. Nechce se mi tahat se zbytečnýma zásobama, jelikož nemáme auto a do batohu se toho zas tolik nevejde 😉

aja215
29. črc 2014

ne,nám se to moc nevyplatí,jedině to velké 😉 ......

lenunaaa
29. črc 2014

Kupujem veliké jedině a když se cestuje, tak do něčeho přesypu 🙂

ululul
29. črc 2014

Já kupuju toto malé. Malá je z větší části kojená, jen večer je dokrmovaná nutrilonem a velké balení bychom nevypotřebovali.

lenkazdenek
29. črc 2014

já koupila jen na vyzkoušení,pak už sme jely ve velkých a rovnou po 8 kusech 🙂

pavcza
29. črc 2014

Já musela začít přikrmovat UM v 6 týdnech, kdy malá měla známky dehydratace a málo přibírala a ještě blinkala, takže nám bylo doporučen Nutrilon AR, ten je tuším 400 g a ze začátku nám vystačil na měsíc, protože to bylo s kojením a odstříkáváním. Tak to bylo minimálně do 4-5 měsíců a pak už jsem musela začít kupovat velké, protože MM už ubývalo, takže už malá spotřebovala i to velké balení do doporučené doby.

buldrik
30. črc 2014

Na cesty a dovcu kupujeme tohle mensi baleni.

twoangels
2. srp 2014

Koupila jsem jen jednou na zkoušku, jestli bude malému chutnat, potom jsou výhodnější větší balení .-)

mafeska
3. srp 2014

koupila jsem jednou na cesty kdy se mi nechtělo tahat velké balení. Jinak jsem ho nekupovala.

filipapetra
3. srp 2014

občas ano ale spíše na cesty je to skladnější ale cenově se nevyplácí

ivca_ch
3. srp 2014

Pijeme hypoalergenni a ten delaji po 400 gramech a to jsme meli jen jednou na zacatku.