Vánoce jsou za dveřmi. Co přinese Ježíšek Vašemu děťátku?

andrea_nutrilon
28. lis 2014

Rozzářené dětské oči u Vánočního stromečku potěší každou maminku. Co najde Váš drobeček pod stromečkem? Nejen Vaše děťátko si zaslouží dáreček, ale také Vy či tatínek nebo babička s dědečkem. Darujte kalendář s fotkami Vašeho dítěte – jednoduché vytvoření zde. http://www.nutriklub.cz/kalendar?utm_source=mod...

ija1
28. lis 2014

prima napad, skoda, ze nebyl dřív, uz mam kalendare od rijna hotove 🙂)), ale jinak vždy vdecny darek......

tesorino1234
28. lis 2014

Kalendar,jak darek to uz je tak straaaasne otrepane,to uz snad nikoho ani potesit nemuze,nic originalniho ☹

marecekavendulka
28. lis 2014

@tesorino1234 to jo,je to takovej dárek ze zoufalství.. to když už něco s fotkama,tak třeba nechat udělat něco spešl an zakázku..třeba porcelánovou jídelní sadu,ať to má grády.

lv
28. lis 2014

fakt? mě to nějak nevadí, protože obě babičky /a já též/ zapisují vše do kalendářů, a fotkami svých vnoučátek jsou posedlé..

zuzi.111
28. lis 2014

Tak u nas jsme delali kalendare letos poprve. Moji rodice maji prvni vnouce, jeste nikdy zadny kalendar s fotkami nedostali, takze jsem presvedcena, ze budou nadseni a nad kalendarem se budou rozplivat. Rozhodne to neberu jako darek ze zoufalstvi nebo neco otrepaneho :-/.

elvira
28. lis 2014

Pokud se nedává každý rok do zblbnutí kalendář s fotkama, tak proč ne? Dědáci jeden dostali před 4 roky a nadšení velké - dokonce jim dodnes visí na zdi . 😀

kamino
28. lis 2014

Davame kazdy rok a neomrzely se,jsou vyzadovany. Babi s dedou si do nich pisi poznamky a vsechny si schovavaji.

nonacek
28. lis 2014

@andrea_nutrilon Můj syn si přeje..........
Ať mu Ježíšek naděli sourozence. a to by byl dárek rodiný😉

andrea_nutrilon
autor
28. lis 2014

@nonacek Pěkný den, chlapeček zkrátka ví, co je dobré 🙂 Držím palce, ať to vyjde. Třeba na příští Vánoce už bude přání splněno 🙂

sona_sv
28. lis 2014

@tesorino1234 zvláštní, moje mamka už si nic jiného ani nepřeje a vždycky se těší, visí jí to v kuchyni a pořád se těší svými vnoučátky...

kacca11
28. lis 2014

@marecekavendulka Hm, tak nadobi s fotkami povazuji za vrchol nevkusu. Kdezto kalendar je vec denni potreby a proc se divat treba na obrazy krajin nebo psu, kdyz tam mohou byt rodinne fotografie, navic to neni zadny lapac prachu. Chapu, ze fotokalendare a podobe nejsou vhodnym darkem pro kazdeho, ale srovnani s jidelni sadou mi pripada mimo. to same jak ted frci ty deky, to mi prijde proste hrozne.

marecekavendulka
28. lis 2014

@kacca11 já neřekla nádobí,ale porcelánovou jídelni sadu,nádobí je pro mě hrnek z kauflandu,na kterej nalepíš fotku a zdar. nebo talíř z číny.. ono udelat na zakázku poctivou sadu,ze které na tebe ta fotka neřve už z dálky není zrovna obvyklá a ani levná záležitost. hezky vypadá,když jsou ty fotografie upravené do černobílé kresby (něco jako kérka) a zabírají jen malou část talíře či misky. ale každý má jiný vkus.někdo obhajuje kalendáře,které jsou už pár let out,někdo vyhřívané deky,další jídelní sadu. Svět je aspon barevnější 😉

kacca11
28. lis 2014

@marecekavendulka Myslim, ze je to vec nazoru. Ja bych opravdu nechtela mit na svem nadobi, byt by to byl cenny porcelanovy servis /tam uz vubec ne.../, fotografie fakt nechtela. Elegantni a vkusny dar si predstavuji opravdu jinak. Myslim, ze nejde o to, co je in nebo out, ale o vkus a zejmena o vkus obdarovaneho.

marecekavendulka
28. lis 2014

@kacca11 taky pravda... hlavně,když má obdarovaný radost .

terezapetrova
28. lis 2014

@marecekavendulka me tedy představa porcelanove jidelni sady s fotkami prijde skoro ještě horsi jak představa "nadobi" s fotkama 😲

terezapetrova
28. lis 2014

@marecekavendulka jeden hrnek se da nejak skousnout ale mit sadu juj 🙂

svetlanasilas
28. lis 2014

Ja jsem dala delat kalendar s fotkama kterej dame babicce k vanocum,je to prvni kalendar s fotkama meho rocniho prcka,jelikoz babicku vidime tak jednou za tri mesice jelikoz bydlim v Rakosku tak si myslim,ze to bude peknej darek. 😉

marecekavendulka
28. lis 2014

@terezapetrova co clovek to nazor.ja bych ve vysledku nechtels s fotksma absolutne nic tu sadu jsem uvedla jako nejmensi zlo,kdybych musela neco z fotek udelat.

heduska82
29. lis 2014

Tak nejspíš účtenku z lékárny za Neocate advance...pokud nám ještě naposledy nenapíšou Infant. V tom případě by u nás bylo asi po Vánocích dřív, než by začaly. Ceny těchto mlék jsou opravdu závratné a to nemluvím o maržích jednotlivých lékáren. ☹

vera_vila
29. lis 2014

@andrea_nutrilon O kalendářích jsem uvažovala, ale nakonec babičky a dědečci dostanou naše rodinné foto - těhu/s miminkem - v rámečku a k tomu nějaké drobnosti (dědové kosmetiku, babičky vlastnoručně háčkovaný šátek na krk)... A drobečci? Ten nejstarší najde to, o co si napsal Ježíškovi plus jeden mega dárek navíc. Mladší najde vybavení do pokojíčku (klouzačka, domeček do postele) a nějaké hračky a ta nejmladší akorát nějakou pěknou hračku, ta z toho ještě nebude mít rozum 🙂

granda
29. lis 2014

nějaký dáreček, ale hlavně pohodu a klídek.... to je důležité... budeme všichni spolu a máme ten nej dárek v postýlce a jsme kompletní 4!!

zimkova
29. lis 2014

Dárečky jsou nakoupené. Roční Davídek dostane odrážedlo bager zn. Big a Kubíček, 5 let, chtěl hasičský jeřáb od zn. Bruder. 🙂) Přání se jim splní a nevím, jestli se doma už někam bude moci pohnout, protože těch hraček je čím dál víc 🙂 Jo a to jich furt není dost 🙂) 🙂 🙂 Ještě chci dát každému pod stromeček velké Kinder vajíčko pro potěšení 🙂

zimkova
29. lis 2014

JJ kalendář jsme vytvořili, děkujeme za upozornění, že se Vánoce blíží 🙂 \budeme ho mít první rok. Dostanou ho babičky a jeden výtisk si necháme doma 🙂

andrea_nutrilon
autor
1. pro 2014

@granda Tak to je to nejhezčí 🙂 dekujeme 🙂

punky
1. pro 2014

tak u nas je darecek schovanej v brisku pro steúpanka sourozenec a partak 😉 jinak pohodu,pohadky,mnamky a moje rodina.u nas sjou darecky ve forme drobnosti pro radost 😉