Získejte zdarma Nutrilon Profutura

andrea_nutrilon
25. lis 2014

Kreativitě se meze nekladou. Nejoriginálnější fotografie Vašeho děťátka s mlékem Nutrilon Profutura odměníme! Soutěž trvá po celé dva týdny (tj. do 7. 12. 2014 do půlnoci), během nichž nám můžete zasílat Vaše nápadité fotografie. Hrajeme o 15 balíčků Nutrilon Profutura (vždy kombinace kaše Nutrilon Profutura krupicová s banánem a meruňkou 6+ a jednoho mléka Nutrilon 2,3,4 Profutura dle vlastního výběru). Jména výherců budou zveřejněna do 5 dnů od ukončení soutěže. Stačí uveřejnit Vaše fotografie pod zadání této soutěže! Těšíme se na vaše příspěvky!

folklorina
4. pro 2014
ladik1
4. pro 2014

@elle19 : Tak Vaše fotky jsou podle mě nejlepší!! Moc mě to pobavilo!! 😀

folklorina
5. pro 2014

Omlouvám se. Nevím proč, ale fotografie se mi neotočila, i když v počítači ji otočenou mám. Nutrilon nám moc chutná a dokonce poslouží i jako stolička 🙂

zhalickova
5. pro 2014

Nutrion vždy a všude, i s sebou do kočárku

zimkova
5. pro 2014

Davídek dostal Nutrilon Profutura na MIKULÁŠE. Podívejte jakou měl miláček velkou radost. S odměrkami od Nutrilonků, co jsou na podlaze, si hraje moc rád 🙂 Mléčko pijeme denně a rádi 🙂 Připojujeme se do soutěže a všem přejeme příjemné prožití blížících se Vánoc 🙂

septik
6. pro 2014

🙂

elle19
6. pro 2014

@ladik1 Moc děkuji 🙂 A to jsem nezařadila fotku, kdy kostky věže letí vzduchem poté, co ji Justi rozbourala, když se natahovala po Nutrilonu 🙂

kalkulantka
6. pro 2014

Maminko, já si to mlíčko objednám klidně sama 😅

zabulik
7. pro 2014

Už si mlíčko udělám sama.Dnes je Agi 3,5 roku a pořád jí Nutrilon moooc chutná, bohužel Nutrilon Profutura 5 se nevyrábí ☹

manma
7. pro 2014

Jen maminka nejlíp ví,
co je pro její děťátko nejlepší.
Je to Nutrilon mlíčko,
pro spokojené bříško.