VELKÁ SOUTĚŽ o 3x robotický mop Everybot! Řekněte dost ručnímu vytírání.

mates_neato
7. dub 2017

VELKÁ SOUTĚŽ o 3x robotický mop Everybot!

Nakreslete vy nebo vaše děti „Co všechno dokáže robotický mop Everybot vytřít“ a foto obrázku přidejte zde do fóra.

Těšíme se na Vaši kreativitu. Třem z Vás bude Everybot už příští týden sloužit doma!

Soutěž trvá do neděle 9.4.2017 do 22:00. Tři výherce vylosujeme ze všech zůčastněných.

Řekněte dost ručnímu vytírání! http://www.everybot.cz/

anetka1701
7. dub 2017

Zavolala jsem na svojí dceru "Šárko!! Budeš kreslit obrázek do soutěže o mop!!" dcerka za mnou přiběhla a už jsme koukali na video jak mop jezdí. Byla z něj nadšená a hned se vrhla do kreslení, že mi vykreslí ten nejlepší dárek k narozeninám na světě (a měla by teda ale pravdu!!!).

Soutěžní obrázek si zaslouží popisek: "Co všechno dokáže mop vytřít? No přece úplně celej dům!! A já zatím s maminkou uvařím něco dobrého k večeři!". Tak nevím, jestli splnila podmínky :oD

mates_neato
autor
7. dub 2017

@anetka1701 nádherné, ukázkový příklad splněných podmínek na 110% 🙂
Děkujeme Vám a hlavně Šárce 👍

dc2015
7. dub 2017

Vrátíček zatím kreslí ala Jackson Pollock, tak se snažila maminka...

j.b.
7. dub 2017

Tak u nás koukli kluci na video a prý by u nás mohl robot vytirat cestičku ve tvaru srdíček aby maminku ještě víc potěšil. Honzik a Tobik ❤

minonnka
7. dub 2017

Dobrý den, tak jsem poprosila Natálku, ať nakreslí co si myslí, že mop robot umyje...no, s trochou fantazie bych řekla, že je to podlaha (oranžová a žlutá barva) a to tmavé je trasa kudy by mop jezdil 😀 Ale co dcerka, s tou si asi mopík neporadí (možná, kdyby si dcerka na tu podlahu lehla..hm...) 😂
A druhý případ s cereálníma kuličkama...na ten už platí asi jen robot maminka a teprve až potom Everybot 😀
Pěkný víkend všem 🙂 🌞

mari90
7. dub 2017

Tak náš mop by zvládl vytřít i rozházené hračky v pokojíčku podle dcerky 😂 a maminka, ta by si prý mohla polezet u TV 😁

mates_neato
autor
7. dub 2017

👍👍👏

zuzamate
7. dub 2017
mates_neato
autor
7. dub 2017

👍👍👏

mississka11
7. dub 2017

Dokážu si to živě představit 😂 A přesně si dokážu představit výraz mé dcery 😂Takže spíš příklad toho, co s tím neumývat 😂

sarka49
7. dub 2017

Moje téměř rok a půl dcerka kreslí téměř na vše a kreslí cokoliv ji řekněte. Na obrázku je nepořádek po tom, co doobedva.

mrskato
7. dub 2017

Určitě úplně všechno, i černý fixy 😀

ylonka007
7. dub 2017

😝 malim je 11 mesicu lip to nedá:D

eliskan
7. dub 2017

Abych byla uprimna, tento mop by se nam moc hodil..ale musel by toho zvladnout dost 🙂 🙂 Dcera ma ted obdobi "ja sama", takze casto pri jejim pomahani v kuchyni nebo pri kreativnich chvilkach dostava nase podlaha zabrat. Hezky vecer.

elinkal
8. dub 2017

Hezký den! Věřím, že zvládne leccos, u nás by to bylo nejčastěji viz obrázek. Už dlouho nad nějakým takovým pomocníkem uvažuji!

gecitka
8. dub 2017

U nás v tom má dcerka (5 let) jasno. Roboticky mop vytře rozlité kakao od snídaně i chlupy a ťapky od naší kočičky a prý je tak dobrý, že umí vytřít i chlupy a ťapky od LVA 🙂

gryfis
8. dub 2017

Dobrý den, tak u nás vyšlo toto společné dílko 🙂. Malý při slovech nakresli nepořádek, který je potřeba uklidit, vytřít, začal poměrně zběsile čmárat, že snad za dvě vteřiny měl hotovo..A já doplnila to, co si myslím, že by se při úklidu událo.. Malý by pravděpodobně Everybota pronásledoval s tatrou - tak pronásleduje i mě, když vysávám, a nebo by za něj stavěl vláčky...a kočka .. ta by hrůzou prchla 😀.. takže bych měla trojnásobný klid.. jupíííí 🙂

petracig
8. dub 2017

takto 3-letý syn vidí robotický mop 🙂

petramoravcova
8. dub 2017

Tak podle toho, co jsme četli celý týden na Modrém Koníkovi, zvládnou pomocníci od Vaší značky úplně všechno 🙂 takže podle mě, zvládne mop uklidit cokoliv na celé planetě, třeba i takový domeček na severním pólu 🙂 takže náš domek pro něj bude jen taková "maličkost". Díky za celý týden informací, vůbec jsem o této značce neměla ponětí, což se nyní změnilo...

luca16
8. dub 2017

U nás by dokázal uklidit celý byt, takže níže je moje představa, kde bych ho zaměstnala a představa mojí dcery je bez komentáře. Každopádně to vypadá, že "talent" na malování bude mít po mě😀

marki133
8. dub 2017

Wau, po zhlédnutí videa bych řekla, že nic není nemožné a Everybot dokáže plně nahradit každou maminku při vytírání (což je opravdu úžasné). Moje dvou - roční dcera výzvu pojala po svém, tedy (vzhledem k jejímu věku ji prosím odpusťte chybějící talent) Everybot zvládne vytřít naprosto všechno!

janina1990
8. dub 2017

:D líp to neumí, ráda kreslí fixou, myslím že to znázorňuje celý byt 🙂)

mkrelo
8. dub 2017

Podle mého syna jsou to rozlité tekutiny,vlasy,které padají mamince,protože je má dlouhé a pak drobečky, který padají Matějovi z talířku, nebo od pusinky,když papa něco dobrého a nechce se rozdělit.

lostakova
8. dub 2017

Ahoj, prikladam nas soutezni prispevek. Autorem je muj manzel, ktery by ocenil, kdyby ho Everybot v roli meho pomocnika s uklidem nahradil 😉 A ja bych mela o duvod vic rychle koupit jeste roboticky vysavac 🙂

hermelinah
8. dub 2017

Doufám, že jeden Everybot by si, poradil i s tím co u nás dva miláčci vytvoří během chvilky ticha a klidu. Ve chvíli kdy se odkudkoliv po domě ozve "maminko udělali sme ti práci" si říkám, jestli vůbec mám odvahu jít se tam podívat, a jak známo - ve dvou se to lépe táhne, tak možná bychom to jako Every&Mombot zvládali i s úsměvem

sonamik
8. dub 2017

Soutěžní příspěvek se špetkou černého humoru... 😀

zuzurox
8. dub 2017

Tak i my přidáváme náš výtvor tohoto skvělého domácího pomocníka 🙂

germaine
8. dub 2017

Zdravím, na otázku co vše robotický mop dokáže vytřít bych odpověděla takto:

Můj tchán a děda dětí je obrovský sběratel - sběratel hlavně veškerého stavebního materiálu a náčiní, nářadí...takže všude, ale opravdu všude má v garážích, půdách, sklepích a dokonce i na dvoře obrovské množství různých koleček, lopat, kladiv, podlážek, cihel, pytlů s různými směsmi apod...syn se rozhodl namalovat jednu garáž, která ale není pro auto, nýbrž odkladiště pro všechny možné dědovi poklady, takže já myslím, že pokud by garáž byla jednou vyklizená, dokázal by jí mop určitě dokonale uklidit 🙂

jarcca
8. dub 2017

Tenhle úžasný pomocník si poradí opravdu se vším! I s nepořádkem co udělá náš lumpík! A mamka se zatím místo vytírání může vrhnout na kreslení aby příště bylo vidět, že i vypomohla! 🙂

zak1991
8. dub 2017

Co dokáže robotický mop Everybot vytřít ? Přece všechno, co tenhle rarach způsobí!