Relaxace před spaním - zkoušeli jste dělat dětem masáže?

radka_pribinacek
Moderátor
4. lis 2017

Když byla Malvínka asi 8 měsíční miminko, chodily jsme na kojenecké masáže. Moc se jí to líbilo a pokaždé se tak uvolnila, že spánek poté byl zaručen. 🙂 Sice nemasírujeme denně, ale je to moc hezký rituál - děti se uvolní, zrelaxují, strávíte společně opravdu kvalitní čas… Však i děti mívají náročné dny a taková masáž určitě přijde vhod. ☺😴 Zkoušeli jste někdy masírovat svoje ratolesti?

pavca1982
4. lis 2017

@radka_pribinacek Ano, po každém koupání mažu a u toho i masíruju.Někdy i jindy a malá to má ráda😉

absintka19
4. lis 2017

@radka_pribinacek nase prdelka ma jen 5,5m ale jelikoz nekojim tak se tulime k sobe a vecer pred spanim je to nej. Telicko na telicko a obcas i blbneme ze masirujeme 🙂 spise hladim brisko, nozicky, rucicky. A nejlepsi nasaz jsou pusinky :*

yelowangel
4. lis 2017

my mažeme každej večer po koupání krémem a masírujeme nožky (chodí po špičkách tak potřebuje uvolnit lýtka a protáhnout holeně) takže masírujeme každý den 🙂 ale i jen tak malýmu někdy promačkávám ramínka a krček zezadu a to drží jak přibitej. Hrozně se mu to líbí

radka_pribinacek
autorModerátor
4. lis 2017

@yelowangel jakto, že chodí po špičkách?

luma89
4. lis 2017

Jako menšího, jsem syna po koupání vždy mazala a jemně masírovala. Teď už je to skoro 2,5letý drak a už chvíli nepoleží 🙂 čas od času se nechá máznout, ale musí to být rychlovka. Protože veškeré úkony, které se netýkají hraček ho prostě zdržují.. 😀

binki
5. lis 2017

Obcas je masiruju. Cerpam ze seminare, ktery vedla moje ucitelka yogy. Maji to radi oba, mimino i skolak. Ten miva rustove bolesti kolen a holeni. V lete jsem mu na vyletu udelala prekvapko v podobe aroma detske masaze u pani maserky v Klentnici.

yelowangel
5. lis 2017

@radka_pribinacek netušíme, nikdy nebyl v chodítku ani v hopsadlu ale jak začal chodit jede po špičkách. Teď už ne tolik ale stejně mu to musíme připomínat. Prý má lýtka jak dospělý chlap a mohl by si tak zkrátit achilovku (a pak by musel na operaci)

radka_pribinacek
autorModerátor
5. lis 2017

@yelowangel aha, to je zajímavé. Tak snad se to brzy srovná 🙂