Používáme cookies. Více informací zde. OK

Líbí se vám dětská sekce na Rohlíku?

klararohlikcz
27. led 2016
Ahoj dámy,
na Rohlíku najdete sekci dětského zboží. Máme tu oblíbené značky jako je Nutrilon, Hipp, Pampers a mnoho další značek. Zaměřujeme se také na to, abyste u nás našli vše, co potřebujete pro svého malého prcka ke každodenní spotřebě a nemuseli pro to chodit do obchodu. Najdete u nás velký výběr dětských kapsiček, kukuřičných křupek i v bio kvalitně nebo také další výživu v bio kvalitě nebo bez palmového oleje.
Navíc si držíme dlouhodobě nízké ceny, takže u nás najdete Nutrilon za 309 Kč za kus a nemusíte kvůli tomu kupovat balení po osmi nebo šesti kusech. Vše prodáváme výhodně i za jeden kus. Nechceme vás přeci zatěžovat velkými výdaji 🙂
Líbí se vám naše dětská sekce nebo vám tam naopak něco chybí?
Umíme doplnit produkty na přání, protože vy jste pro nás ti nejdůležitější 🙂

Těším se na vaše reakce 🙂
http://rhlk.cz/vase-dite

Klára
mkrelo
28. led 2016
Mě se na tom líbí to,že po rozkliknutí najdu informace o výrobku. .Jeho popis, složení.Je to pěkně přehledné. Mohu si to v klidu přečíst.Bohužel bydlíme až v západních Čechách, tak si zboží nemohu u vás objednat. :-S
twoangels
28. led 2016
Nakoukla jsem i přes to, že objednat nemůžu ( bydlí v UH) a překvapilo mě, jak široký je sortiment 🙂 myslela jsem, že napíšu, že chybí to a to a ono je tam podle mě všechno 🙂
tajemna30
31. led 2016
Myslím že máte velmi dobrý výběr i dětského sortimentu. A velmi se mi líbí, že zrovna u Vámi uváděného Nutrilonu (sem tam si ho pořád dá starší dcerka) se nemusí kupovat celé balení, aby byla výhodná cena. Nikdy jsem u Vás nenakupovala, ale určitě vyzkouším.
klararohlikcz
autor
31. led 2016
@tajemna30 díky za to tu reakci s tím výhodným balením 🙂 o to nám přesně jde🙂
tajemna30
31. led 2016
@klararohlikcz tím že dcerka už má 4,5 roku - ale je hodně drobná, a Nutrilon jí pořád moc chutná, ale i vzhledem k věku už jí ho dáme jen párkrát za měsíc, tak je pro nás zbytečné kupovat Nutrilon 5 celé balení kvůli ceně, takže příště vím, že u Vás mohu vzít jen 1 kus, to jste mě potěšila. Mladší syn bude mít 1,5 roku - a pořád je kojený, ale hooodně ve dne i v noci, a přiznávám že časté noční kojení dává už dost zabrat, tak bychom rádi aspon třeba na noc zkusili UM, jestli ho to více nezasystí ..... Nutrilon nechceme, ten je hořký, a tím že je zvyklý na sladké MM, tak asi u Vás vždy vyzkoušíme po jednom mléku zda u něj bude mít uspěch - začneme od Hippu, jejíž produkty jsou mi sympatické. A je bezva že nemusím koupit celé balení 6 ks, ale jen 1 ks za výhodnou cenu.
klararohlikcz
autor
31. led 2016
@tajemna30 přesně kvůli tomu to takto máme, nechceme nikoho nutit do velkých balení 🙂 Tak ted budete mít možnost Hipp vyzkoušet 😉
tajemna30
31. led 2016
@klararohlikcz moc děkujeme 😉 a sobecky doufám, že vydrží už spát v kuse trošku déle, prostě 1,5 roku kojení i xkrát za noc, už je dost dlouho no - ale co bychom pro ty naše miláčky neudělaly ..... ale myslím že už je čas se v noci vyspat trošku déle než po 1 či 2 hodinách. 😉
klararohlikcz
autor
31. led 2016
@tajemna30 no to chápu, Danielka po UM spala celou noc od 4 měsíců 😃
tajemna30
31. led 2016
@klararohlikcz noooo tak to tiše zavidím a přeji 😉 dcerka mi spala také o moc lépe než syn, ale také byla kojená jen 6 týdnů, a to UM ty děti asi více zasytí. Ted mám malého závisláčka - který se sice v noci nakojí a spí dál, ale jak je to co hodinka co dvě, v době zoubků častěji, tak síly dochází to přiznávám ...
klararohlikcz
autor
31. led 2016
@tajemna30 smekám 🙂 Já se prostě dvou dětí děsím, protože Danielka je fakt extrémně hodné dítě, spí ve třech letech jednou denně a v noci klidně i 10 hodin v kuse. Takže druhé už takové určitě nebude a ještě to bude určitě zlobivý kluk 😃

Sem začni psát odpověď...

Odešli