Líbí se vám dětská sekce na Rohlíku?

klararohlikcz
27. led 2016

Ahoj dámy,
na Rohlíku najdete sekci dětského zboží. Máme tu oblíbené značky jako je Nutrilon, Hipp, Pampers a mnoho další značek. Zaměřujeme se také na to, abyste u nás našli vše, co potřebujete pro svého malého prcka ke každodenní spotřebě a nemuseli pro to chodit do obchodu. Najdete u nás velký výběr dětských kapsiček, kukuřičných křupek i v bio kvalitně nebo také další výživu v bio kvalitě nebo bez palmového oleje.
Navíc si držíme dlouhodobě nízké ceny, takže u nás najdete Nutrilon za 309 Kč za kus a nemusíte kvůli tomu kupovat balení po osmi nebo šesti kusech. Vše prodáváme výhodně i za jeden kus. Nechceme vás přeci zatěžovat velkými výdaji 🙂
Líbí se vám naše dětská sekce nebo vám tam naopak něco chybí?
Umíme doplnit produkty na přání, protože vy jste pro nás ti nejdůležitější 🙂

Těším se na vaše reakce 🙂
http://rhlk.cz/vase-dite

Klára

mkrelo
28. led 2016

Mě se na tom líbí to,že po rozkliknutí najdu informace o výrobku. .Jeho popis, složení.Je to pěkně přehledné. Mohu si to v klidu přečíst.Bohužel bydlíme až v západních Čechách, tak si zboží nemohu u vás objednat. 😖

twoangels
28. led 2016

Nakoukla jsem i přes to, že objednat nemůžu ( bydlí v UH) a překvapilo mě, jak široký je sortiment 🙂 myslela jsem, že napíšu, že chybí to a to a ono je tam podle mě všechno 🙂

tajemna30
31. led 2016

Myslím že máte velmi dobrý výběr i dětského sortimentu. A velmi se mi líbí, že zrovna u Vámi uváděného Nutrilonu (sem tam si ho pořád dá starší dcerka) se nemusí kupovat celé balení, aby byla výhodná cena. Nikdy jsem u Vás nenakupovala, ale určitě vyzkouším.

klararohlikcz
autor
31. led 2016

@tajemna30 díky za to tu reakci s tím výhodným balením 🙂 o to nám přesně jde🙂

tajemna30
31. led 2016

@klararohlikcz tím že dcerka už má 4,5 roku - ale je hodně drobná, a Nutrilon jí pořád moc chutná, ale i vzhledem k věku už jí ho dáme jen párkrát za měsíc, tak je pro nás zbytečné kupovat Nutrilon 5 celé balení kvůli ceně, takže příště vím, že u Vás mohu vzít jen 1 kus, to jste mě potěšila. Mladší syn bude mít 1,5 roku - a pořád je kojený, ale hooodně ve dne i v noci, a přiznávám že časté noční kojení dává už dost zabrat, tak bychom rádi aspon třeba na noc zkusili UM, jestli ho to více nezasystí ..... Nutrilon nechceme, ten je hořký, a tím že je zvyklý na sladké MM, tak asi u Vás vždy vyzkoušíme po jednom mléku zda u něj bude mít uspěch - začneme od Hippu, jejíž produkty jsou mi sympatické. A je bezva že nemusím koupit celé balení 6 ks, ale jen 1 ks za výhodnou cenu.

klararohlikcz
autor
31. led 2016

@tajemna30 přesně kvůli tomu to takto máme, nechceme nikoho nutit do velkých balení 🙂 Tak ted budete mít možnost Hipp vyzkoušet 😉

tajemna30
31. led 2016

@klararohlikcz moc děkujeme 😉 a sobecky doufám, že vydrží už spát v kuse trošku déle, prostě 1,5 roku kojení i xkrát za noc, už je dost dlouho no - ale co bychom pro ty naše miláčky neudělaly ..... ale myslím že už je čas se v noci vyspat trošku déle než po 1 či 2 hodinách. 😉

klararohlikcz
autor
31. led 2016

@tajemna30 no to chápu, Danielka po UM spala celou noc od 4 měsíců 😀

tajemna30
31. led 2016

@klararohlikcz noooo tak to tiše zavidím a přeji 😉 dcerka mi spala také o moc lépe než syn, ale také byla kojená jen 6 týdnů, a to UM ty děti asi více zasytí. Ted mám malého závisláčka - který se sice v noci nakojí a spí dál, ale jak je to co hodinka co dvě, v době zoubků častěji, tak síly dochází to přiznávám ...

klararohlikcz
autor
31. led 2016

@tajemna30 smekám 🙂 Já se prostě dvou dětí děsím, protože Danielka je fakt extrémně hodné dítě, spí ve třech letech jednou denně a v noci klidně i 10 hodin v kuse. Takže druhé už takové určitě nebude a ještě to bude určitě zlobivý kluk 😀