Páteční soutěž s Hipp příkrmy - Jaký je oblíbený příkrm vašeho prcka?

klararohlikcz
29. led 2016

Krásné páteční ráno maminky, těhulky a budoucí maminky,
určitě to zná každá z vás nebo brzy pozná 😀 Jaké příkrmy budu kupovat, budu mu vařit nebo obojí?
Já to neřešila, já zkoušela mnoho značek na trhu a nejlépe z toho dopadl Hipp. Krásně voní, dobře chutná a ráno pomáhá 😀 Ne, dělám si legraci. S Hippem mám ty nejlepší zkušenosti, Danielce budou za chvilku tři roky a stále i nápoje od Hippu u nás nesmí chybět. Navíc jejich srdíčkové vaničky s těstovinami malé moc chutnaly.

Dnes si zasoutěžíme o 5 balíčků Hipp, navíc každý v hodnotě 500 Kč!
Jaké příkrmy váš prcek má nejraději nebo víte, že mu určitě budete dávat?
Příspěvky vkládejte sem do dnešní půlnoci t.j. do 29.1. a já v neděli vyberu pět z vás.

Krásný den

Klára

kaci11
29. led 2016

My jsme jeli hodne mlicko od Hippu, neocenitelne, pak stavicky a cajicky. Co se tyka prikrmu tak jsme meli problem s jidlem ale mlicko od Hippu vzdy zachranilo situaci. Sklenicky jsme vyzkouseli ruzne, kdyz uz papala tal Hipp nebo Hami.🙂

luckapol
29. led 2016

U nás kombinujeme vaření a skleničky (Hami, Hipp). A hodně oblíbený příkrm je pastiňák od Alnatury.

majisska
29. led 2016

Nad Dedynek zatim preferuje materske mleko, prikrmu sni par lzicek a hotovo.🙂 Nejvic mi zblajznul avokado a rybu. Sklenicky zatim nekupuju, takze nemuzu posoudit, jake mu zachutnaji. Budem zkouset🙂

blahova_andrea
29. led 2016

syn nebyl kojený a miloval mlíčko HIPP, vyhledávala jsem na něj každou slevu. později si oblíbil právě srdíčkové vaničky s obědem, když jsme byli někde pryč a nestíhali jsme vařit. dcerka tedy um nepije, je kojená, ale přesnídávku, příkrm a teď už i srdíčko ochutnala a šmakuje jí to víc než maminčina domácí kuchyně 😅 má to tedy půl na půl, kupované a vařené doma, ale hipp považuji za top v dětské stravě 🙂

lenkaatom
29. led 2016

Dokud byl Pavlík malý tak příkrmy Hipp u nás jeli ve velkém, jelikož je to, ale velký jedlík 🙂 😀 tak už s ní skoro vše co uvařím, ale pokud jedeme na dovolenou nebo na celodenní výlet vždy tento příkrm beru sebou. 🙂 Nejvíce mu chutnají boloňské špagety, lasagne, nebo těstoviny s kuřetem. 🙂 Opravdu tyto příkrmy jsou chuťově moc dobré. 🙂

ajinka17
29. led 2016

Kojime, doma vařime, sleničky jen obačas, ale nejlepši jsou ovocné kelimky 100 proc. Ovoce 🙂)) ty mame radi na svačinku, na cesty, po plavani i cviceni 🙂

petracig
29. led 2016

Ano hipp je opravdu top, skvěle chutná. Máme výhodu, že syn sní vše, nebo téměř vše, jak domácí, tak kupované - ty oceňuji především na cestách nebo když je nedostatek času.

brixavonpavli
29. led 2016

Naše Elí má nejradši batáty a červenou řepu, hovězí maso 🙂

svetlus_pepca
29. led 2016

Vyzkoušeli jsme všemožné příkrmy. Některé uspěly, jiné ne. Rozhodně se osvědčili Hipp a bio příkrmy z DM. Ty kupované jsem hodně využila při zavádění. Začínali jsme v zimě, takže dostupná zelenina nebylo to pravé ořechové. Ale zjara, kdy už baštil i kouskovatější věci, jsem vařila. Uspělo vše, batáty, červená řepa, špenát, brokolice, květák... A nevybíravost vládne stále 🙂 Občas ještě sáhnu po kupovaném příkrmu, třeba na cestách. A to vede Hipp nebo německé "hotovky" z Rossmanu.

pernicek1
29. led 2016

Náš prcek má nejraději to, co mám zrovna na talíři. Takže jsme na příkrmy rezignovali a dostává to, co si uloví z talíře :D A nutno podotknout, že nikdy neměla žádnou reakci (vždyť na to co jím já je zvyklá z těhotenství i z kojení) ;)

paja214
29. led 2016

Vyzkoušeli jsme od alnatury, přes babylove, hamáne, sunárek a hami až po Hipp. Z těch prvních příkrmů mě Hipp zaujal nejvíce, teď už kombinujeme vařené jídlo s hamánkem, hami a hippem. U hipp příkrmů malé miluje zejména ty s rybou, a celozrnné špagety se zeleninou /tyto variace my u jiných značek chybí/.
Jinak moc fajn od Hipp je i ORS 200 - při průjmech nesmí u nás doma chybět.

anuliina
29. led 2016

Naše osmiměsíční dcerka s Hipp příkrmy začínala.Ale nebyla to tradiční mrkvička,ale dýně.Kupodivu se vubec nešklebila na novou chut,a spapala hned napoprve pul skleničky.
A ten apetit ji zustal do ted.Miluje všechny chutě od Hippu,ale nejradši ze všech má červenou řepu s jablíčky a hovězím masíčkem.Je to prostě masožravka po mamince a tatínkovi. 😀
Taky ovocné příkrmy ale miluje.A ze všeho nejvíc asi lesní ovoce s jablíčkem.Přimíchávám ji ji večer do mléčné kašičky a nebo samotnou jako sváču.Je fajn,že Hipp nabizi i příkrmy pro starší děti.Jejich nabídka se mi libi.Na cesty je naprosto idealni.

zuzaaanka
29. led 2016

Tak Hipp je jedina masozeleninova sklenicka, kterou prcek sni. Ostatni plive =-O a to sni jinak uplne vsechno, kdyz mu varim 🙂 takze kdyz jsou akce na sklenicky Hipp, vybilime kram 😀

joslin
29. led 2016

Zatím se prcek sice láduje mým mateřským mlékem, ale za necelé tři týdny už budeme zavádět příkrmy. Zatím nejsem moc rozhodnuta, co a jak kupovat či vařit. Přečetla jsem si, že Hipp vyrábí příkrmy bez jakýchkkoliv náhražek, sladidel, konzervantů, atd. Po podomácku vyráběné stravě bude Hipp zřejmě patřit mezi ty nejlepší na trhu. Nevím, nevím...budeme muset ozkoušet 🙂 Už jsem se byla podívat v Tetadrogerii na sortiment a Hipp tam skutečně mají. Do zásoby jsem si ponakouila pro prcka ovocný bio porcovaný čajík a pak šťávu jablečnošípkovou, tak jsem zvědavá na první dojmy, až to ozkoušíme v našem novém Avent hrnečku pro první doušky 😀 jen ty příkrmy jsou dražší, ale zřejmě cena odpovídá kvalitě. Třebas bude mít Hipp i u nás úspěch a značka se nám zabydlí doma 😀

sandi777
29. led 2016

Vaříme domácí, někdy koupíme jen aby ochutnal třeba nějaké s jehněčím, nebo telecím.
Zatím ochutnal značku babylove z DM 🙂

mkrelo
29. led 2016

U nás kojíme, vařím domácí stravu a uzpusobuji ji malému. Nesolim, s kořením to nepřeháním.Ale samozřejmě, pokud někam jedeme, skleničky jsou výhodou. Vyzkoušeli jsme Hami,Hipp. Malý, jelikož je to chlap a -zravec- nerozlišuje a sni vše. Nejvíce mu chutnají skleničky se špenátem a primo od Hipp s rybou.

prada11
29. led 2016

Začala jsem z prikrmy před měsícem ale doteď kojim. Zatím dávám obědy, které vařím a odpoledne ovoce. Bohužel ne vždy stihnu dceři uvařit, tak mám pro každý případ doma Hipp, který už jsme zkoušeli a moc jí chutná. I když za mne je zatím nejlepší kojení a domácí strava.

fispanek
29. led 2016

Dvacet měsíců,jsem kojila a byla to má závislost,po čase,už jsem odstavila,ale musím upřímně říct,že Hipp jsem nikdy nezkusila,proto by nás výhra potěšila a moc🙂!

lavita
29. led 2016

syn se potýkal s velkým refluxem, dvakrát s tím skončil na JIP. když jsme zaváděli příkrmy, bylo to náročné období plné převlékání a praní. příkrmy Hipp mu sedly nejvíce a zvracení se ustálilo. zachránily tedy nejen jeho žaludek, ale i moje nervy 🙂

pavlavidenska
29. led 2016

Ráda bych kojila co nejdéle a pak dám naší Nikolce vybrat co jí bude chutnat 🙂 nakoupím asi více značek a otestujeme to 🙂 Jinak já teda ujíždím na přesnídávkách už ted v těhotenství takže si myslím, že to Nikolka podědí 😀

hance09
29. led 2016

Synovi jsem první příkrmy hodně vařila, skleničky jsme měli jako nouzovky -Hipp, Alnatura, Babylove. Teď už jíme všichni společně, ale přesto mám v záloze menu od Hipp. 🙂

p_ch
29. led 2016

těstoviny a ryba je nej skleničkové jídlo pro oba chlapce ;)

irenoslava
29. led 2016

u nás se nejraději baštili boloňské špagety

ellen85
29. led 2016

Zkoušeli jsme ruzne a nejvíc hovězí se špenátem od Hipp😉

fouskovi
29. led 2016

My jsme sice na začátku příkrmů ale mrkev a brambor si ráda uvařím sama,ale dýni a podobné věci už mám nakoupené od Hipp a něco málo od Hami.Dnes malej měl dýní a snědl skoro celou skleničku tak to je úspěch a od Hami mu moc nechutnalo.Ani se mu nedivím taky jsme ochutnala a je to velký rozdíl za nás jednoznačně Hipp

1miska
29. led 2016

nase prvni dcerka ji rada vsechno - varene, prikrmy a doufam, ze druha bude taky takova - nejvice ze vseho ji chutnaji jak ted ve dvou letech rika "cervene omacky" tj. spagety, lasagne - vsechny ty misticky od jednoho roku co pripominaji cervenou omacku. A jako druhe frci "kapsicky" na svacinu idealni, muze jist sama, v kocarku, tramvaji, za chuze - nejvice prichut s kiwi

andrysek30
29. led 2016

Mě tohle teprve vše čeká, takže se nechám inspirovat zkušenýma maminkama a taky vastní realitou která za chívli unás doma začne 🙂

lucik126
29. led 2016

Tak unás je to Sunárek do ručičky,Nestlé a Hipp ovocné příkrmy.Masové nám nechutnali tak jsme dělaly domácí.

eva201106
29. led 2016

my dáváme příkrmy domácí, tak doufám, že kvůli tomu nebudu diskvalifikovaná ze soutěže 🙂 po kupovaném sáhnem na cestách a návštěvách, většinou nám je kupují babičky, tak se doma vždycky něco najde 🙂 dcerce chutná obojí, ale kupovat je na každý den vyjde mnohem dráž než doma vařené

janagm
29. led 2016

Maxmiliánkovi bylo včera 5.měsíců a vede u nás Hipp. Už v porodnici poprvé ochutnal mléko Hipp a že ho prostě miluje je jasné, protože už má 8600g a pořád by papal. Měsíc dáváme příkrmy a když zrovna nestihnu uvařit, tak to zachraňují Hipp skleničky. Zatím má nejraději zeleninovou směs.